Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

tiaaa, PANAREI robi wrażenie, gratulujemy tak zacnego czasomierza :] niech się dobrze nosi. PERFECTO :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobędą sporo nowych klientów z mniejszymi nadgarstkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobędą sporo nowych klientów z mniejszymi nadgarstkami :)

 

tylko czy IM na tym zależy, prestiż...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40mm były ponoć skierowane do kobiet..Tu uczynili b.dobrze,myślę,że sprzedadzą wiele egzemplarzy tego modelu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40mm były ponoć skierowane do kobiet..Tu uczynili b.dobrze,myślę,że sprzedadzą wiele egzemplarzy tego modelu..

 

powiadasz dla kobiet? hm... na damskiej rączce 40 to... delikatnie rzecz ujmując przesada, za duża. No chyba, że ta kobieta to... chłopczyca ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że zostanie bardzo dobrze przyjęty przez Panie. Dzisiejsze trendy w modzie zegarkowej Pań, też podążają w duże rozmiary ;) więc zegarek w rozmiarze 38-40 jest dokładnie tym czego oczekuje się. A nie ukrywajmy, iż oferta zegarków damskich niemodowych i niebiżuteryjnych jest o wiele uboższa niż w zegarkach męskich.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że zostanie bardzo dobrze przyjęty przez Panie. Dzisiejsze trendy w modzie zegarkowej Pań, też podążają w duże rozmiary ;) więc zegarek w rozmiarze 38-40 jest dokładnie tym czego oczekuje się. A nie ukrywajmy, iż oferta zegarków damskich niemodowych i niebiżuteryjnych jest o wiele uboższa niż w zegarkach męskich.

 

 

w pełni się zgadzam.

 

Z tym że jak się patrzy co Panie noszą to są to delikatne czaasomierze, no chyba, że co po niektóre mają takie patelnie na ręku, ale... to festyniarskie platiki;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może z powodu braku oferty ładnych mechanicznych zegarków damskich o rozmiarze trochę większym Panie wybierają modowe zegarki by pasowały to pozostałej garderoby i przyjętego stylu. Założyłem kiedyś temat jaki wybrać duży damski zegarek i wśród propozycji znalazłem tylko Stowę Marine i Antea z niebieskimi wskazówkami, notabene bardzo ładne zegarki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłam ten zegarek rok temu, dopiero teraz zaczełam interesować się jego pochodzeniem i historią. Marka MAURICE LACROIX model 7289763 MZVR. Wykonany z 18K złota mechanizm kwarcowy, 21 kamieni, 3ATM, datownik, elementy dekoracyjne: 36 diamentów podzielonych sekcyjnie po sześć. Oznaczenia godziny rzymskie.

Znalazłam jeden na necie był wystawiony na aukcji w Stanach, to właśnie ten który mam. Kupiłam go od kobiety z Gdańska która musiała go sprzedać. Niestety też za dużo o nim nie wiedziała.

W polskich sklepach zajmujących się sprzedażą tej marki słysze jedno : "niesklasyfikowany w katalogu"

Może ktoś go już widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłam ten zegarek rok temu, dopiero teraz zaczełam interesować się jego pochodzeniem i historią. Marka MAURICE LACROIX model 7289763 MZVR. Wykonany z 18K złota mechanizm kwarcowy, 21 kamieni, 3ATM, datownik, elementy dekoracyjne: 36 diamentów podzielonych sekcyjnie po sześć. Oznaczenia godziny rzymskie.

Znalazłam jeden na necie był wystawiony na aukcji w Stanach, to właśnie ten który mam. Kupiłam go od kobiety z Gdańska która musiała go sprzedać. Niestety też za dużo o nim nie wiedziała.

W polskich sklepach zajmujących się sprzedażą tej marki słysze jedno : "niesklasyfikowany w katalogu"

Może ktoś go już widział?

odpowiadam zgodnie z zapytaniem

Nie widzialem ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam zgodnie z zapytaniem

Nie widzialem ;)

 

prześmiewca :]

 

 

Witam.

Kupiłam ten zegarek rok temu, dopiero teraz zaczełam interesować się jego pochodzeniem i historią. Marka MAURICE LACROIX model 7289763 MZVR. Wykonany z 18K złota mechanizm kwarcowy, 21 kamieni, 3ATM, datownik, elementy dekoracyjne: 36 diamentów podzielonych sekcyjnie po sześć. Oznaczenia godziny rzymskie.

Znalazłam jeden na necie był wystawiony na aukcji w Stanach, to właśnie ten który mam. Kupiłam go od kobiety z Gdańska która musiała go sprzedać. Niestety też za dużo o nim nie wiedziała.

