Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Super wygląda ten Oris.

Wklej jeszcze zdjęcie dupki :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mechanizm tego orisa SW 200-1 ma się do ety 2824-2?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Mam na imię Tomek i to mój pierwszy automat - Oris Frank Sinatra. Planowałem zakup czegoś bardziej klasycznego, bardziej garniturowego ,ale ten Oris coś w sobie miał no i to starczyło.. Na żywo prezentuje się dużo lepiej, no i z każdym dniem podoba się coraz bardziej.

 

Frank Sinatra ? wow :)

możesz rozwinąc temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , jakiś czas temu szukałem szkła do atlanica square date na forum i ogólnie , szkiełko już mam i zegarek jest już złożony. Szczególne podziękowania dla forumowicza leszek 1951, dzięki któremu mój atlantic otrzymał fabrycznie nowe szkło ,szkła szukałem od 2 lat . Zegarek est w rodzinie od 1965r. Teraz juz po odnowieniu. Nie jest to nowy nabytek bo w rodzinie jest od kilkudziesięciu lat, ale zostało w niego tknięte nowe "życie" więc jest się czym pochwalić.

 

dsc00636gc.jpg

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna rodzinna pamiątka:-) gratuluje! Zegarek wygląda świetnie:-) fajnie, że powrócił do świata żywych;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić od kolegi jakiś miesiąc temu zegarek Theorema automatic. Bransoleta tylko na krótki czas, tzn. nawet mi pasuje tylko trochę za krótka bo zapinam na ostatnie oczko. Nosiłem go do pracy, ale teraz zamierzam oddać do zegarmistrza w celu konserwacji mechanizmu i wymiany szkła i bransolety. No i wskazówka jedna odpadła, w zasadzie nie ma znaczenia, ale optycznie kiepsko no i póki jest w środku może zablokować inne wskazówki - raz się już zdarzyło. Jeszcze nie wiem jaki koszty będą, ale nie spodziewam się dużych.

DSC03918.JPG

 

DSC03920.JPG

DSC03924.JPG

DSC03925.JPG

Niestety będąc u zegarmistrza dowiedziałem się, że nie opłaca się go naprawiać bo mechanizm jest produkcji chińskiej. Także wymiana paska na czarny usunięcie latającej wskazówki i zobaczę ile posłuży. A w między czasie może uda mi się na jakiś flohmark iść i coś znajdę fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim czajeniu się w końcu jest... IWC Aquatimer 2000 Titanium :wub:

 

va2Ycx1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak warto było się czaić. Bardzo ciekawy, Gratulacje


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC marka sama w sobie;) akurat wybrałeś jeden z ciekawszych modeli - gratuluję:] jest świetny, nie dziwota, żeś w nim zakochany :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyta od forumowicza Delbana chrono, zasiliła gablotkę ;)

Ciekawa. Urokliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC nie znałem wcześniej ale jest niesamowity, zresztą jak już zdążyłem wyszukać cena też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie! Jest nietuzinkowy i na pewno wyróżnia się wśród innych diverów :) Moim zdaniem nowa linia jest już trochę zbyt "zwyczajna"... Na uwagę zasługuje koronka od regulacji bezela, która nie jest zakręcana jak to zazwyczaj w diverach z wewnętrznym pierścieniem bywa. Pod wpływem ciśnienia pod wodą uszczelnia się i odcina możliwość kręcenia bezelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC nie znałem wcześniej ale jest niesamowity, zresztą jak już zdążyłem wyszukać cena też :)

 

bo to jest jedna z najlepszych, a co za tym idzie najdroższych marek!!! :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..a ja troszkę niespodziewanie stałem się niedawno posiadaczem pięknej Omegi Geneve Day-Date z polskim kalendarzem...

 

chwaliłem się nią na forum już w innym wątku...ale jestem tak niesłychanie zadowolony z tego nowego nabytku,

 

że stwierdziłem, iż podzielę się tą radością też z Wami :)

post-40101-0-43613300-1365532170_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby rodzina, a tak różne charaktery. Dziś do sportowca dołączył kuzyn elegant, Epos Passion

 

dsc0700lj.jpg

 

dsc0701om.jpg

 

dsc0703mu.jpg

 

dsc0711yn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, a teraz jaki, bo domniemywam, że też Epos :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim czajeniu się w końcu jest... IWC Aquatimer 2000 Titanium :wub:

 

Piękny zegar - gratulacje! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, a teraz jaki, bo domniemywam, że też Epos :)

Epos niewątpliwie bardzo mi się spodobał jako marka (choć początkowo, przed zakupem, byłem bardzo sceptyczny), następnym krokiem będzie breitling superocean lub jakiś tag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o zegarek Edox jak na zdjęciu - nie mogę znaleźć o nim żadnych informacji. Jak wogóle szukać katalogów zegarków w necie - czy cos takiego istnieje ? Niewiele znalazłem pomimo poszukiwań ;(

Pozdr

P

post-61254-0-95003600-1365539963_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.