Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

...i Hamilton na ecie 2895

img60704563.jpg

 

Śliczny ! Bardzo mi się podoba ten Hamilton, poproszę w miarę możliwości o galerie.

 

Oczywiście gratuluję :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie cos pstryknac jak zegarek tylko przyjdzie na poczatku nastepnego tygodnia. :)

 

Subowi zmienilem pasek na mesh i wydaje mi sie, ze wyglada to calkiem OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiej omegi to... wszyscy od razu zazdroszcza :]

Ja zachorowałem na tą omegę "TOTALNIE" :D Właśnie robię przetasowanie w kolekcji żeby wyleczyć moją chorobę :D Gratulacje!

 

Dzięki za gratulacje. ehh jest ze mną króciutko ale myślę sobie że zdecydowanie warto dążyć do wyleczenia.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jlw

 

Piękny Hamilton,

IMHO marka bardzo dobrze koreluje jakość do ceny zegarka. Rzadkość "występowania", to cecha którą odbieram jako zaletę. Swatch nie oferuje jej u nas, ale to nie przeszkadza, aby je posiadać. Mój Jazzmaster, może mniej wyrazisty ale też cieszy.

Jeszcze raz gratulacje, z pewnością zegarek z "charakterem"


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulację! Trafił w dobre ręce! :)

Ja za kilka dni pochwalę się spidim. Pytanie pozostaje otwarte: akryl czy "sapphire sandwich" :) Najlepszego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!Tylko szafirek,pamiętaj moją radę,nie będziesz żałował..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor świetny, podobno ta regulacja jest super jak ktoś wkłada pianke

Swoją drogą ciekawe kiedy akism wejdziesz z nim w skafandrze pod wodę . Sam nurkuję ale pod wodę zabieram jednak inne zegarki :).

Chętnie poczytam Twoje opinie o tym zegarku-strasznie mnie świerzbi-i te wskazówki !Gratuluję


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nurkuję,ale nie oszukujmy się 99% właścicieli subów łazi w nich na codzień..To zegarki do tyrania,tudor ma podobną misję..Werk to eta 2824,ale w wersji robionej dla tudora - piękna i dopracowana do perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten TUDOR.

A co do ETY 2824 to mam dwa zegarki na tych mechanizmach Longinesa i Hamiltona i oba pracują bardzo stabilnie. Dobry koń roboczy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pozostaje otwarte: akryl czy "sapphire sandwich" :) Najlepszego!

 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Hesalit sprawia, że widok tarczy w świetle słonecznym jest niesamowity, pełny dekiel dodaje powagi, a całość jest bardziej zgodna z pierwowzorem. Szafir nadaje zegarkowi nieco luksusowego charakteru i pozwala na obserwację pracy lepiej wykończonego mechanizmu.

 

Każda z wersji zapewnia nieco inny "klimat", więc zastanów się, czego tak naprawdę oczekujesz, a nie będziesz zawiedziony.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subowi zmienilem pasek na mesh i wydaje mi sie, ze wyglada to calkiem OK.

 

jak to się mówi: bardziej męsko wygląda ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny garniturowiec, rozmiar na dzisiejsze standardy damski (36) ale bardzo mi się podobapost-58172-1359500269,7819_thumb.jpg

 

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam do Was pytanie trochę z innej beczki. Jak według Was jest klasyfikowany Zenith względem Omegi jako marka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze był wyżej klasyfikowany..Jeszcze nie dawno omega była na równi z longinesem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się go pozbywać,idealnie się układa na łapie,jest świetnie wykonany,super dokładny-czego więcej chcieć?Nawet data przeskakuje punkt dwunasta i wskazówki jak ustawisz minutę to po 60s jest idealnie na indeksie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Pelagos- od kiedy go pierwszy raz zobaczyłem, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, a to zapięcie- nie wiem jak na żywo, ale oglądając zdjęcia i filmy- cud, miód :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko,ten zegar jest bardziej rasowy od np.PO,wykonanie super,werk eta 2824 nie robi nawet 2s/dobę..Świeci pięknie nawet w dzień:)

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.