Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

P.S. Widzę, że Yosemite jeszcze nie zagościło na Twoim Macbooku.

A to błąd, bo jest super! A zwłaszcza dzwonienie i wysyłanie smsów :)

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Witam 

Wczorajszy nabytek:) z góry przepraszam za marną fotkę - robiona Iphonem

post-72561-0-69197900-1414002100_thumb.jpg

Edited by Ttomeqq

Nie wiem czemu ale oryginalne Breitlingi wygladają wg mnie trochę bazarowo(oczywiscie nie wszystkie modele ) :-) :-)

Pozdrawiam, Marek

Oczywiście to rzecz gustu i ważne by się podobały nabywcy, więc gratuluje Ci, niech się dobrze i z przyjemnością nosi, ale mam podobne zdanie do @cook`a. Może wynika to z tego, że jestem stetryczałym tradycjonalistą, a może z tego, ze takiego zegarka nigdy nie miałem, nawet nie mierzyłem :( .

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

To jest model P1-01 najbardziej uniwersalny kolorystycznie , kupiłem dzięki pomocy Kolegi Pepepatryk , w butiku który mi polecił w Amsterdamie - wysyłkowo.

Możesz mi dać namiary na ten butik? Może być na PW Edited by dawid82

Pozdrawiam :)

Oczywiście to rzecz gustu i ważne by się podobały nabywcy, więc gratuluje Ci, niech się dobrze i z przyjemnością nosi, ale mam podobne zdanie do @cook`a. Może wynika to z tego, że jestem stetryczałym tradycjonalistą, a może z tego, ze takiego zegarka nigdy nie miałem, nawet nie mierzyłem :( .

Rzeczywiście Brajtki mają ten "bling bling",czasami może wydawać się bazarowy,ale polecam na żywo zobaczyć - ja szukałem innego zegarka,jednak po przymiarce wiedziałem,że nic innego nie wchodzi w grę:)

ten Twój to spokojny jest, nie ma się co dopier... :) Te kipiące złotem i kolorami to czasem kłują w oczy, ale przecież nie musimy ich kupować :) Nie lubię niektórych aut, ale nie mam nic do ludzi którzy je kupują :) Chyba że jadą lewym pasem 50km/h ;)

Edited by Kayman

Rzeczywiście Brajtki mają ten "bling bling",czasami może wydawać się bazarowy,ale polecam na żywo zobaczyć - ja szukałem innego zegarka,jednak po przymiarce wiedziałem,że nic innego nie wchodzi w grę :)

doskonale cie rozumiem kolego i popieram w całej rozciągłości.

Podobne zdanie jak niektórzy nt.Brajtków miałem kiedyś nt.t-shirtów Versace  B)

Tylko że my tu rozmawiamy o zegarkach marki  BREITLING a nie "brajtek"-co to za firma? ,masz jakieś zdjęcia?

Szwajcarska ?

Teraz tyle nowych marek i technologi się pojawia że trudno wszystko spamiętać....a to firma "Omesia" a to "Citek", jakieś nowe chyba mechanizmy...jak się one nazywają? a..."w automacie"

Łeb pęka....

A jest jeszcze "rolek" -to już bezczelność podszywać się pod znaną firmę...a i koledzy jeszcze pokazują te zegarki,ba nawet mają osobny wątek...niech tylko jakiś moderator zauważy...

Nowości ....

A z  Versace tragedia ,odszedł ,a jego biedny chłopak został sam ...jak ten  t - shirt...

Edited by cook

Pozdrawiam, Marek

Tylko że my tu rozmawiamy o zegarkach marki  BREITLING a nie "brajtek"-co to za firma? ,masz jakieś zdjęcia?

Szwajcarska ?

Teraz tyle nowych marek i technologi się pojawia że trudno wszystko spamiętać....a to firma "Omesia" a to "Citek", jakieś nowe chyba mechanizmy...jak się one nazywają? a..."w automacie"

Łeb pęka....

A jest jeszcze "rolek" -to już bezczelność podszywać się pod znaną firmę...a i koledzy jeszcze pokazują te zegarki,ba nawet mają osobny wątek...niech tylko jakiś moderator zauważy...

Nowości ....

A z  Versace tragedia ,odszedł ,a jego biedny chłopak został sam ...jak ten  t - shirt...

Kolego Cook, żebyś mógł w nocy dobrze spać to poprawiłem nazwę na Breitling, nie wybaczyłbym sobie jeżeli miewałbyś koszmary z "Brajtkami" w roli głównej. Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany. 

Kolego Cook, żebyś mógł w nocy dobrze spać to poprawiłem nazwę na Breitling, nie wybaczyłbym sobie jeżeli miewałbyś koszmary z "Brajtkami" w roli głównej. Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany. 

Ttomeqq, bez żartów, poważnie zamierzasz to zrobić? :)

Że też nie masz się czym przejmować.

Taki złośliwostki należy ignorować albo zwalczać "tom samom broniom".

Zresztą co się dziwisz frustracjom - przeca kobiety do garów ;)

Cook, im później, tym więcej z zasady filozofujesz ;)

To nie filozofia tylko poprawna  polszczyzna.

Dziękuje bardzo

Ttomeqq, bez żartów, poważnie zamierzasz to zrobić? :)

Że też nie masz się czym przejmować.

Taki złośliwostki należy ignorować albo zwalczać "tom samom broniom".

Zresztą co się dziwisz frustracjom - przeca kobiety do garów ;)

To forum zegarkowe nie giełda w Słomczynie.

Pozdrawiam, Marek

A właśnie, zegarkowe, nie polonistów. ;) Poza tym zdrobnienia nie są w naszym języku niczym zakazanym. :P

A właśnie, zegarkowe, nie polonistów. ;) Poza tym zdrobnienia nie są w naszym języku niczym zakazanym. :P

Zakładając że masz na imię Wacław-jak byś chciał by się do Ciebie zwracano ,"Wacek" ,"Wacuś" czy Wacław? :)  ;) ......

Omega nie "omesia"

Breitling nie "brajtek"

...itd

Pozdrawiam, Marek

Brajtek - srajtek.

Pozdrawiam

Piotr

W Twojej wypowiedzi także kłania się ortografia ;)

To nie filozofia tylko poprawna  polszczyzna.

Dziękuje bardzo

To forum zegarkowe nie giełda w Słomczynie.