Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny zegarek kupiłeś Carlito[jak wszystkie z twojej kolekcji]

Ja trafiłem dziś taką Stowę.Podpowiedzcie koledzy jaki to werk i coś o niej?Plis :P

post-41915-0-89431000-1360669296.jpg

post-41915-0-65034800-1360669335.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał na litość... Prosimy o zdjęcia nadgarstkowe ;)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, szkoda tak piękny zegarek szpecić zdjęciami z telefonu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Czekamy na dobre zdjęcia :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, jak wyjdzie słabe zdjęcie, to wina będzie Twoja, a nie zegarka :P

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem już na obiedzie, wrócę do domu, to zobaczę co się da zrobić...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest rozpusta ;)

Ja mógłbym nawet nic nie jeść żeby tylko mieć takiego sikora :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty myślisz, że gdyby nie moja druga połówka, to bym się ruszył gdzieś z domu? :)

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem już na obiedzie, wrócę do domu, to zobaczę co się da zrobić...

Szczęściarz!!! Dom, obiadek, śliczne zegarki i jeszcze widzi co robi :)

Sorry z żart, ale trudno doczekać się zdjęć, więc coś trzeba pisać :) :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry na początku pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Wczoraj odebrałem od zegarmistrza swoją Delbane jest to moja druga już delbana (znaleziona w szufladzie przeleżała tam zapewne troszke czasu, postanowiłem jednak przywrócić ją do życia i zaniosłem do zegarmistrza) choc nie jest ideałem postanowilem zaprezentować ją a może i dowiem sie czegos wiecej o niej od innych użytkowników, pierwszą jak wróci z przeglądu postaram sie też zaprezentować.

Pozdrawiam :)

post-59714-0-17171800-1360676819_thumb.jpg

post-59714-0-71960800-1360676830_thumb.jpg

post-59714-0-63974500-1360676895_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa dość ciekawe tematy o Delbanach. Proponuję tam przerzucić fotki, przeczytać umieszczone tam informacje i będziesz miał gotowe odpowiedzi na wiele pytań.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem już na obiedzie, wrócę do domu, to zobaczę co się da zrobić...

 

 

już po obiadku? czekamy zatem Michale na fotki - zegareczek ze smakiem zaprojektowany, cieszy oko, najpierw Twoje a teraz daj nam się pocieszyć Twoim szczęściem :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem dziś taką Stowę.Podpowiedzcie koledzy jaki to werk i coś o niej?Plis :P

Wiele nie moge powiedzieć. Lata 60 lub 70-te. Jeśli chodzi o mechanizm to wpisz w wyszukiwarkę PUW tutaj-> http://www.ranfft.de...0&ranfft&

bo to będzie chyba któryś z automaticów PUW, niemieckie woły robocze z tamtego okresu, dość solidne chyba...

.

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z telefonu, słabej jakości, a do tego robione przy sztucznym oświetleniu. Absolutnie nie oddaje uroku tego zegarka. Tarcza ma nieprawdopodobnie piękny czekoladowy szlif słoneczny... Totalna miazga ! :) Reszta zdjęć dopiero wtedy, kiedy wezmę do ręki prawdziwy aparat.

 

post-27475-0-79368100-1360689208_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał powala ! Według mnie najpiękniejszy zegarek w Twojej kolekcji :) szczerze gratuluję ! Galeria obowiązkowa :)


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał powala ! Według mnie najpiękniejszy zegarek w Twojej kolekcji :) szczerze gratuluję ! Galeria obowiązkowa :)

Dzięki Dawid, galeria oczywiście będzie. Rownież uważam, że to najpiękniejszy z moich zegarków :) Nigdy, przenigdy, nie widziałem w żadnym innym zegarku piękniejszej tarczy, dosłownie miażdży. A jaką ten zegar ma klamre, kopertę, dupcie... No majstersztyk !!! TOP ZEGAR :)

 

Kolejny może być już tylko Lange & Sohne :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Michale, już 18:30, czekamy na fotencje nadgarstkowe :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Michale, już 18:30, czekamy na fotencje nadgarstkowe :)

Wrzuciłem fotkę na poprzedniej stronie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z telefonu, słabej jakości, a do tego robione przy sztucznym oświetleniu. Absolutnie nie oddaje uroku tego zegarka. Tarcza ma nieprawdopodobnie piękny czekoladowy szlif słoneczny... Totalna miazga ! :) Reszta zdjęć dopiero wtedy, kiedy wezmę do ręki prawdziwy aparat.

 

Michał , super - gratki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar śliczny,ale dla mnie zbyt elegancki :)Wolę zegarki bardziej w odcieniu casual..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek z jeszcze piękniejszym werkiem, trochę mi tylko ta 12 kole w oko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.