Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Robercie Monaco już prawie rok cieszy innego użytkownika.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Robercie Monaco już prawie rok cieszy innego użytkownika.

:( no to jestem bardzo do tyłu z wiadomościami....

Michał, czyli możesz bez lęku przychodzić na spotkania,że Ci nie będę marudził ;)

Robert

Witam serdecznie. Kupiłem coś takiego za 80 zika na giełdzie staroci. Ze względu, że nie mogę nic znaleźć na temat tego zegarka proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Jeśli ktoś coś na temat tego zegarka...proszę pisać.

Lipa Panie. Zwróć uwagę na umiejscowienie napisu TagHeuer na czerwono zielonym tle względem indeksów na godzinie 12 - jest za wysoko. Następna sprawa, kreski na bezelu występujące pomiędzy 3 kropkami - są za cienkie i za długie. Cyfry na bezelu też mają inną grubość i krój jak oryginał. Dodatkowo inne przyciski od chronometru i skala oraz napis tachymetre bezpośrednio na tarczy zamiast na wkładce ponad tarczą.

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Nie ma nic o budzikach a to również zegarki i pokażę z dzisiejszej dostawy 3 sztuki, RENOWN - west germany, PIQUE - west germany i jeden bezpaństwowiec a może ktoś wie co to jest?  marka CORSAR.

post-105087-0-39067100-1532360207_thumb.jpg

Patrzę na nie a one nic głuche nie żyją bidule nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się do rozbierania.

KazioR

https://www.kazior5.pl/zegary     Zegarmistrzostwo zawód trudny

Gratki! Jak wrażenia?

Fajny. Inny niż wszystkie co mam także rozszerza nieco "kolekcję". Na pierwszy rzut oka ciężkawy na tym kajdanie - nie wiem czy tylko takie wrażenie, bo wskoczył za orisa dzisiaj. Wykonanie super. Sporo takich technicznych smaczków. Bezel zewnętrzny porusza poprzez przekładnię tym wewnętrznym. Jest tam jakieś przełożenie, bo po kilku obrotach ten zewnętrzny ustawia się inaczej względem wewnętrznego (jest przesunięty).

Zarąbisty kajdan, fajne zapięcie. Ogólnie git. Pod moją nieobecność trochę tych diverów widzę, że na forum się pokazało :). AR wewnętrzny i przyznam, że wymiata

Edited by denver47

Guest hubex

Jeszcze ciepły.

Jest moc.

Gratuluję i troszeczkę (ale tylko troszeczkę) zazdroszczę. Gdybym zbierał zegarki, już dawno bym go miał :P

Gratuluję inżyniera.

Ostatnio ładne zakupy realizujesz :)

Denver, S-3, gratuluję nabytków. Zarówno Ball jak i IWC są naprawdę wspaniałe :)

IWC klasyka w swoim rodzaju, ale i Ball rodi bardzo dobre wrażenie. Może przydałyby się lepsze zdjęcia.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

IWC klasyka w swoim rodzaju, ale i Ball rodi bardzo dobre wrażenie. Może przydałyby się lepsze zdjęcia.

Zajrzyj do wątku balla i jaki zegarek masz na ręku. Tam wrzuciłem lepsze zdjęcia. Te robiłem tym co miałem wówczas pod ręką zaraz po rozpakowaniu paczki

Guest fidelio

Mało tu Rado

Rad jestem, że takie fajne Rad(o) widzę  ;) Gratki  :)

Swieżynka, akurat przy biurku ale generalnie zegarki noszę a nie leżakuje więc cieszę się że jeszcze bez rys.

post-55463-0-91596800-1532691102_thumb.jpg

Guest fidelio

Jak widać, nawet bez 50 postów na liczniku da się ;-)