Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna ta Cyma. Gratulacje się należą. Nie ma co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest co najmniej dziwna  [ładna] :) jakby była w wytłaczana w różnych płaszczyznach [nie wiem jak to opisać] może ktoś bardziej kumaty w temacie lepiej to sprecyzuje :(

Miałem podobną w Zenicie...12 różnych płaszczyzn....[fasetkowata?]

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obłędnie z tą bransoletą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Niemiec nie kłamał :D ,masz racje często tak jest , ale gratulacje przytuliłeś bardzo ładny egzemplarz , podoba mi się bardziej niż Pilot ,którego tez już prezentowałeś ale głównie ze względu na stan zachowania niż na pozycjonowanie obu modeli.

 

A u mnie Cymka na oryginalnym meshu

 

aozk.jpg

248l.jpg

92f2.jpg

Piekny zegarek Gratulacje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbyć Nautilus Chrono, bądź Annual Calendar, ale niestety kupno Patka graniczy z cudem (czas oczekiwania na zegarek tej manufaktury to katastrofa), w związku z czym rozłożyłem swój budżet przeznaczony na PP na dwa zegarki i kupiłem Paneraia 275 :

 

Panerai_Luminor_1950_Chrono_Monopulsante

Panerai_Luminor_1950_Chrono_Monopulsante

 

 

Oraz jak tylko się pojawi w oficjalnej sprzedaży, to biore nowego Offshore Chrono Navy pokazanego na tegorocznym Sihh :

 

 

AP-Royal-Oak-Offshore-Navy-26470-620x876

 

 

Nie wiem czy to dobry pomysł, że się zniechęciłem czasem oczekiwania na PP i wybrałem opcje dwóch zegarków, ale co poniektórzy tutaj na forum dobrze wiedzą, że ten Pam za mną chodził już od dłuższego czasu, strasznie mi się podoba, a na żywo jest genialny, wręcz obłędny. Do Patka pewnie wróce w przyszyłym roku, albo i może nawet troche wcześniej, to zależy jak się sprawy poukładają. 

 

Pozwolę sobie wkleić pare ładnych zdjęć Pama znalezionych w sieci (z tym, że na poniższych zdjęciach jest starszy model, mój jako że to nowy medel, będzie miał jeszcze wskazania pm/am po lewej stronie) :

 

 

5184222348_26afe2c876_b_zpsdbb06c01.jpg

5184221868_f29f265363_b_zpse1e3e1cb.jpg

5184220744_030d61a01c_b_zpsdc459f02.jpg

5183624365_426e047d46_b_zps9fb93362.jpg

275sm05_zps677412d2.jpg

275sm06_zpsb7697f15.jpg

275sm07_zpsd9dd6aec.jpg

275sm03_zpsfcd09240.jpg

275sm04_zps1d39f57e.jpg

 

Oraz zdjęcie nadgarstkowe, już nowej wersji, tej co będę miał właśnie ja :

 

image_zps4fe3018d.jpg

 

Wszytkie dane techniczne tego zegarka można sobie zobaczyć na stronie Paneraia :

 

http://www.panerai.com/en/watch-collection/historic-collection/luminor-1950/77-luminor-1950-chrono-monopulsante-8-days-gmt-pam00275

 

ps. strasznie się ciesze :) :) :) :) :)

 

 

 

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAM mi sie kojarzy z surowoscia i prostota, a ten ma tak napackane na tarczy, ze jakos tak nie tego jak dla mnie....

ale za to ap fajny ;)

 

chociaz pp bylby lepszy od obu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Michał, miałeś dać znać! Reszta opinii w PM ;)

Z ciekawości(jeżeli kiedyś Patek wróci do puncy genewskiej zamiast ich PP, chciałbym zakupić jednego prosto z ich salonu w Genewie, z grawerem, dla tej całej otoczki(emocje i wspomnienia na całe życie) ;) ) ile kazali Ci czekać? 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na diabła Ci zegarek co go nakręcać będziesz raz na 8 dni? ;)

 

 

 

 

 

 

gratulacje. Fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu chciałem mieć jakiegoś 8dniowego manuala, choć do ostatniej chwili nie mogłem sie zdecydować, czy nie wziąć przypadkiem 10dniowego automata (270), ale na żywo jednak 275tka bardziej do mnie zagadała. Przekozacki zegarek. Na żywo wcale ta tarcza tak nie wygląda, że jest przeładowana, polecam sobie go pooglądać w realu. Jedyne czego się obawiałem, to czarne wskazówki, wole tradycyjne srebrne w Pamach, ale tutaj znów na żywo się bardzo miło zaskoczyłem, bo uważam, że naprawde fajnie to wygląda. Przez te czarne wskazówki ten zegarek właśnie nie jest tak przeładowany, tak mi się wydaje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, double post, można usunąć.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te czarne wskazówki ten zegarek właśnie nie jest tak przeładowany, tak mi się wydaje.

