Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Tak, zmien ton wypowiedzi.

Albo rozmawiasz powaznie, albo jesteś 'na warstacie'.

Lub jest jeszcze temat 'Rolex', dalej mozesz bronic handlarza podrobek!

Zmien temat.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Sam zmień. Konkrety proszę a nie farmazony.

A z "handlarzem podróbek" - po cienkim stąpasz lodzie. Uchylasz pokrywę od szamba w które sam za chwilę wpadniesz a potem będziesz płakał i błagał znowu o wyrozumiałość .

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Ale jak, jak Ty pojecia nie masz? ;)

Kupileś kilka zegarkow marki 'na podniesienie libido' i uwazasz ze coś wiesz? :)

Otoż nie :)

A z "handlarzem podróbek" - po cienkim stąpasz lodzie. Uchylasz pokrywę od szamba w które sam za chwilę wpadniesz a potem będziesz płakał i błagał znowu o wyrozumiałość .

Oooo, szydlo z worka wylazlo....!!

Juz się ...jak to Ty nazywasz "pocę się jak pedofil w sierocincu" czy "zona kleknie do miecza za taki zegarek"...

Inteligencja KIM...

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Marek, chyba masz dzisiaj zły dzień.

Do jakiego tematu nie wejdę, to się z kimś kłócisz...

Zupełnie nie wnikając kto ma rację - odpuść sobie dzisiaj ;)

A z tym handlarzem podróbek to zupełnie nie czaję o co biega...

Słuchaj, żebym ja zaraz nie nazwał po imieniu co z Ciebie wychodzi.

To, że moja wiedza o zegarkach jest na takim a nie innym poziomie - nie sprawia, że łyknę jak młody pelikan każdy Twój bełkot.

Prosiłem o konkretne dowody na oszustwa w zakresie 50% wartości części szwajcarskich w Swiss Made.

Czekam.

Tomek, dziś dzień prawdy :), ile mozna sobie gratulować nowych nabytków? :)

P.S No i nie zaraz 'gdzie nie wejdę" :).....zirytowalo mnie w innym temacie nazewnictwo typu 'brajtek', 'omesia"....zadna kłótnia, tylko norma staje się na forum wspolne spijanie z dziobka...byle prawdy nie mówić.

Słuchaj, żebym ja zaraz nie nazwał po imieniu co z Ciebie wychodzi.

To, że moja wiedza o zegarkach jest na takim a nie innym poziomie - nie sprawia, że łyknę jak młody pelikan każdy Twój bełkot.

Prosiłem o konkretne dowody na oszustwa w zakresie 50% wartości części szwajcarskich w Swiss Made.

Czekam.

Zapraszam, Warszawa, Targowek, zadzwoń godzinę wczesniej.

Chetnie się spotkam, z doswiadczenia wiem ze innaczej się rozmawia niz na forum. Milej.

No i agresją i straszeniem niczego nie zmienisz....

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Mastet Yoda, już sobie przypomniałem za co dostałeś tego bana i jednak nic Cię to nie nauczyło.

Jesteś tak w sobie zakochany, że uważasz tylko swoja opinie za jedyną słuszna,reszta kolegów oczywiście nie ma o niczym pojęcia. A jak ktoś prosi Cie o jakieś konkrety to zaczynają się osobiste wycieczki i chamstwo.

A dlaczego przeszkadza Ci, że wszyscy są mili i uprzejmi?

W świecie powszechnego chamstwa nasze forum to miła odskocznia, mnie to nie przeszkadza...

Hahaha, Kozaczek się znalazł. A z czym byś chciał tym razem wyskoczyć, z doświadczeniem z ringu czy z klamką w plecaku? :D

Ktoś Tobie słusznie w wątku w którym Tobie przeszkadzał "brajtek", że to tylko i wyłącznie Twój problem.

Wrócisz łaskawie do tematu?

Mastet Yoda, już sobie przypomniałem za co dostałeś tego bana i jednak nic Cię to nie nauczyło.

Jesteś tak w sobie zakochany, że uważasz tylko swoja opinie za jedyną słuszna,reszta kolegów oczywiście nie ma o niczym pojęcia. A jak ktoś prosi Cie o jakieś konkrety to zaczynają się osobiste wycieczki i chamstwo.

Już lepiej się nie kompromituj...i poczytaj tylko temat, nic nie pisz bys znow nie cierpial ze chinszczyzny nakupileś.

