Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Kazda wywrotka na nartach to potencjalne uszkodzenie, czy to koperty i szkla, czy mechanizmu.

Na rower, narty itp tez uzywam zegarków kwarcowych.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, to najważniejsze. Wiem co i jak bo w domu 2 letnia córeczka czeka na braciszka. Jutro konfrontacja, może nie być lekko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

A mozesz wyjaśnić na czym polega sens wrzucania w temacie takiego badziewia?

 

Nie karm go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pan zadowolniony. Ja osobiście "katuje" podczas wszelkich sportowych aktywnści tego poniżej i oboje jesteśmy zadowolnieni.

912f4ce%2BL5L._UY445_.jpg

 

 

Kwarc, ale to był świadomy wybór.

 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jesteśmy razem...

f3f2428f84398cbad4b0a110e8dfc498.jpg7b7e23db4652df08a6b68d48af38a01f.jpga0d2c1ab0c17679444a7bd73b7331cee.jpg336641325108f52b1193ff2573eb8980.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Polar zostaje?

 

Polar zostaje. Ma dożywocie (wiem wiem o każdym zegarku się tak mówi, a później bazar. Ale Polar ma na 1000% dożywocie)

Z Polarem jest jeden problem tylko. Nie wiem jak będzie wyglądał za 10 lat. Może nie być widać ze to polar bo będzie tak pobijany i porysowany.

Aż sam się sobie dziwie że tak łatwo zacząłem go traktować jak rzecz użytkową bez martwienia się o każdą pojawiającą się rysę i wgniotę. Zenitha Rainbow który jest NOS a którego trafiłem na bazarku, szkoda mi zakładać obecnie znając swoje podejście do noszenia zegarków (nie dbam o nie po prostu), choć też chyba dlatego że jest jednak mniej wygodny od Polara. Polar wyparł wszystko z ręki. GMT po przymiarce jest wg mnie wygodny jak polar. Ale ze względu na stan spróbuję go użytkować dbając o niego :) Może się uda. :-)

 

Dzięki panowie za gratulacje. 

 

Passero: Ty to masz idealny stan :)

Zawsze chciałem mieć GMT z bezelem PEPSI. Takie marzenie z dzieciństwa :) Polowałem już kilka razy. Ale albo cena za duża (niekoniecznie za duża za zegarek w takim stanie jak był, ale dla mnie nieakceptowalana ze względu na wysokość kwoty za zegarek.) Kiedyś dwa lata temu jak Kroll_czarli sprzedawał swojego poniżej 20 kPLN to się zastanawiałem czy nie kupić, ale o ile dobrze pamiętam to nie byłem w stanie psychicznie wydać takiej kwoty za zegarek. Ale cały czas był w mojej głowie. I teraz ostatnio jeden oglądałem z Allegro bi-color GMT I (1975 r.) byłem nawet w Wawie go obejrzeć, ale ani nie było żadnych papierów o których była mowa w aukcji, ani nie było przeglądu u pana Pieśkiewicza który rzekomo miał być, a na dodatek pan Pieśkiewicz powiedział że gdyby zegarek trafił na przegląd to już by mu nie robili odświeżania ze względu na duży ubytek materiału w kopercie to odpuściłem. 

W tym czasie akurat Bartek pokazał nieziemskie foty swojego. Ty pokazałeś swój na Jubilee, Ulotny napisał że może załatwić na Jubilee z kompletem papierów i nie wytrzymałem. :) (swoją drogą bicolor na jubilee to też jest coś wyjątkowego :)

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja również mocno myślałem nad 16713 na jubilee- piękny zegarek :wub: Wybrałem Pepsi, bo to od dawna było moje marzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mocno myślałem nad 16713 na jubilee- piękny zegarek :wub: Wybrałem Pepsi, bo to od dawna było moje marzenie...

