Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki :) a teraz co sądzicie o tym pasku i tym sprzedawcy? Nie chciałem zakładać nowego wątku więc pytam tu :) Jest to oryginalny pasek Omegi? Sprzedawca powiedział ,że w cenie przełoży na pozłacaną złotą klamerkę Omegi :)
http://allegro.pl/20mm-oryginalny-pasek-omega-skora-aligatora-sklep-i3927769143.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) a teraz co sądzicie o tym pasku i tym sprzedawcy? Nie chciałem zakładać nowego wątku więc pytam tu :) Jest to oryginalny pasek Omegi? Sprzedawca powiedział ,że w cenie przełoży na pozłacaną złotą klamerkę Omegi :)

http://allegro.pl/20mm-oryginalny-pasek-omega-skora-aligatora-sklep-i3927769143.html

Kupowałem u nich kilka razy, tanio może nie jest ale profesjonalizm pełen a i mają sporo oryginalnych części. 


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje jeśli pasek jest nowy i oryginalny, a do tego miałby być to naturalny aligator, nie tłoczona cielęca, to na terenie UE powinna być przymocowana plastikowa pieczęć CITES. Nie znam się na tyle na paskach Omegi by cokolwiek sądować, ale ten pasek nie wygląda mi na oryginał. Jakość jest średnia, a faktura pachnie mi tłoczeniem.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inni o tym sądzą? bo nie mam doświadczenia w ocenianiu oryginalności pasków :) zegarek to po mechanizmie a tu nie mam pojęcia tak samo klamerki też nie wiem

Edytowane przez Przedsiębiorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy.

Skoro można tu bezkarnie się chwalić to mój Hamilton Khaki Navy GMT, kupiony za 1/3 ceny :

post-68228-0-44936100-1391884481_thumb.jpg

post-68228-0-18506000-1391884487_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarki Panowie, gratulacje. Mam nadzieję że niedługo też coś zaprezentuj.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, że można się chwalić, wręcz należy się chwalić swoimi nabytkami, ale dlaczego od razu denerwować tak niską ceną zakupu. ;)

Gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może kolega chce poprawić sobie humor?

Ja np zamówiłem sobie Stowę też za 1/3 ceny, bo uważam, że jest warta z 10 tys. :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj troszkę skundliłem, mechanizm szwajcarski, ale marka włoska... z przyzwyczajenia tutaj wrzucę... ;)

MOMO-MD090-03SL-MB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kundel - to wielorasowiec :D

A tak na poważnie to całkiem ciekawy - daj fotki  realnego zegarka.

Nie tak dawno na bazarku było momo całkiem fajny zegarek a i firma tuningowa zacna.

Nawet zegarek ma swój styl.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem kiedyś i kupowałem ich akcesoria do aut, w sumie wciąż w przynajmniej 3 mam ich kierownice ;) Zegarek ciekawy, starali się chyba nie być gorsi niż Porsche Design, mechanizmy wkładali do wysokich modeli przyzwoite (jak na italiańców), ten egzemplarz to eta 2893/2, obudowa tytan, szkiełko szafir, 44x12mm. Podoba mi się wygląd, lubię niestandardowe bransolety, jak będzie na żywo, okaże się. Zegarek w USA w outlecie wyszedł z wysyłką i cłem 4kzł, ujdzie, a głód nowości na chwilę zaspokojony ;) A chciałem coś nawiązującego do moto, mam Orisa F1 Williams Team chrono, ale już ma prawie rok ;)

Edytowane przez Kayman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie robione "na szybko" patelnią ze zdartym teflonem.... :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja czekam prawie do północy by zobaczyć tak fajny zegarek, a Ty wklejasz jedno byle jakie zdjęcia i myślisz, że sprawa załatwiona. A dawaj tu kolejne ciekawsze fotki tego IWC. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria mi w aparacie pada.... :) ,ledwo jedno zrobiłem....

Z "twarzy" prezentuje się świetnie,natomiast dekielek ktoś śrubokrętem chyba potraktował....... :(

Tytanowa koperta,oryginalna bransoleta,świetna tarcza ,no i ta wskazówka od chrono robi "robotę" :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee Marek to pewnie jakis turecki albo egipski szrot.. :). Zanies go do jakiegoś zegarmajstra żeby ci go otworzyl bo w srodku to pewnie bateryjki. :D


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Ten czerwony sekundnik i napis Titan na kopercie to charakterystyczne cechy dalekowschodnich podrob sprzedawanych na bliskpwschodnich bazarach.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Zapomniałeś dodać, że sprzedawanych przez środkowowschodnich handlarzy marnymi podróbkami z plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i z góry przepraszam jeżeli pytanie zadałem w nie właściwym wątku.

Pytanie  zadałem również w temacie  Breitlig Club,ale tam chyba wszyscy są na urlopach ;) .aukcja kończy się niebawem,a ja dalej mało wiem.

http://allegro.pl/zegarek-breitling-antares-world-automatic-gmt-i3951535730.html

Napiszcie coś o tym zegarku.Warto licytować,do jakiej kwoty itd.

Czy nie jest to mały zegarek?

Z góry wielkie dzięki!

Edytowane przez heckler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej kwoty to nikt Ci nie poda. Jeśli Ci się podoba to licytuj do kwoty na którą cię stać. Czy jest mały ? - jest midi. Wytnij kółko z papieru o  średnicy zegarka i przyłóż do nadgarstka, będzie najprościej.  A tak poważnie to też zależy  jaką masz łapę, czy lubisz duże zegarki etc.etc. Sam zegarek jest godny uwagi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titan? Powinno być raczej Titanium, jeżeli w ogóle marka na poziomie IWC chwaliłaby się tym na bezelu/tarczy/bransolecie zamiast opisać na deklu.

 

Breitling: nie doszukiwałbym się żadnej wyjątkowości w tym modelu ponad to co oferuje jego podstawowa nielimitowana wersja. Breitling wypuszczał wiele limitek, które nie wykazują zwyżek wartości. 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie chodzi na ile mnie stać,ale ile orientacyjnie jest wart.Wiadomo że mozna przepłacić,albo zakupić w dobrej cenie.

Nie chodzi mi o podanie konkretnej ceny,ale rząd wartosci takiej maszyny.

Łapkę to ja mam raczej ,cienką,ale wole większe zegarki.

Kółko już dawno wyciąłem i dla tego wydaje mi się ciut za mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież piszemy Ci, że masz się sam rozejrzeć za tym modelem w wersji nielimitowanej, to będziesz znał przybliżoną wartość. Mało jest raczej na tym forum miłośników marki Breitling, którzy by się interesowali i znali średnie ceny. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.