Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

tak z USA, niestety wbrew moim prosbom sprzedawca podal wartosc zegarka, wlozyl rachunek i sie przywalili, niestety, mam czasem wrazenie ze amerykanie angielskiego nie znają. Za dużo hamburgerów :blink: ale zegareczek piękny, mimo ze ETA, ze przeplacanie za watpliwą marke itp ale jednak TAGi mają coś w sobie ;)

Niestety z tego co widze to gupi prawie sekunde na godzine :) podobno świeżo po przeglądzie, może smary muszą się rozejść?

Ten oldschoolowy seiko - bomba!

Można spytać ile dałeś?

Okazyjnie ok.260zł:blink:.....Cena śmieszna a ile radości!!Na zachodnich portalach sprzedają się po ok 350$

tak z USA, niestety wbrew moim prosbom sprzedawca podal wartosc zegarka, wlozyl rachunek i sie przywalili, niestety, mam czasem wrazenie ze amerykanie angielskiego nie znają. Za dużo hamburgerów :) ale zegareczek piękny, mimo ze ETA, ze przeplacanie za watpliwą marke itp ale jednak TAGi mają coś w sobie :)

Niestety z tego co widze to gupi prawie sekunde na godzine :) podobno świeżo po przeglądzie, może smary muszą się rozejść?

Nie popisał się sprzedawca z tym rachunkiem... ;)

Czemu marka wątpliwa? Powiedziałbym, że zacna... :)

A sama Monza przepiękna, gratuluję.

Natomiast co do przeglądu, to może jednak sprzedawca trochę rozminął się z prawdą? Czasem tak bywa. Może warto swoją drogą oddać Taga do przeglądu i regulacji u jakiegoś sprawdzonego zegarmistrza??

Natomiast co do przeglądu, to może jednak sprzedawca trochę rozminął się z prawdą? Czasem tak bywa. Może warto swoją drogą oddać Taga do przeglądu i regulacji u jakiegoś sprawdzonego zegarmistrza??

A mozesz mi polecić może kogoś z szanownych Forumowiczów, kto by się podjął przeglądu w fachowy sposób i w rozsądnej cenie?

Pozdrawiam

No to moze z opini osoby majacej doswiadczenie z drugiej strony - jesli kupowales legalnie to jak najbardziej pelna wartosc - jesli paczka by zaginela to ubezpiecznie do deklarowanej wartosci a kto pokrywa reszte???

jesli zostanie zakwestionowana na cle i nie bedzie legalnej faktury lub dowodu zaplaty to kto poniesie konsekwencje???

wkurza mnie takie jednostronne podejscie ---- kalkulujcie co sie bardziej oplaca ale zawsze uwzgeldniajcie clo i podatek

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

Adam Wisniewski - Snerg

No to moze z opini osoby majacej doswiadczenie z drugiej strony - jesli kupowales legalnie to jak najbardziej pelna wartosc - jesli paczka by zaginela to ubezpiecznie do deklarowanej wartosci a kto pokrywa reszte???

jesli zostanie zakwestionowana na cle i nie bedzie legalnej faktury lub dowodu zaplaty to kto poniesie konsekwencje???

wkurza mnie takie jednostronne podejscie ---- kalkulujcie co sie bardziej oplaca ale zawsze uwzgeldniajcie clo i podatek

Przed wyslaniem, uzgodnilem ze sprzedawca zeby wyslal, bez ubezpieczenia, bez zadeklarowanej wartosci, paczka rejestrowana na moją odpowiedzialnosc, w przypadku zaginiecia moglbym miec pretensje tylko do siebie.

Przed wyslaniem, uzgodnilem ze sprzedawca zeby wyslal, bez ubezpieczenia, bez zadeklarowanej wartosci, paczka rejestrowana na moją odpowiedzialnosc, w przypadku zaginiecia moglbym miec pretensje tylko do siebie.

Jesli sie zgodzil to coz, bo wiem ze wielu ludzi pisze po wygraniu aukcji aby im tak zrobic co generalnie nie jest ok.

pozdr

R

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

Adam Wisniewski - Snerg

" Tag Heuer Monza, niestety przywalili 700zl VAT'u na cle i troche radosc przygasla "

Piękny zegarek, gratuluję. :huh:

Edited by Yaro

Zaiste, piękny. Myślałem nawet, żeby się wyprzedać i zanabyć takiego. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, ale już go nie robią?

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

trafiłem na nietypowe eleganckie chrono na 51-kamieniowym Debois Depraz 2025 w mojej ulubionej kolorystyce :lol:

post-970-0-60028000-1331595549.jpg

:)

Zmierzone 38,5mm bez osłony koronki a z nią 41,5mm. Grubasek - 12,4mm :lol:

Na nadgarstku wygląda jak IWC DaVinci z poprzedniej serii :)

Bez serwisu robi +2s/dzień :) Ale nadchodzą zimne dni więc będzie lepiej...

Zegarek moim zdaniem nietuzinkowy i robiący duże wrażenie.

Jak wróci ze Spa to wrzucę fotki :)

Bardzo sympatyczny jest ten Hamilton, gratuluję udanego zakupu!

Edited by Yaro

Ciekawy ten "dziurawiec" :rolleyes:, szkoda tylko że nie manual

Google powiedziało że kosztuje 499 Euro. Mniej czy więcej dałeś?...

Edited by MacieK_K

[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

trafiłem na nietypowe eleganckie chrono na 51-kamieniowym Debois Depraz 2025 w mojej ulubionej kolorystyce :rolleyes:

post-11003-0-04631800-1331596476.jpg

:D

jest naprawde przepiekny - aż zazdrość bierze. Czy mogłbym Cię prosić o fotki dekla? No i moze na podstolik byś z nim dotarł:lol:

Piotr