Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

moj ostatni nabytek od kolegi z forum ;) i z paseczkiem zakupionym na allegro za cale 18zl ;P

gallery_62720_1325_281840.jpg

 

prosty w swojej formie... piękny :]

 

Z paskiem bardziej mu do twarzy. Gratuluje nabytków :)

 

zgadza się :) 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównanie zupełnie od czapy - to są dwa zupełnie inne czasomierze. Nalezy jednk przyznać, że całkiem dobre czasomierze :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam -pochwalę się -2.10.2013r , zakupiłem Maurice Lacroix Pontos Small Second-dokładność chodu od dnia zakupu około 0 czyli niezauważalna.Jestem mega zadowolony ! Pozdrawiam wszystkich .

post-556-0-45763800-1381072454.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam -pochwalę się -2.10.2013r , zakupiłem Maurice Lacroix Pontos Small Second-dokładność chodu od dnia zakupu około 0 czyli niezauważalna.Jestem mega zadowolony ! Pozdrawiam wszystkich .

Gratuluję !

 

Świetny zegarek, mam też model z tej serii ...Pontos Chronographe

 

ML Pontos Chronographe

 
świetnie się nosi, trzyma czas i super się prezentuje :)
 
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam oto mój nowy nabytek,dzieki nieocenionej pomocy kolegi SNEER, co sądzicie?

Dzieki Bogu za MMSy...można konsultować na odległośc i na każdym bazarze :) - graty i wrzuć lepsze zdjęcia z pudlem w pokazcie swoje worldmastery . Niech sie nosi !


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.ja upolowałem coś takiego.tylko muszę zmienić pasek taki trochę cienkawy i wąskawy.jakieś opinie na temat tego zegarka i jak by wyglądał na delikatnej lepszej bransolecie? 41 z koronką rozmiar w sam raz..dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.ja upolowałem coś takiego.tylko muszę zmienić pasek taki trochę cienkawy i wąskawy.jakieś opinie na temat tego zegarka i jak by wyglądał na delikatnej lepszej bransolecie? 41 z koronką rozmiar w sam raz..dzięki

 

Super Longines, bardzo ładnie się prezentuje...pasek jak dla mnie jest OK, klamra ładna...pasek oryginalny, czy tylko klamra dołączona?

 

Na bransolecie będzie wyglądał zupełnie inaczej...warto spróbować...aczkolwiek czarny pasek fajnie koresponduje z tarczą i bezelem...

 

Gratuluję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny,ale wg mnie "gryzie się" z koszulą... ;) .bransoleta jak najbardziej.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny,ale wg mnie "gryzie się" z koszulą... ;) .bransoleta jak najbardziej.

 

to są pewnie zdjęcia z aledrogo...kojarzę tego sprzedawcę, zawsze ma zdjęcia na aukcjach w bardzo dobrej jakości...a na koniec wrzuca nadgarstkowe ...w białej koszuli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki elegant diver     a pasek orginał longines tylko mógłby być trochę maśniejszy i z dołu nie zwężony .zdjęcia są z allegro.myślę że to nie przestępstwo jak zegarek  jest już mój.będę próbował z bransoletą .jakby ktoś doradził jakąś porządną i ciekawą to będę wdzięczny.20mm w uszach ma .jak kupię bransoletę lub inny pasek to ten będę chciał sprzedać.bo dla mnie jest za drobny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.ja upolowałem coś takiego.tylko muszę zmienić pasek taki trochę cienkawy i wąskawy.jakieś opinie na temat tego zegarka i jak by wyglądał na delikatnej lepszej bransolecie? 41 z koronką rozmiar w sam raz..dzięki

 

Witam,  moim skromnym zdaniem:

1 Zegarek super

2 Kompletnie nie pasuje do garnituru (nawet na pasku)

3 Z bransoleta będzie wyglądał super ale nadal nie do garnituru  :) (kiedys sam osobiście nie trawiłem bransolet lecz zmieniłem zdanie.)

 

Pozdrawiam

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.