W polskich sklepach zajmujących się sprzedażą tej marki słysze jedno : "niesklasyfikowany w katalogu"

Może ktoś go już widział?

 

Aneto dodaj zdjęcie, albo zamieść link do stronki z tym zegarkiem :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prześmiewca :]

 

 

 

 

Aneto dodaj zdjęcie, albo zamieść link do stronki z tym zegarkiem :]

jest w shoutboxie

odpowiedzialem zgodnie z prawda inspirujac kolezanke do zadania

bardziej konkretnego pytania. Bo nie podejrzewam zeby intereowalo ja czy ktos z nas ten zegarek widial lub nie

Zle odczytane intencje :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w shoutboxie

odpowiedzialem zgodnie z prawda inspirujac kolezanke do zadania

bardziej konkretnego pytania. Bo nie podejrzewam zeby intereowalo ja czy ktos z nas ten zegarek widial lub nie

Zle odczytane intencje :)

 

zrozumiałem, co nie znaczy, że "prześmiewca" nie pasuje :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dla mnie, lecz dla kobietki, ale to w końcu nabytek :).

Edit: coś nie mogę fotki wkleić, więc podam link do niej: http://www.fotosik.p...d675c5b050.html

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dla mnie, lecz dla kobietki, ale to w końcu nabytek :).

Edit: coś nie mogę fotki wkleić, więc podam link do fotki: http://www.fotosik.p...d675c5b050.html

 

zdjęcie zapewne nie ukazuje czaru tego Rolka, ale... można sobie wyobrazić jaki jest piękny :] Rozumiem, że Szanowna Małżonka będzie zobowiązana i w rewanżu podaruje Tobie także Rolexa :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie zapewne nie ukazuje czaru tego Rolka, ale... można sobie wyobrazić jaki jest piękny :] Rozumiem, że Szanowna Małżonka będzie zobowiązana i w rewanżu podaruje Tobie także Rolexa :]

Nie ukrywam, że byłoby miło ;). Postanowiłem, że w tym roku zejdę na dalszy plan, kobietka niech się cieszy;). Może mój plan wypali za rok.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Rolex Bartek (:P) :) Małżonka będzie wierna przez następne pół wieku za taki prezencik :D

Edytowane przez kacy

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że byłoby miło ;). Postanowiłem, że w tym roku zejdę na dalszy plan, kobietka niech się cieszy;). Może mój plan wypali za rok.

 

a to cwana z Ciebie bestia :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Rolex Bartek ( :P) :) Małżonka będzie wierna przez następne pół wieku za taki prezencik :D

Nie pół wieku, tylko pół roku. A za Merca to może i nawet dwa lata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pół wieku, tylko pół roku. A za Merca to może i nawet dwa lata :D

Nigdy z moją kobietą nie miałem takich problemów ;).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, już sobie nie żartujemy - fakt jest niezaprzeczalny, żeś Szanownej Małżonce zrobił rewelacyjny prezencik. Poprosimy zatem omjakąś galeryjkę damskiego Rolka :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ten zegarek od dziadka i bladego pojecia nie mam co to za zegarek.

Może na zdjęciach niewidać wyraźnie numerów i znaków o to one:

R(rysunek kotwicy)W

WALZ GOLD DOUBLE

20 MIKRON.

NB4757M lub NB4151M.

post-60523-0-69899900-1363082236_thumb.jpg

post-60523-0-55669600-1363082663.jpg

post-60523-0-00042300-1363082833.jpg

post-60523-0-34026900-1363082994_thumb.jpg

post-60523-0-98132100-1363083124.jpg

Edytowane przez polok01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, już sobie nie żartujemy - fakt jest niezaprzeczalny, żeś Szanownej Małżonce zrobił rewelacyjny prezencik. Poprosimy zatem omjakąś galeryjkę damskiego Rolka :]

Nie ma problemu. Dostanę w swoje ręce coś lepszego niż 5 megapikseli to coś postaram się zrobić. Boję się tylko, że zgubi ten zegarek bo już dzisiaj zdjęła jak przymierzała jakiś tam ciuch i mało go w sklepie nie zostawiła...


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Dostanę w swoje ręce coś lepszego niż 5 megapikseli to coś postaram się zrobić. Boję się tylko, że zgubi ten zegarek bo już dzisiaj zdjęła jak przymierzała jakiś tam ciuch i mało go w sklepie nie zostawiła...

 

musiałem ugryźć się w język...

wielki żal byłby, hm... a to w jakim sklepie, co by ewentualnie przechwycić ;:]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.