Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Inżynier jest świetny. Graty.

Na Forum kupiłeś

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Gratuluje i tak się zastanawiam na jak długo wystarczy fascynacji. :D W sylwestra przymiarka, dzisiaj już na nadgarstku, kiedy nowy cel? ;). Jeszcze raz gratuluję, naprawdę super wygląda, taki "techniczny" bez zawijasów jak zresztą sama nazwa wskazuje.  

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

No to gratki Kolego, niech się nosi!

W końcu, uf :) Gratki Inżynierka  :)

Inżynier jest świetny. Graty.

Na Forum kupiłeś

Gratuluję

Fajny inż.

Fajny inżynier. Gratulacje.

Gratuluje i tak się zastanawiam na jak długo wystarczy fascynacji. :D W sylwestra przymiarka, dzisiaj już na nadgarstku, kiedy nowy cel? ;). Jeszcze raz gratuluję, naprawdę super wygląda, taki "techniczny" bez zawijasów jak zresztą sama nazwa wskazuje.  

Dzięki panowie.

CO do fascynacji itd, to zegarek troche u mnie zostanie bo jestem zachwycony. Czaiłem się na niego od 2 lat, dopiero po przymiarce zdecydowałem się na zakup.

Co do nowych celów- już mam 3-4 sztuki na celowniku:D

Fajny inżynier. Gratulacje.

...,,,;;;<3;;;,,,...

Dobra, nie będę leciał pudełko po pudełku bo mnie się nie chce. Myślałem o nim długo... A jak przymierzylem w sylwestra to tylko tak mogło się skończyć :)

Gratuluję również.

I kolegom z poprzednich wątków także, niestety mam zaległości i nie zaglądam ostatnio zbyt często na forum.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Guest fidelio

Zaraz tam "bieda" Rolex, Tudor, po prostu, a do tego w "uśmiechniętej" wersji ;-) Gratki :-)

Gratki Certinki :) Też mam DS'a, ale Citroena :P  :D

Dzięki. Dzisiejszy nabytek choc mimo że ekstra wykonany to nie ma chemii i chyba wyląduje na bazarku...

Dzięki. Dzisiejszy nabytek choc mimo że ekstra wykonany to nie ma chemii i chyba wyląduje na bazarku...

Czasami tak bywa, dajcie sobie tydzień, często mam podobnie, ale powoli okazuje się że jesteśmy stworzeni dla siebie :P:D

Odkupiłem od gościa który miał większego farta przy preorderze. Witam kolejnego speedmastera. Udało mi się wyrwać numer z pierwszej 50 limitu. To mogę zdradzić. Właściwie to czemu nie można się chwalić numerem serri jaki się posiada? Widzę ze jest taka zasada ale nie wiem z czego to wynika.

post-107607-0-65444800-1547162930_thumb.jpeg

post-107607-0-80261300-1547162971_thumb.jpeg

post-107607-0-37667900-1547162990_thumb.jpeg

Odkupiłem od gościa który miał większego farta przy preorderze. Witam kolejnego speedmastera. Udało mi się wyrwać numer z pierwszej 50 limitu. To mogę zdradzić. Właściwie to czemu nie można się chwalić numerem serri jaki się posiada? Widzę ze jest taka zasada ale nie wiem z czego to wynika.

Gratki :) Jeśli chodzi o numer, to dla tego, aby nie było "repliki" z Twoim numerem :P:D

Gratuluję Ultramana, numerem możesz się chwalić, po prostu jak podasz pełny to łatwo dojść (niektórym osobom) kto go oryginalnie zamówił;)

Edited by orlis