Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio w moje łapki wpadł taki oto zegarek - czy ktoś z kolegów już się z takim spotkał? Nie udało mi się nic znaleźć w sieci, na tarczy nic, na mechanizmie nic, do tego dekiel też pusty...Na werku jedynie "15 JEWELS" i chyba "3 ADJTS"

 

Z góry dzięki za pomoc:) Muszę przyznać, że strasznie mnie gryzie niewiedza co to....

 

To jakis składak na któryms wariancie mechanizmu FHF30

Koperta wyglada na wyrób rzemieślniczy. Tarcza tzw serwisowa - czyli dorabiana. Wskazówki dobrane od jakiegos innego zegarka


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakis składak na któryms wariancie mechanizmu FHF30

Koperta wyglada na wyrób rzemieślniczy. Tarcza tzw serwisowa - czyli dorabiana. Wskazówki dobrane od jakiegos innego zegarka

Cholera, zabiłeś mi ćwieka, ale się spiąłem i naprowadzony mechanizmem wskazanym przez Ciebie znalazłem idealnie pasujący: Parrenin 81. A tu zegarek z podobną tarczą: 624: Gents A. Moser Manual Wind, ca. 1935

 

Znalazłem też coś takiego: http://www.ebay.co.uk/itm/VINTAGE-CYMA-15-JEWELS-3-ADJTS-SWISS-MADE-TICKING-WELL-FOR-SPARES-OR-REPAIR-/130891912391?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item1e79c414c7

Tu są identyczne wskazówki, ale na werku jest CYMA...i sam werk nieco inny :(

Edytowane przez BoozerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj stałem się posiadaczem takiego oto cudeńka. nadal mam banana na gębie.

post-63183-0-40070200-1371995340_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez gratuluje. Piekny Rolex jeden z moich ulubionych.

A u mnie zakupiony prawie tydzien temu Datejust. Pierwszy Rolex i cos mi mowi, ze nie ostatni

 

hjms.jpg

Edytowane przez maze123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne zdjęcie, zegarek oczywiście super, ale zdjęcie bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. marny ze mnie fotograf, ale to rzeczywiscie fajnie wyszlo. Co ciekawsze robion IPhonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może właśnie dlatego takie fajne  :D  Zegarek niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny... gratulacje  :)

dziękuję. ciekawe jakby wyglądał z niebieską tarczą i niebieskim bezelem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zobaczyć ? :) Dzisiaj udało mi się zrobić takie zdjęcie/a, bo tak mi się akurat światło odbijało. Jutro wstawie.

 

Oczywiście gratuluję Rolka.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało dzisiaj upolować nowiutką Cytrynkę DS First Diver. Bardzo mi się zawsze ten zegar podobał ze względu na bezel z wypukłymi indeksami oraz ogólną zwartość tego zegarka. Niestety teraz mam dylemat bo mam już divera i w sumie dwa to dla mnie już za dużo :/ Jednym słowem, mam kaca pozakupowego. Kasa może i nie duża, ale jakoś tak mnie to męczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało dzisiaj upolować nowiutką Cytrynkę DS First Diver. Bardzo mi się zawsze ten zegar podobał ze względu na bezel z wypukłymi indeksami oraz ogólną zwartość tego zegarka. Niestety teraz mam dylemat bo mam już divera i w sumie dwa to dla mnie już za dużo :/ Jednym słowem, mam kaca pozakupowego. Kasa może i nie duża, ale jakoś tak mnie to męczy :)

 

zawsze możesz któregoś na BAZARKU zostawić :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż to pomożemy uzasadnić i przekonać byś pozostawił sobie wszystkie :) . To pomaga ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu takie cudo sobie sprawiłem i... kurde na moją ŁAPĘ  za mały :( A kurde cieszy oko strasznie, co tu zrobić :(

 

 

post-62564-0-94675100-1372107482.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest :] hm... myślałem jedna, że wystawiasz "starego" diver'ka :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaić się ? albo oddać mi!  :P

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu takie cudo sobie sprawiłem i... kurde na moją ŁAPĘ  za mały :( A kurde cieszy oko strasznie, co tu zrobić :(

 

przyzwyczaj się do wielkości... i tyle - a cóż Ci pozostało? przecież nie oddasz go ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaj się do wielkości... i tyle - a cóż Ci pozostało? przecież nie oddasz go ;):]

 

Kurde może się z kimś jakimś większym podmienie, trza było myśleć, nówka sztuka i dupaaa. Taka 35mm... Ech...a już myślałem że dojrzałem do garniaka, a do tego w dobrej cenie zakupiłem. Sprzedawalne/zamienialne takowe są? Czy poza wyobraźnią przestrzenną gust też mam do d...?

Edytowane przez Kayman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze istnieje jeszcze nasz bazarek :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkleić zdjęcie nadgarstkowe, może nie jest tak źle ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawalne/zamienialne takowe są? Czy poza wyobraźnią przestrzenną gust też mam do d...?

za stówkę, każdy weźmie ! :P  :D obojętnie czy zł/US/Eur

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.