Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Przecudnej urody!!!  Pasek oryginał? 

 Dzięki :) Pasek dobrany nowy z firmy Tekla, moim zdaniem pasuje lepiej od oryginału ;)

Edytowane przez Desaxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Pasek dobrany nowy z firmy Tekla, moim zdaniem pasuje lepiej od oryginału ;)

Super dobrany, a zegarek piękny,mój kolejny cel:) niewielkie wątpliwości budzi rozmiar-nie wygląda na ręce na za duży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja upolowałem taki oto diverek.Nie za duży nie za mały można powiedzieć doskonały doskonały. :)

Czy to czasem nie jest Twój ulubiony kształt koperty?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to czasem nie jest Twój ulubiony kształt koperty?

Ulubionych zegarków to ja mam mnóstwo w takim klimacie :) Fajnie leży .Z koronką namierzyłem ok.43-44mm więcna moją małą rękę w sam raz.Trochę złota też jeszcze nikomu nie zaszkodziło.I odwieczny dylemat miałem czy kupić zegarek jakieś znanej firmy czy trochę mniej znanej i padło na niego.Oczywiście cena też grała rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki PP , fajny zegar :)

Przymierzałem się kiedyś do Marinera 3 na gumie - świetnie leżał.

 

ps. U Ciebie bezel też jest złoty ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzięki.Tak jest złoty . A jak się trochę ogarnę z kasą to pomyślę jeszcze nad jakimś paskiem tylko nie wiem czy czarny czy też brąz ale prawdopodobnie padnie na czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super.

Dorwałeś gdzieś nówkę, czy używkę ?

Używka ale stan super.zawsze można doszukiwać się czegoś oglądając zegarek przez lupkę w końcu to zegarek używany ale nawet i w nowych można się dopatrzeć dziury w całym.Mi wszystko pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dobrany, a zegarek piękny,mój kolejny cel:) niewielkie wątpliwości budzi rozmiar-nie wygląda na ręce na za duży?

Ja mam nadgarstek 19,5 cm, więc wygląda całkiem dobrze, na mniejszych może nieco być przyduży, 44mm to dla mnie graniczna wartość średnicy, powyżej zegarki wyglądają u mnie już dziwacznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadgarstek 19,5 cm, więc wygląda całkiem dobrze, na mniejszych może nieco być przyduży, 44mm to dla mnie graniczna wartość średnicy, powyżej zegarki wyglądają u mnie już dziwacznie ;)

Wrzuć zdjęcia nadgarstkowe do wątku Stenkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadgarstek 19,5 cm, więc wygląda całkiem dobrze, na mniejszych może nieco być przyduży, 44mm to dla mnie graniczna wartość średnicy, powyżej zegarki wyglądają u mnie już dziwacznie ;)

No właśnie, ja mam 17,5 i mam wrażenie że już nawet 43 jest max rozmiarem a tak naprawdę ideał to 42...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja upolowałem taki oto diverek.Nie za duży nie za mały można powiedzieć doskonały doskonały. :)

Graty.

Na nato będzie super wyglądał.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup sprzed dwóch tygodni

8e9d364a89ac.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty parki.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł w czwartek

ce77f80f16bf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten dojechał wczoraj.I na razie dość :D

9330204b4a49.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie hurtownik.

Graty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszły tygodniu na razie nic.Muszę zbierać PLNY na następne męskie zabawki.Zdałem egz. na patent strzelecki,teraz oczekuję na licencję zawodniczą i następnie pozwolenie na broń.W planach mam zakup 2 zabaweczek-jednej niemieckiej i jednej włoskiej więc z zegarkami na razie stop, gdyż muszę trochę grosiwa nazbierać w skarpetę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszły tygodniu na razie nic.Muszę zbierać PLNY na następne męskie zabawki.Zdałem egz. na patent strzelecki,teraz oczekuję na licencję zawodniczą i następnie pozwolenie na broń.W planach mam zakup 2 zabaweczek-jednej niemieckiej i jednej włoskiej więc z zegarkami na razie stop, gdyż muszę trochę grosiwa nazbierać w skarpetę. :D

z bronią jak z zegarkami, też się kupuje kolejną i kolejną, żeby sprawdzić w czym następna jest gorsza lub lepsza od poprzedniej - z deszczu pod rynnę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.