A bana dostałem bo w dosadnych slowach nazwałem co sadzę o cześci udzielajacych się w temacie Rolexa.

Przeprosilem.

Nie kombinuj wiec, to ze ja wiem a Ty nigdy nie bedziesz miał pojęcia nie jest moją wadą.

Przykro mi, nie kazdy ma wiedzę-w odmiennosci do pieniedzy :)

Pozdrawiam, Marek

W dalszym ciągu czekam aż rozwiniesz te swoje rewelacje i podasz jakieś sprawdzonone informacje, a nie ten bełkot o produkcji w Chinach wszystkich szwajcarskich producentów poza Wielka Trojka, jednak jestem pewny że się nie doczekam.

Masz pewien problem - nie odróżniasz pojęcia "dosadny" od "tępo-chamski". Bo można jeszcze być inteligentnie chamskim ale to już odrobinę wyższy poziom.

Przeprosiłeś i dziś wyzywasz od "handlarzy podróbkami"??

Kogo, myślisz że nabierzesz?

Edited by gustaw6666

A dlaczego przeszkadza Ci, że wszyscy są mili i uprzejmi?

W świecie powszechnego chamstwa nasze forum to miła odskocznia, mnie to nie przeszkadza...

Tomek, są mili bo wiedzą ze jesteś biznesmenem innaczej by innaczej gadali, wiekszość to bigoci ;)

Hahaha, Kozaczek się znalazł. A z czym byś chciał tym razem wyskoczyć, z doświadczeniem z ringu czy z klamką w plecaku? :D

zadzwon to Ci powiem.

W dalszym ciągu czekam aż rozwiniesz te swoje rewelacje i podasz jakieś sprawdzonone informacje, a nie ten bełkot o produkcji w Chinach wszystkich szwajcarskich producentów poza Wielka Trojka, jednak jestem pewny że się nie doczekam.

Wez Ty czlowieku poczytaj trochę albo idz spać i nie zabieraj glosu jak dorosli rozmawiaja bo nudzisz jak 3 letni bachor....

Masz pewien problem - nie odróżniasz pojęcia "dosadny" od "tępo-chamski". Bo można jeszcze być inteligentnie chamskim ale to już odrobinę wyższy poziom.

Przeprosiłeś i dziś wyzywasz od "handlarzy podróbkami"??

Kogo, myślisz że nabierzesz?

. Gustaw

Wyslalem Ci numer.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Biznesmeni, a poprawniej przedsiębiorcy to najbardziej znienawidzona grupa ludzi w tym kraju, więc nie widzę tu związku.

Trochę się Marek zachowujesz jak osaczony zwierzak w potrzasku.

Kąsasz na prawo i lewo zupełnie bez sensu.

No dobra, ja wysiadam.

:D

Tomek, najlepsze jest to, że widzi z daleka potrzask,idzie, bliżej, blisko. I wsadzi nogę. I płacz. I tak po raz któryś.

Myśle, że sobie bombnął gorzoły.

I tak go trochę lubię i cenię :)

Edited by gustaw6666

Biznesmeni, a poprawniej przedsiębiorcy to najbardziej znienawidzona grupa ludzi w tym kraju, więc nie widzę tu związku.

Trochę się Marek zachowujesz jak osaczony zwierzak w potrzasku.

Kąsasz na prawo i lewo zupełnie bez sensu.

No dobra, ja wysiadam.

Tomek, nim wysiadziesz :)

Tak uczciwie, z reką na sercu-brak mi racji?

:D

Tomek, najlepsze jest to, że widzi z daleka potrzask,idzie, bliżej, blisko. I wsadzi nogę. I płacz. I tak po raz któryś.

Myśle, że sobie bombnął gorzoły.

I tak go trochę lubię i cenię :)

Ty, bohater, zadzwon, wyslalem Ci numer,to porozmawiamy, a nie utyskujesz na forum jak dziewica :)

A co do 'gorzoly'-cienki tekst.

Zyjecie w uludzie szwajcarskosci waszych zegarków, niech tak zostanie....

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Marek, napisałem już nie chodzi tu o to, czy masz rację, ta zawsze leży gdzieś po środku.

Chodzi o styl w jakim jej próbujesz bronić.

Naprawdę. Idź wytrzeźwieć. I jeszcze jedno. Jeśli będę miał ochotę rozmawiać - to ja wyślę numer i będziesz mógł zadzwonić. Nie wcześniej.

I żaden numer nie dotarł. Nawet nie jesteś kozaczek tylko pomponik. Mówię poważnie, zjedz Snickersa.