Potwierdzam!

 

Jak dla mnie, a lubię proste, wyważone zegarki, ten PAM jest o wiele mniej przeładowany(jeśli w ogóle) niż ten AP, w którym mogliby zastosować proste indeksy godzinowe(jak w 15300st) zamiast arabskich. 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć Michał że Pamy i AP to zegarki które do Ciebie pasują...szczególnie te w dużym wydaniu.

Chrono AP piękne !! jestem pewien, że będziesz miał radochę i będzie się fajnie uzypełniał z białym Royal Oak. Co do Pama moim zdaniem wszystkie mają tak podobny design, że nie widzę sensu posiadania więcej niż 1 zegarka tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć Michał że Pamy i AP to zegarki które do Ciebie pasują...szczególnie te w dużym wydaniu.

Chrono AP piękne !! jestem pewien, że będziesz miał radochę i będzie się fajnie uzypełniał z białym Royal Oak. Co do Pama moim zdaniem wszystkie mają tak podobny design, że nie widzę sensu posiadania więcej niż 1 zegarka tej firmy.

Podobnie jak Stathamowi. Niedługo on będzie zazdrościł kolekcji Michała, a nie na odwrót jak to zwykle bywa w życiu. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, po raz kolejny się z Tobą zgadzam, dokładnie tak jest jak piszesz - Panerai jak i AP, to zegarki, które rzeczywiście pasują do mojej osoby, Ci co mają jakieś pojęcie o zegarkach i znają mnie osobiście, również tak uważają. Będę chciał jeszcze w drugiej połowie tego roku sprawić sobie jakiegoś ceramicznego Audemarsa, najchętniej Divera, który mi wciąż nie daje spokoju.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, skoro czujesz, że RO i Mariny to jest to, to nie zastanawiałbym się nad Nautilusami czy Rolexami.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, Rolex, to u mnie mus, coś co ma być i basta! Bez Rolka się czuje jak żołnierz bez karabinu ;) Uwielbiam te zegarki i nie wyobrażam sobie sytuacji, żebym jakiegoś nie posiadał. Z wielką niecierpliwością czekam teraz na Basel, baaaardzo jestem ciekaw, czy Rolex coś zaprezentuje, co będę koniecznie chciał mieć :) Prócz AP, Paneraia i Rolexa bardzo lubię też IWC. W zasadzie te cztery manufaktury lubię najbardziej.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już Inżyniera? Zgubiłem się po 2 latach nieobecności tutaj ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie, ale mam go na uwadze :)

 

Tego bym już dawno kupił gdyby był dosłownie ciutke mniejszy :

 

post-27475-0-51613000-1391689091_thumb.jpg

 

Strasznie mnie kręci :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma 45? 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Do tego jest grubaśny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,popsułeś mi humor na resztę dnia. :angry:

 

 

A tak na poważnie to gratuluję nowych super zegarków.

Pama w szczególności :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,popsułeś mi humor na resztę dnia. :angry:

 

A tak na poważnie to gratuluję nowych super zegarków.

Pama w szczególności :)

Oj nie przesadzaj, głowa do góry, przynajmniej będzie co oglądać w galerii, bo na forum jeszcze się taki model nie przewinął ;)

 

Dzięki oczywiście.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zajrzę do galerii to będę chodził chory przez min. tydzień ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że znów się zacznie zabawa z pasiorami - właściciele Pamów wiedzą o czym mówie :) Dobrze, że jeszcze mi pozostały paski po 320stce :)

 

A tutaj dla zainteresowanych filmik z AP :

 

http://m.youtube.com/watch?v=hMz4Gm4GKIQ&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DhMz4Gm4GKIQ

 

Wersja którą ma ten typ na nadgarstku też jest kozacka.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.