Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Spy, gratuluje - ciekawy zegarek. Zrób jeżeli możesz pare fotek w świetle dziennym (jaśniejszych)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Zdjecia mialem robic dopiero w weekend ale nie wytrzymalem i zaraz po dotarciu do domu zrobilem sesje :lol:

Bardzo fotogeniczny zegarek.

Jak ktos lubi carbon to jest to marzenie - 40 warstw (podobno w tchnologii F1), no i ta waga - ciagle nie moge sie nadziwic jak jest lekki. No i ciezko bedzie go u kogos na reku zobaczyc - szczegolnie z czerwonym paskiem :o

Zdjecia beda...

ChronoDB (aplikacja dla twoich zegarków): Windows, macOS, Android

Fajny, taki surowy brzydal bym powiedzial :lol: . Pasek komponuje sie doskonale. Gratulacje, super maszyna.

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Chyba nie jest, aż tak zle... Myśle, ze cena jest ok za ten design, technologie/materiały i pasje artysty. Mając go w ręce wiesz, ze masz coś unikalnego i niebanalnego. Nie wszystkim musi się podobać. Teraz wiem, ze na szczycie mojej listy jest Contagiri od Mazzuoli, gdyby nie był w cenie małego samochodu tylko...

ChronoDB (aplikacja dla twoich zegarków): Windows, macOS, Android

Bardzo dobrze zaprojektowany zegarek,lubię te zmieniającą się fakturę na tarczy,nakładane cyfry lub indeksy oraz wąski pierscień okalający całość...

post-25253-0-48938000-1331838653.jpg

post-25253-0-76079500-1331838655.jpg

post-25253-0-60818200-1331838661.jpg

Aha, Ci którzy boją się rozmiaru niech się uspokoją- zegarek leży idealnie na nadgarstku, ma fajnie wyprofilowane uszy, choć jest grubawy i koszulowiec to to nie jest. Ja mam 17,5 cm w nadgarstku i leży jak widać na powyższych zdjęciach, czyli całkiem za***iście B) Mimo to pozostaje zegarkiem ostro kopiącym po dupsku i niepozwalającym oderwać od siebie wzroku. To naprawdę kawał sukinsyna.

Stavros Tag rewelacyjny!!

Lechu gratulacje!!

ja mam nzdieje dzisiaj sie czymś pochwalić B) bo w końcu liczę na trzy przesyłki w tym tygodniu

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Dzięki Karolu :D Z niecierpliwością czekam na to co Ty wrzucisz, bo patrząc na dotychczasowe nabytki masz gust całkiem, całkiem B)

będzie Breitling, Omega i to co tygrysy lubią najbardziej B) czyli kolejny SUBik :D

Edited by karol1302

Lechu- gratki, będzie co oglądać :D szczególnie, że wstyd się przyznać, ale żadnego Hamiego jeszcze nie miałem w rękach B)

...i to co tygrysy lubią najbardziej :) czyli kolejny SUBik :D

już zazdroszczę

Dzięki Rychu :D Trzeba większy spot ustawić, może za tydzień się uda, bo mam świadomość że długi weekend większość spędza rodzinnie lub wyjazdowo. Rzucę jakieś info na weekendzie w wątku podstolikowym. Może i Karol się zjawi, bo w końcu blisko ma, a i co na stół ma chłopak rzucić B)

chłopaki :D może w Wałbrzychu, albo w Książu w koncu tak piękne okoliczności przyrody w moich rejonach B)

Zaraz po weekendzie majowym to może niekoniecznie B) bo z chłopakami robię sobie swój kawalerski wyjazd- pięciodniowy :D właśnie teraz w ten długi weekend, więc później przez najbliższy tydzień czy dwa

raczej marna szansa, że się urwę z domu wieczorkiem :D

Lechu- gratki, będzie co oglądać B) szczególnie, że wstyd się przyznać, ale żadnego Hamiego jeszcze nie miałem w rękach :D

Srutu tutu .....Przecież miałem na spotkaniu ( tak na tym co w połowie urwała się świadomość ) Hamiego X-winda z czerwonymi akcentami i macałeś go do woli. Oj słaba pamięć....:D

Karol, widze że jesteś nie mniej szurnięty ode mnie B)

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Srutu tutu .....Przecież miałem na spotkaniu ( tak na tym co w połowie urwała się świadomość ) Hamiego X-winda z czerwonymi akcentami i macałeś go do woli. Oj słaba pamięć....B)

o żesz, faktycznie :D Widzisz jak to jest- ma się swoje lata, to i pamięć nie ta :D

Ja tam słyszałem, że do tego wszystkiego doszła niezła "dawka" i stąd amnezja B)

Ja tam słyszałem, że do tego wszystkiego doszła niezła "dawka" i stąd amnezja B)

eee, niemożliwe- to jakieś złośliwe języki złych ludzi musiały tą plotkę rozpowiadać :D