 

Podstawa to marzyć :) A później tylko zrealizować:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polar zostaje. Ma dożywocie (wiem wiem o każdym zegarku się tak mówi, a później bazar. Ale Polar ma na 1000% dożywocie)

Z Polarem jest jeden problem tylko. Nie wiem jak będzie wyglądał za 10 lat. Może nie być widać ze to polar bo będzie tak pobijany i porysowany.

Aż sam się sobie dziwie że tak łatwo zacząłem go traktować jak rzecz użytkową bez martwienia się o każdą pojawiającą się rysę i wgniotę. Zenitha Rainbow który jest NOS a którego trafiłem na bazarku, szkoda mi zakładać obecnie znając swoje podejście do noszenia zegarków (nie dbam o nie po prostu), choć też chyba dlatego że jest jednak mniej wygodny od Polara. Polar wyparł wszystko z ręki. GMT po przymiarce jest wg mnie wygodny jak polar. Ale ze względu na stan spróbuję go użytkować dbając o niego :) Może się uda. :-)

 

Dzięki panowie za gratulacje.

 

Passero: Ty to masz idealny stan :)

Zawsze chciałem mieć GMT z bezelem PEPSI. Takie marzenie z dzieciństwa :) Polowałem już kilka razy. Ale albo cena za duża (niekoniecznie za duża za zegarek w takim stanie jak był, ale dla mnie nieakceptowalana ze względu na wysokość kwoty za zegarek.) Kiedyś dwa lata temu jak Kroll_czarli sprzedawał swojego poniżej 20 kPLN to się zastanawiałem czy nie kupić, ale o ile dobrze pamiętam to nie byłem w stanie psychicznie wydać takiej kwoty za zegarek. Ale cały czas był w mojej głowie. I teraz ostatnio jeden oglądałem z Allegro bi-color GMT I (1975 r.) byłem nawet w Wawie go obejrzeć, ale ani nie było żadnych papierów o których była mowa w aukcji, ani nie było przeglądu u pana Pieśkiewicza który rzekomo miał być, a na dodatek pan Pieśkiewicz powiedział że gdyby zegarek trafił na przegląd to już by mu nie robili odświeżania ze względu na duży ubytek materiału w kopercie to odpuściłem.

W tym czasie akurat Bartek pokazał nieziemskie foty swojego. Ty pokazałeś swój na Jubilee, Ulotny napisał że może załatwić na Jubilee z kompletem papierów i nie wytrzymałem. :) (swoją drogą bicolor na jubilee to też jest coś wyjątkowego :)

Przedni zakup, gratuluję

 

ps. Jak to było 2 lata temu to ten zegarek był chyba droższy niż 20k ...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! I , co tam dużo mówić- z dumą prezentuję mój weekendowy nabytek :) Cieszę się jak dziecko, choć od czasów dzieciństwa minęło duuużo lat :D I po miesiącach wybierania, czytania porad na tym świetnym Forum ;) w końcu JEST!

post-97440-0-08604100-1508152098_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, będziesz z pewnością zadowolony, a zegarek będzie dawał Ci jeszcze długo dużo satysfakcji.  Longines to wspaniała historia, coraz ciekawsza teraźniejszość i krok po kroku powrót na salony.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się z niego cieszę ,choć nieprzespanych nocy przed zakupem nie policzę :D ,podobnie jak wahań co do wyboru. Ale radości daje mi coraz więcej i już wiem,ze w zegarkomanie wpadłem :D

Przy dużej zasłudze tego Forum ;)

Edytowane przez wiewoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od „niech to będzie tylko zwykły automat”,przez „o,jaka fajna ta Certina day - date „ do „koniecznie z chrono” :D Niemal wygrał Longines Master Chrono w wersji 44mm gdy niedawno odkryłem tego Moonphase :) No i wpadłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten Lonżin.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna próba polubienia zegarka ze stoperem. Jak się nie uda, zegar wyląduje na bazarku ;).

 

9716790_IMG_20171017_172459.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.