Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość templar78

Pozłacany Łucz kupiony bez paska za 15 pln, na chodzie

 

a29948cbcc516342.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Mam juz to cacuszko od ponad tygodnia, ale nie bylo czasu bym sie nim mogl pochwalic:( Teraz nadrabiam zaleglosci:) Jest to dokladnie to czego szukalem. Wahalem sie jeszcze miedzy Longinesem hydroconquest, ale jednak decyzja padla na Fortisa i jestem bardzo zadowolony. Pare osob pisalo ostatnio na forum o problemach z Fortisami, ale mnie udalo sie nabyc wersje bezproblemowa i mam nadzieje, ze tak pozostanie;)

 

[url="post-22259-0-80386000-1330861156.jpg"]Obrazek[/url]

 

[url="post-22259-0-71138200-1330861157.jpg"]Obrazek[/url]

 

[url="post-22259-0-64119600-1330861158.jpg"]Obrazek[/url]

 

[url="post-22259-0-54663900-1330861159.jpg"]Obrazek[/url]

 

[url="post-22259-0-45600000-1330861160.jpg"]Obrazek[/url]

 

Korzystajac z okacji, pozdrowienia dla Staniego:)

 

Pozdrawiam

Filip

gratuluję. super sikor

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak sympatyczny ...

829be14a831c515fmed.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cerberus

Dzieki wielkie:)

 

Z ciekawostek to napisze, ze wszystko zaczelo sie od maila Tik-Tak'a, akurat wyjatkowo z oferta na Glycine :lol: Nie bylem szczegolnie zainteresowany, bo niedawno kupilem Omege i dodatkowy wydatek nie byl teraz w planach.

 

Jednak oczywiscie nie moglem sie powstrzymac i sprawdzilem przeslane modele i... wtedy sie zaczelo:) Zainteresowala mnie seria Lagunare, wiec zaczalem dalej szukac, az w koncu trafilem na Lagunare Certified Chronometer 3000.

 

post-0-0-41827400-1330861171.jpg

 

Wtedy wiedzialem, ze chce cos podobnego:) Ten model Glycine jest swietny, ale trzeba miec nadgarstek chyba dwa razy szerszy od mojego, bo to 46 mm bez koronki i prawie 18 mm grubosci:) Pozniej byla juz klasyka...dziesiatki przeczytanych tematow o diverach, galerie, opinie itd. W koncu stanelo na Fortisie i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony:)

 

Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukonczony projekt - na pelnym chodzie, lata 30te cal.59

post-514-0-70511500-1330863502.jpg

By rafalbar


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC piekny klasyk. Czy dasz wiecej zdjec do Galerii?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZDJECIA podladuje w weekend i dodam detale - zajal mi sporo pracy - mialem problem z naprawa kalendarza, wada to mala srednica 31mm - coz lata 30te, dorabialem tez przycisk od daty, w sumie udal sie pieknie ale mialem juz chwile zwatpienia, :), mala sekunda tez zajela chwilke - kolorek uzyskany w elektrycznym tosterze:)

 

pozdrawiam

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale naprawdę bombowy :shock: prezentuje sie rewelacyjnie , kalendarz z czterema literami nazwy dnia - swietny , gratulacje !


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-11078-0-46223100-1330863559.jpg

tarczacertinaxt3.727b9db668.jpg

 

post-11078-0-97823100-1330863561.jpg

dekielekcertinawx7.3e9176f500.jpg

 

to mój nabytek z ostatniej giełdy samochodowej, kupiłem dwa drugi nakręcany z piękną zieloną tarczą bez żadnych rysek, ale ze skromniejszym deklem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kadarius, piekny, serdeczne gratulacje - pieknie bedzie pasowal do klossa:), mniemam ze cal. 450 albo 467?

wskazowki cudne - seredecznie gratuluje

jedno pytanko - czy to ten z australli? z inskrypcja kapitana na deklu?

 

 

pozdrawiam

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kadarius, piekny, serdeczne gratulacje - pieknie bedzie pasowal do klossa:), mniemam ze cal. 450 albo 467?

wskazowki cudne - seredecznie gratuluje

jedno pytanko - czy to ten z australli? z inskrypcja kapitana na deklu?

 

 

pozdrawiam

Rafal

 

Rafał nic mi nie wiadomo o jego australijskim pochodzeniu! - kupiłem go dziś na bazarku w Łodzi!!! A środku cal. 478 :mrgreen:

Do klossa pasuje jak ulał :grin: - w sumie to już trojaczki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratuluje, pytalem bo ostatnio obserwowalem bardzo podobny z Australii:)

 

pozdrawiam

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bateryjka, a wskazówka płynie, a co :cool: !

bardzo fajny.300 hz ?


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bateryjka, a wskazówka płynie, a co :cool: !

Następny kamertonik w klubie? Witamy.

Jak u niego z dokladnością? Moja Omega Constellation F300 gubi regularnie 3 sekundy na dobę. Z dokładnością szwajcarskiego zegarka :mrgreen:


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Następny kamertonik w klubie? Witamy.

Jak u niego z dokladnością? Moja Omega Constellation F300 gubi regularnie 3 sekundy na dobę. Z dokładnością szwajcarskiego zegarka :mrgreen:

 

Dokładność - ustawiłem pod zegar atomowy, zobaczymy jutro :-)...

Rossi - nie wiem ile Hz, mój "bateryjkarz" mówi że to nie jest kamerton. Jest bateria, a do tego wychwyt, kółka, wszystko. Nie ma tylko balansu i sprężyny. Chociaż ... brzmi jak kamerton, nie :twisted: ??

Jutro zrobię fotę werku, to pooglądamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO

Od wczoraj od 18 zrobił 20s na minus, ale nie był noszony. Teraz ustawiłem pod GMT i zobaczę przy fajrancie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-514-0-42345700-1330865662.jpg

By rafalbar

 

teraz musze poczekac:)

jlc 1980 cal.540


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo gratualcje - teraz musisz uważac zeby Ci ciśnienie nie podskoczylo gdy bedziesz w poblizu - bo spręzyna nie zdzierży :mrgreen: :wink: swietny !!!


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vaiomark

Gratuluję pięknego Atmosa.

 

Też miałem taki.

 

Wspaniale chodził. Potrafiłem sobie przed nim siedzieć i spoglądać, jak się majestatycznie obraca.

Po roku zachwytów - zaczął jednak tak wyraźnie zwalniać, że regulacja już nie pomagała.

 

Ponieważ naprawa / konserwacja były zbyt drogie - sprzedałem.

 

Tobie jednak życzę wielu, wielu lat satysfakcji!

 

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.