Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi się ten rodzynek :

 

post-27475-0-97310400-1360702657_thumb.jpg

 

Absolutnie przepiękny zegarek.

 

Ja wybrałbym w skromniejszej kolorystycznie wersji bo wydaje mi się że większa siła jest w umiarze, ale trzeba przyznać że zegar piękny i ten kierunek popieram całkowicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, zostaw Lange idź w stronę Journa, albo Voutilainena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze czas, będę myślał o alternatywach :) Aczkolwiek zawsze chciałem mieć Lange...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Mosera.

Piekna figlarna 12tka, koperta we wlasciwym rozmiarze, wskaznik rezerwy chodu od strony werku, piekne wskazowki no i duza ladnie wkomponowana subtarczka z mala sekunda.

Podoba sie tez polaczenie malowanych i nakladanych indeksow.

Niech sie nosi!

 

Lange za to ma subtarczki w zlym miejscu. Historycznie powinny byc na 12tce i 6tce. Takie polozenie jakie wybrano w modelu z poprzedniej strony jest nieco sztuczne, na "sile" inaczej, i burzy porzadek tarczy.

Probowano moze nieco nasladowac Patka w ulozeniu tarcz ale kiedy tam wyglada bardzio dobrze tu nie pasuje wcale.

Lange ma ladniejsze i bardziej "zbalansowane/wywazone" modele.

Moje male widzimisie na ten temat.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe spostrzeżenia co do nowego up/down.

 

Jest jeszcze taka opcja, bardziej "przejrzysta", i ją też biorę pod uwagę :

 

post-27475-0-47142000-1360750582_thumb.jpg

 

post-27475-0-65335900-1360750613_thumb.jpg

 

Albo :

 

post-27475-0-74393900-1360750734_thumb.jpg

 

 

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ta pierwsza wersja! nie przejmuj się krytycznymi uwagami, one zawsze będą: czy to z zazdrości czy... od tak sobie, rób swoje (czytaj: kupuj co Ci się podoba), spełniaj swoje marzenia i... doceniaj Małżonkę, że ci na to wszystko pozwala :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyczne uwagi zawsze są mile widziane i chętnie takie też wysłuchuje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyczne uwagi zawsze są mile widziane i chętnie takie też wysłuchuje.

 

jasne, ale odnosze wrażenie, że wiekszość z nich jest natury Ludzkiej zazdrości ;) Nie uważasz? :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nie obchodzi mnie to :) To juz nie mój problem :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, racja - ale... taka krytyka jest zbędna :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście lubię ankiety Michała,fajnie,że może spełniać marzenia. Bardzo często (nie zawsze) trafia w mój gust,co mnie cieszy, gdyż mam świadomość,że może coś tam się "znam i jakotaki gust mam" :)

 

pk_kamil, kurczę, po Twoich słowach cokolwiek teraz powiem, będzie źle.... mam nadzieję tylko,że Michał wie,że tu też są pasjonaci,którzy zazdrość chowają głęboko do kieszeni. Fajnie,że ktoś z forum może nosić takie perełki. Tyle w temacie.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie masz rację - jesteśmy fanatykami czasomierzy i co piekne zawsze będzie nam się podobać. Nie wszyscy mamy jednak taki sam gust - to dobrze, gdyż możemy oglądać różne modele zegareczków :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracamy do meritum sprawy. :) Już wcześniej pisałem, IMHO L&S z niebieskimi wskazówkami, dolna sekundą, białą tarczą i złotą kopertą jest połączeniem klasyki z nowymi trendami i dowodem na to , że taki zegarek może pozostać pięknym, w tradycyjnym sposobie oceny.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie :) Nie odbiegajmy od tematu, skupmy się na zegarkach, nie lubię jak się dyskutuje o mojej osobie, zdecydowanie bardziej wolę o zegarkach.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o takim zestawieniu kolorystycznym ?

 

post-27475-0-27087700-1360753829.jpg

 

Jakoś mi nie pasuje ta czerwona wskazówka do tego zegarka...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi nie pasuje ta czerwona wskazówka do tego zegarka...

 

taaa, z całą pewności czerwona wskazóweczka to przesada - jeśli chodzi o kolor, znacznie lepsze były te niebieskie. Ale tak to zegareczek pierwsza klasa :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie z niebieskim zdecydowanie lepiej.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie niebieskiego z "złotym" nasuwa mi pewien samochód,który lubię :)

wracając do tematu, hmm nie umiem tego określić,ale bardzo te zegarki przypominają mi inne modele. Coś mi w nich nie leży.

Michał,czy następny też szukasz garniturowy i w różowym złocie?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o takim zestawieniu kolorystycznym ?

Jakoś mi nie pasuje ta czerwona wskazówka do tego zegarka...

 

po pierwsze nie pasuje a po drugie jako posiadacz Pama może wytłumaczysz mi sens GMT 12h

wiem, że można to trzymać w pamięci, ale i tak widzę problem w posługiwaniu się tym

np Polska/Irlandia vs Singapur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o takim zestawieniu kolorystycznym ?

 

post-27475-0-27087700-1360753829.jpg

 

Jakoś mi nie pasuje ta czerwona wskazówka do tego zegarka...

Tragedia ... Zegarek elegancki, stonowany kolorystycznie, a tu nagle czerwona wskazówka. Nie podoba mi się . Ładniej by wyglądał z niebieską wskazówką, a najlepiej w ogóle bez GMT :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia ... (...)

 

:):):):):):):):):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta czerwona wskazówka w Moserze to wg Mnie jakas pomyłka, pasuje jak świni siodło ;) Natomiast niebieskie wskazóweczki w zlotej kopercie w L&S po portsu miodzio :) Carlito1 jak Tobie tez odpowiada takie zestawienie to bierz i się nawwet nie zastanawiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robicie offtop - tutaj pokazujemy nowe nabytki, zróbcie nowy temat :)

 

trudno się z Tobą nie zgodzić...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest super. A ta czerwona wskazówka to taki "pazur". Bomba. Piekny jest.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.