Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Guest Angelo

czy to jest zegarek kwarcowy???bo też mam takie cudo

no raczej nie mechaniczny  ;)

Edited by Angelo

Zmień alkohol :)

wypraszam sobie!!!

nic nie widziałem gdyż oglądałem w telefonie. teraz faktycznie widać... ale i tak twierdzę, że kiepsko widać... i tu akurat zmiana alkoholu nic by nie dała ;)

Czas zmienia perspektywę

ale tu to naprawde niewiem ktora godzina!?

w jak to odczytac?

Zegarek w czasie czuwania jest czarny,po naciśnięciu na szybkę jeden punkt miga[ to jest godz.] a następne które świecą pokazują minuty :)

Guest Angelo

aha juz pojmuje  :rolleyes:

fajny dziwak  ;)

Edited by Angelo

Kiedys miałem fazę na gazomierze, ten jest super!

a to nowe świecidełko:

Clipboard01.jpg

Edited by Honorius

Dziś dotarł Enicar Ultrasonic- długo szukany i upolowany w... Kraju Kwitnącej Wiśni :).

Czeka go powtórne złocenie koperty i ogólnie małe SPA. Wydaje mi się, że bransoleta jest jest oryginalna- z tego modelu.

post-68297-0-02281300-1420208906_thumb.jpg

Omega speedmaster Moonwatch, Omega PO cal 9300

To jeszcze druga połowa i wszyscy bedą szczęśliwi ;):D

Gratuluje!

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Kwarc, ale w rękę nie parzy. Powiem więcej, ma szanse stać się całkiem fajnym EDC :)

DSCF2378_zps996c7165.jpg

Bo jestem niezmiennie pod wrażeniem Twoich zegarków, które pokazujesz już po spa. Ta Omega wcale nie wygląda tak źle, a jestem pewien, że po polerce koperty będzie wyglądała obłędnie. Przy okazji nie wiesz czy Twój Zegarmistrz podjąłby się renowacji zniszczonego obrotowego pierścienia? Mam fajnego Citizena, w świetnym stanie, mechanizm czyściutki, tarcza ładna, tylko ring paskudny ze zdrapaną farbą :(

...przepraszam, że odpisuję z małym opóźnieniem, ale to w związku z przerwą Świąteczno-Noworoczną ;)

Jest mi bardzo miło, że podobają Ci się prezentowane przeze mnie czasomierze...sporo czasu poświęcam na ich poszukiwania oraz dbam, aby wyglądały jak najlepiej...jeśli nie od momentu zakupu, to przynajmniej po SPA :)

Co do Omegi Flighmaster, to na zdjęciach tego tak bardzo nie widać, ale mimo wszystko wymaga nieco troski...fakt, że nie wygląda źle, ale do moich standardów wyglądu jej daleko ;) ...jak przejdzie SPA, to nie omieszkam wrzucić kilka fotek.

Co do Twojego pytania o pierścień, to prześle Ci zaraz na priv namiary na Zegarmistrza.

Pozdrawiam

C.

Guest AkiRonin

Mój pochodzi z Francji , za pewne z placu Pigalle. Ambre, śliczna delikatna kosteczka na bakterię. Bebeszki pewnie swiss

post-62415-0-58358400-1420385646_thumb.jpg

Mój pochodzi z Francji , za pewne z placu Pigalle. Ambre, śliczna delikatna kosteczka na bakterię. Bebeszki pewnie swiss

A Zuzanna lubi go tylko jesienią? :D

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

Do mnie dzisiaj przyjechał Fortis Pilot Professional. Od dawna chdził mi po głowie, a nawet był swego rodzju marzeniem z początku przygody z zegarkami. Dzięki interesom z kolegą tomaczo udało się to marzenie zrealizować i bardzo udanie rozpocząć rok 2015 :D

IMG_20150105_1523302_zps519ce408.jpg

oki. aha czyli to ten pilocik co jeszcze nie dawno był do kupienia na bazarku. świetnie się zatem prezentuje. sam na niego miałem ochotę:-D niech się zatem dobrze nosi:-D

Czas zmienia perspektywę