Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam do Was pytanie trochę z innej beczki. Jak według Was jest klasyfikowany Zenith względem Omegi jako marka?

Prestiż i pozycja to pojęcia bardzo względne, ale mi pomógł trochę ten rysunek znaleziony na forach KMZiZ

post-57210-0-73315000-1359546215_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy możecie mi podpowiedzieć jak otworzyć dekielek mojego rolka

post-53740-0-68671400-1359572175_thumb.jpg

post-53740-0-30626800-1359572190_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumową piłeczką,ewentualnie zegarmistrz,i to nie każdy.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam do Was pytanie trochę z innej beczki. Jak według Was jest klasyfikowany Zenith względem Omegi jako marka?

 

Bardzo fajna marka, w Polsce malo znana. Dla mnie wyzej od omegi. Swego czasu dostarczał mechanizmy do rolexa.

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, Omega w tym modelu prezentuje się świetnie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prestiż i pozycja to pojęcia bardzo względne, ale mi pomógł trochę ten rysunek znaleziony na forach KMZiZ

 

pewnie każdy z nas mógłby zrobić własną piramidkę prestiżu. Ta z całym szacunkiem trochę... oszukuje... STOWA 85 pozycja - śmiech na sali:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

pewnie każdy z nas mógłby zrobić własną piramidkę prestiżu. Ta z całym szacunkiem trochę... oszukuje... STOWA 85 pozycja - śmiech na sali:)

 

Każdy nosi to co lubi i na co go stać...

 

Btw Kamil a jaka pozycje na tej piramidzie proponujesz dla stowy ...? I dlaczego.


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzę, że każdy ma swoją własna piramidę prestiżu, piramidę ulubionych marek, lub ulubionych zegarków. Co do przedstawionej z KMZiZ to od czegoś trzeba zacząć i można dyskutować nad poszczególnymi pozycjami, nad przyjętymi kryteriami i takich dyskusji na forach jest wiele, ale dla kogoś kto zaczyna przygodę z zegarkami jest bazą którą wraz z doświadczeniem i wiedzą koryguje by tworzy własną.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nosi to co lubi i na co go stać...

 

Btw Kamil a jaka pozycje na tej piramidzie proponujesz dla stowy ...? I dlaczego.

 

z całą pewności STOWA stoi wyżej od TISSOTA, ORISA, EPOSA - choćby za swoją noszowość oraz indywidualność

 

Sadzę, że każdy ma swoją własna piramidę prestiżu, piramidę ulubionych marek, lub ulubionych zegarków. Co do przedstawionej z KMZiZ to od czegoś trzeba zacząć i można dyskutować nad poszczególnymi pozycjami, nad przyjętymi kryteriami i takich dyskusji na forach jest wiele, ale dla kogoś kto zaczyna przygodę z zegarkami jest bazą którą wraz z doświadczeniem i wiedzą koryguje by tworzy własną.

 

w sumie dobrze, żeś to ujął :] ZGODA :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij Michał i moje gratulacje, dopiero teraz zauważyłem, że to Twój nowy nabytek :)

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij Michał i moje gratulacje, dopiero teraz zauważyłem, że to Twój nowy nabytek :)

 

Ta śliczna ta OMEżka, niech Ci cyka :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się akurat nie podoba ;)

 

Wolę nową wersje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się akurat nie podoba ;)

 

Wolę nową wersje.

 

 

mnie trochędrażni ta niebieska tarcza, ale to jedyne ALE :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rolex

a dlaczego mówisz że to nie rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... ładniutki, a jak świeci? prosimy o galeryjkę :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.