Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stalem sie posiadaczem takiego zegarka.Wiecie moze w ktorym roku moglbys wyprodukowany i czy jest to jakis zadki egzemplarz?Jestem w 100 % pewny ze nigdy nie byl poddawany przerobkom wizualnym.

21o6ce9.jpg

33p7qzn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek z okolic lat 50-tych na Asie , no raczej do bardzo popularnych to on nie należy. Powiedziałbym że to raczej rzadka pozycja zwłaszcza na naszym rynku choć wydaje mi się że już się z takim modelem spotkałem.


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj tam żeby od razu rzadki.... :) oprócz mnie na pewno jeszcze ma Xylog... i więcej ich nie widziałem nigdy na naszych portalach

 

zdjcie17u.jpg

 

a tu mam jeszcze takiego Varldmastarura

..nie żebym coś sugerował , ale wydaje mi się że coś w Twoim było malowane

 

img2248r.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Trzeci pokazał się na Alledrogo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dziadek kupil go w latach 50 i od tego czasu nic w nim nie zmienial.Moze masz racje , ze cos bylo znim robione ale to nie zmienia faktu ze sa to bardzo ladne i zadkie zegarki.Ale na moim pisze 17 jewels incablock nie mam 21 :/

Pozdrawiam : )

Edytowane przez kaktusx22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaktus, a na pierwszym zdjęciu to co pokazałem jak nie manhattana???

 

mam jeszcze go w takiej wersji

 

img0685zz.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widze ze mam chyba oryginalnie przerobiona wersje tego zegarka z dluga historia,ale to nie zmienia faktu ze sa to bardzo piekne zegarki : )

Dziekuje za poasty i Pozdrawiam : D

Edytowane przez kaktusx22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widze ze mam chyba oryginalnie przerobiona wersje tego zegarka z dluga historia,ale to nie zmienia faktu ze sa to bardzo piekne zegarki : )

 

i tu się zgadzam - z atlantikami należy być w naszym kraju zdecydowanie ostrożnym, bo mało który nie miał drugiego życia :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj do mię zawitał :)

 

boxus.jpg

 

box02f.jpg

 

box01j.jpg

 

Musi chłopina mieć zamówień dużo w tym roku i je sobie w czasie porozkładał żeby reniferów nie zajeździć ;)

 

 

PS

Oficjalne podziękowania dla sponsorki gdyby przypadkiem tu zajrzała 16icon_kiss.gif

 

 

Edit

Oris przyszedł był na gumce i w dodatku przykrótkiej na moje łapsko.

Wyciągłem więc czym prędzej solidny kajdan od watchadoo i teraz wygląda tak

 

211104.jpg

 

211106.jpg

 

Teraz jest tool watch jak się patrzy :)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytec, a Ty nie miałeś kiedyś wcześniejszej wersji BC3? Jakieś różnice odczuwalne dostrzegłeś w noszeniu lub/i wykonaniu?

 

Chyba że się pomyliłem i to nie Ty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na tym forum.Chociarz,wcześniej, kilka razy tu zaglądałem. Od wielu lat prowadzę Lombard. Od czasu do czasu wpadnie coś ciekawego.

Moje ostatnie nabytki:

 

Glashutte tourbillon świetny ! Made in Singapore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nowy nabytek:

 

20120831202959.jpg

 

20120831202638.jpg

 

Przy okazji ogromne podziękowania dla Swiss Direct za kolejny wspaniały zakup, rewelacyjną pomoc i rady cool.gif

Dzięki Stanisław :rolleyes:

 

Pozdrawiam

Wojciech

 

maszyna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytec, a Ty nie miałeś kiedyś wcześniejszej wersji BC3? Jakieś różnice odczuwalne dostrzegłeś w noszeniu lub/i wykonaniu?

 

Chyba że się pomyliłem i to nie Ty :)

 

Tak, miałem.

Rozmiar lepszy w nowym bo jednak te 2 mm robi różnicę.

Fotka poglądowa złożona z dwóch (nie moich), proporcje tylko w przybliżeniu.

 

bc3vsbc3.jpg

 

Tarcza chyba był ciekawsza w poprzedniku, na tej jest trochę pustawo bo nie ma cyferek minutowych między indeksami i napisów po okręgu.

Dzień tygodnia zamieniony miejscami z logo, indeksy godzinowe większe ale chyba nieco cieńsze. Wskazówki dłuższe i smuklejsze w nowym i zamiast bialych obwódek mają stalowe, polerowane. Choć tego nie widac na fotkach to cyferki godzin oraz kreski indeksow na 12-tej, 3-ej, 6-tej i 9-tej również mają cieniutkie, metalowe obwódki, w sumie wygląda to nieco bardziej elegancko niż białe w poprzedniku.

Czytelność podobna czyli w obu wprost doskonała, nic się nie zlewa i nie miesza, godzinę widać od pierwszego rzutu okiem pod dowolnym kątem.

Koperta ciut większa (ale odczuwalnie) ale w zasadzie chyba bez zmian, werk w nowym to SW200 zamiast 2824, oczywiście z czerwonym wahnikiem.

Do tego WR100 i zakręcana koronka, stary miał 50 i wciskaną.

Bransoletka od watchadoo jak do tego modelu robiona i chyba lepiej z nim wygląda od oryginalnej.

 

211104a.jpg

 

W zasadzie to wedle uznania, mnie pasuje nowy bo trochę większy a łapsko mam grube ;)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny a przede wszystkim,czytelny tak nowy jak i stary BC3[super się nosi] gratuluję i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Elprimero z dziurką... nie wiem - jakoś nie pasuje ten kształt OH do reszty. Aczkolwiek mechanicznie zacny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nabyłem ORISa, marka która mnie urzekła. Co prawda musiałem sprzedać 2 zegarki, żeby zapełnić dziurę w budżecie ale miejmy nadzieję, że było warto.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.