Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym Eposie sportowego stylu, nawet delikatnie nie widzę ale gratuluję bo jest świetny. Ten szlif słoneczny jest na żywo również tak wyrazisty?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty parki. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parki się lepiej chowają

Gratulacje

Nawet jako jedynaka chetnie bym wychowywal, i w dodatku nie wiedzialbym ktorego mam przygarnac.Obydwa SUPER gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się polubiłem z Maurycym, maja fajny dizajn,jakość wykonania super, spokojnie poziom Taga. Ceny katalogowe i w Apart przegiete, ale w sieci można je wyrwać z dużym rabatem. Ja polecam markę.

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię ML, a Twoja parka rewelacyjna. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

gratuluje, mi ta marka nigdy nie podejdzie :)

 

Możesz uzasadnić, czy jest to "to coś" czego nie da się opisać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ogromnie gratuluję kolejnych ML w kolekcji. Jak wiesz, sam mam model Coussin na Peseux 7001. Od wielu miesięcy mam jednak straszną ochotę kupić divera Pontos S, ale jego ceny w ogóle nie spadają. To byłoby wymarzone chrono obok Baum and Mercier Cobra Limited.

 

Zapomniałbym - idzie do mnie paczka z diverkiem. Nie mogę się doczekać. Będą zdjęcia. :D

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę, skromnym bo skromnym, takim klasykiem w delikatnie sportowym stylu :)

Bardzo ładny klasyk:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad - chyba jest to coś czego nie da sie opisać, dla mnie to marka taka trochę ni przypiął ni przyłatał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa super zegarki, choć zapięcie bransolety w Pontos S jest takie sobie.. (no do czegoś się trzeba przyczepić). Jeden z tych diverów, które dobrze wyglądają na stali i na skórze.

 

Gratuluję.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym Eposie sportowego stylu, nawet delikatnie nie widzę ale gratuluję bo jest świetny. Ten szlif słoneczny jest na żywo również tak wyrazisty?

Tak jest bardzo ładny :) Może była to taka mała nieścisłość z mojej , chodziło mi że jednak jest bardziej causalowy aniżeli 3390. A po 2 dniach zauważam jak pięknie tarcza się mienii w słońcu, szczególnie w te gorącze wrześniowe popołudnia. Gdyby ten zegarek był jeszcze na ETA 2892....

Edytowane przez Archeont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istvan, zdradż co w końcu kupiłeś

Podniosłeś wysoko poprzeczkę swoim nowym nabytkiem, ale mój wcale nie będzie gorszy. Jak dojdzie, wrzucę zdjęcia. Cierpliwości. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Konrad - chyba jest to coś czego nie da sie opisać, dla mnie to marka taka trochę ni przypiął ni przyłatał :)

 

Czyli nie jest to "to coś". Marka to odpowiedź. Wypróbuj kiedyś. Jestem pewien, że się przekonasz. Jak ja :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jest to "to coś". Marka to odpowiedź. Wypróbuj kiedyś. Jestem pewien, że się przekonasz. Jak ja :)

 

Pozdrawiam.

nie wiem czy niestety, ale nie skorzystam z propozycji wypróbowania :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mua też niespecjalnie ML leży.

 

Choć kilka nosiłbym z dumą.

Np

maurice_lacroix_masterpiece_lune_retrogr
 

 

A ten pomimo ułomności też bym nosił. Przymierzałem w stali. Kosmos. A ten wygląda na jeszcze fajniejszy.

ML_Roue_Carre_gold_profile_LG.jpg
 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.