Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, zapomniałem ale jeszcze na tym forum udało mi upolować taką małą limitację Alfex'a. Limitacja do 600 sztuk na 60-lecie firmy. Nakręcany z budzikiem. Ciekawy, że tak powiem.

 

Ten kwadracik z dwoma różkami jest po prostu śliczny.

Pozdrawiam i życzę wszystkim samych wspaniałych nabytków w Nowym Roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyjechał

 

roamer.png

 

savedpicture32.jpg

savedpicture33.jpg

savedpicture28.jpg

savedpicture29.jpg

Edytowane przez CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby renifery Świętego Mikołaja nie dojechały na czas? ... Zegarek prezentuje sie wyśmienicie. Taki elegancki garniturowiec;) Poprosimy o więcej fotek :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio stałem się posiadaczem mojego pierwszego szwajcara, na którego chorowałem bardzo długi czas. A teraz też choruje bo się napatrzyć nie mogę :)

 

Tag Heuer Aguaracer 300m WAN 2110

 

img2898i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Przepraszam za jakość zdjęcia.

Edytowane przez cosnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój nabytek, ostatni nabytek. I przy okazji pytanie do znawców tematu oryginał, składak? Podobno pochodzi z lat 70-tych, a Waszym zdaniem? Jak generalnie oceniacie tę markę?

post-58041-0-33093200-1357242653_thumb.jpg

post-58041-0-23461000-1357242757_thumb.jpg

post-58041-0-36695800-1357242907_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Oto mój nowy nabytek :) Certina nr 8720-1 . Certina na mechanizmie 16 kamieni rubinów "certina 324" poniżej zdjęcia: Myślę że warty zakup:

 

ceetina-5_xwshpwn.jpg

 

certina-3_xwshpws.jpg

post-37563-0-16406000-1357507067_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, śliczny jest. zazdrościmy:] niech cyka...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

@Waski123 stan śrubek wskazuje, że nikt go prawdopodobnie jeszcze nie dotykał śrubokrętem a jeżeli już to bardzo umiejętnie. W mojej skromnej ocenie taki wyszedł z fabryki by następnie, po krótkim lub okazyjnym noszeniu, spocząć na długi czas w czeluściach skarbczyka lub innej szkatułki.

 

@Sebik1984 czy zegarek wart zakupu musisz ocenić sam. Mi najbardziej przypadła do gustu prosta, solidna i elegancka koperta. Jak widzę przeszedł przynajmniej jeden przegląd. Jeśli jest na chodzie to po prostu go noś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tym zegarku? Znalazłem go i nie bardzo wiem czy coś jest wart, jakie ma funkcje może ktoś ma instrukcje obsługi do niego.

 

998f105cae1f.jpg

 

abe2b75c55c3.jpg

 

8b23dfa47c0e.jpg

Edytowane przez kichu_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po czterech miesiącach poszukiwania części!!!

Biedaczek został wykąpany w morzu a woda dostała się do środka bo prawdopodobnie nie było uszczelki szkła.

Dostał nowe serce- nowy cal. L607

W przyszłości do pełni szczęścia trzeba wymienić tarczę na nową bo na tej są niestety ślady po kąpieli w słonej wodzie.

 

savedpicture67.jpg

savedpicture66.jpg


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj dotarł jako "Plan na 2013"

post-57210-0-58111400-1357946114_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, jak wrażenia? Jest to pewnego rodzaju klasyk, ma ten zegarek wielu fanów na forum, na mnie jednak nie zrobił on większego wrażenia. Dwie rzeczy mi się w nim nie podobają, wskazówki i koperta.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wskazówki mogłyby być trochę bardziej dopracowane, ale jest to bardzo często przytaczana opinia, więc chyba trafna. Co do pozostałości to pamiętajmy, że jest to re-edycja.

Wrażenia - na razie jestem "oślepiony" więc wszystko jest OK. Bardzo fajnie układa się na nadgarstku i mam cichą nadzieję, że będzie dawał mi tyle samo zadowolenia co jego o 38 lat starszy krewniak- garniturowiec. Poza tym, ten zegarek bardzo dobrze wpisuje się w mój charakter, trochę w hobby wodne, a i pierwowzór jest niewiele starszy ode mnie.

Dzięki za gratulacje, jestem raczej "normalny" :-) , więc rozumiem, że nie wszystkim będzie się podobał, ale mi - tak.

pozdrawiam


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie się w SEIKO mechanizm prezentuje:] ciekawe jak świeci;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis przyjacielu, pomyliłeś temat ;)

 

Reszta na pw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akism, wreszcie któś nabył coś zajebiaszczego. Graty! Jaki to ref?

 

 

Gratuluję, jak wrażenia? Jest to pewnego rodzaju klasyk, ma ten zegarek wielu fanów na forum, na mnie jednak nie zrobił on większego wrażenia. Dwie rzeczy mi się w nim nie podobają, wskazówki i koperta.

 

Michał, mi akurat podoba się koperta, a reszta nie :) Dzisiaj nabyłem fajnego kompresora, którym pochwalę się za tydzień i wtedy zaprezentuje galeryjkę ;)

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.