Żeby nie było off topic - masz jakieś dowody na oszustwa Szwajcarów?

Edited by gustaw6666

Naprawdę. Idź wytrzeźwieć. I jeszcze jedno. Jeśli będę miał ochotę rozmawiać - to ja wyślę numer i będziesz mógł zadzwonić. Nie wcześniej.

Widzisz, nie chcesz uslyszeć prawdy, a na forum pokrzykujesz 'dowody, dowody'.

Boisz się?

I zakończ z tym alkoholem bo załosny jesteś i to zaden argument.

Celebryta się znalazł- 'jak bedę chcial rozmawiać...';)

Zajady mi popękaly....

P.S Zadzwon, to zobaczymy kto pil, a kto jest idiotą...

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Wez Ty czlowieku poczytaj trochę albo idz spać i nie zabieraj glosu jak dorosli rozmawiaja bo nudzisz jak 3 letni bachor....

Komuś się chyba włączył PMS, albo zapomniał wziąć leki...

To o co pytał Kolega mazik77 to jest istota sprawy, jesteś w stanie udzielić jakiejś konkretnej merytorycznej wypowiedzi czy nie jesteś w stanie się uspokoić i będziesz kontynuował swój szał?

Edited by nicon

1dFQTya.png

Tomek, dziś dzień prawdy :), ile mozna sobie gratulować nowych nabytków? :)

P.S No i nie zaraz 'gdzie nie wejdę" :).....zirytowalo mnie w innym temacie nazewnictwo typu 'brajtek', 'omesia"....zadna kłótnia, tylko norma staje się na forum wspolne spijanie z dziobka...byle prawdy nie mówić.Zapraszam, Warszawa, Targowek, zadzwoń godzinę wczesniej.

Chetnie się spotkam, z doswiadczenia wiem ze innaczej się rozmawia niz na forum. Milej.

No i agresją i straszeniem niczego nie zmienisz....

Ty Marku tylko widzisz swojsza prawdę i na sile szukasz spotkań w 4 oczy ciekawe dlaczego

O i T

To o co kolega @mazik pytał zostalo wyjasnione ( bransoleta Omegi) i przedstawiono nawet paragon z miejsca produkcji...w Chinach, wiec nie rozumiem kto dostał szalu :), ja ;) , czy Ci co 'wybecelowali' tysiace na Szannghaj Omegi..

Ty Marku tylko widzisz swojsza prawdę i na sile szukasz spotkań w 4 oczy ciekawe dlaczego

Rozmawialismy, z tego co pamietam bylo milo, przynajmniej ja tak to odebralem...wiec? :)

Pozdrawiam, Marek

I żaden numer nie dotarł. Nawet nie jesteś kozaczek tylko pomponik. Mówię poważnie, zjedz Snickersa.

. Były MÓD próbuje sie dowartościować, chyba bede milczał dalej bo mnie w pracy podpierdoli

To o co kolega @mazik pytał zostalo wyjasnione ( bransoleta Omegi) i przedstawiono nawet paragon z miejsca produkcji...w Chinach, wiec nie rozumiem kto dostał szalu :), ja ;) , czy Ci co 'wybecelowali' tysiace na Szannghaj Omegi..

Rozmawialismy, z tego co pamietam bylo milo, przynajmniej ja tak to odebralem...wiec? :)

Marku było miło ale od tamtego czasu cos sie w Tobie zmieniło i nie wnikam co nie mój problem ale czasem przesadzasz

Ja rozumiem ze vintage to sa super zegarki bo sam ci przyznam zazdroszczę GSa i wiedzy która posiadasz ale zbastuj.

O i T

Yoda, Master, Mistrzu, Mistrzeńku - jeśli się pomyliłem z tą gorzołą to mam przeciwstawny apel - jebnij se jednego, na rozluźnienie.

Przecież to Ty jesteś forumowym celebrytą - zmiany nicków, zmiany avatarów, parcie na szkło - potrzeba spotkania ze Sternem.

:)

Jak Kuba Wojewódzki tego forum.

Coś Tobie podpowiem - wykazujesz silne objawy uzależnienia od dowartościowania przez otoczenie. Jeśli będziesz dla ludzi zwyczajnie milszy - oni wtedy nie będą się powstrzymywać aby doceniać otwarcie Twoją wiedzę i przejawy naprawdę fajnego człowieczeństwa jakie sobą reprezentujesz.

Edited by gustaw6666