Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Właśnie odebrałem 80cio letniego Fortisa. Malutka kostka ale w środku jak nowa. Z zewnątrz będzie lekki SPA potrzebne.

dzis wskoczył do kieszeni za moim zdaniem smieszna kwote 100PLN. na chodzie, w momencie sprawdzenia u zaprzyjaznionego zegarmistrza opoznial 1min na dobe

post-41816-0-88647100-1319880952_thumb.jpg

post-41816-0-69655900-1319880968_thumb.jpg

witam

to mus pierwszy post, który jest wynikiem zakupu EDOXa Class-1 limited edition nr 116

w zwiazku z tym pytanie moje czy ktoś ma w swojej kolekcji owy model (któryś z 500 szt na rynku(podobno))?

fotki moje wkleje jak je zrobie, poki co

Nie chcę Cię martwić ale marka EDOX nie ma wielu zwolenników na tym Forum...

W końcu udało się spełnić marzenie. Wiele wyrzeczeń kosztowało, ale w końcu jest :-). Przedstawiam moją własną Omegę Speedmaster Professional Sapphire Version na pasku z deployant buckle. Bransoleta czeka na lato ;-). Bardzo serdeczne podziękowania dla kolegii Jash za ogromną pomoc w zakupie. Zdjęcia są niestety zbyt słabe, nienadają się do galerii - wciąż brakuję mi makro obiektywu i namiotu bezcieniowego.

dsc0144x.jpg

dsc0133wj.jpg

dsc0136en.jpg

Edited by bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Moje najszczersze gratulacje, bardzo mnie cieszy kiedy ktoś spełnia swoje zagarkowe marzenia - niech się nosi :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Dziękuje Wam bardzo :) , może wydam się trochę małostkowy, ale mam mentalny problem z założeniem jej, jak sobie przypomnę ile kosztowała - niestety kupowałem po podwyżce :) . Mam nadzieję, że ten kac moralny minie :) .

Ale rzeby nie było offtopa, zdjęcie z sieci na raily strapie, którego zamierzam dokupić. Myślę, że warto :)

dsc6133t.jpg

Edited by bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Dziękuje Wam bardzo :) , może wydam się trochę małostkowy, ale mam mentalny problem z założeniem jej, jak sobie przypomnę ile kosztowała - niestety kupowałem po podwyżce :) . Mam nadzieję, że ten kac moralny minie :) .

Ale rzeby nie było offtopa, zdjęcie z sieci na raily strapie, którego zamierzam dokupić. Myślę, że warto :)

dsc6133t.jpg

Gratulacje!

Speedy jest tak uniwersalny, ze czy na pasku czy na bransolecie wyglada super.

Tutaj bogate zrodlo inspiracji z WUS:

http://forums.watchuseek.com/f99/straps-speedmaster-professional-6410-post33540.html

Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

Fajnie wygląda na nato.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Oglądałem już ten wątek, śwetne stylizację pokazujące jak pasek potrafi zmienić charakter zegarka. Nie tylko Pam ma wiele twarzy ;).

Uwazam,ze jest to jeden z najladniejszch zegarkow Omegi -solidnie wykonany,b.dobry werk.Niech sie dobrze nosi.

Dzięki, dzięki. Widzę, że jesteś z Dzierżoniowa. Mam tam rodzinę. Mój kuzyn pracuję w zakładzie Libra.

Speedy także dobrze wygląda w brązie, zdjęcie z netu:

IMG_9199.jpg

Edited by bobwoj

Dalej kusisz tymi zdjęciami...:)

Na brązowym pasku mi nie podchodzi ale, czarny boski vintage. Ja preferuje bransoletę speediego, jest bardzo wygodna i nie za gruba w dodatku elegancka.

Gratulacje jak i wątku o omegach!

Dalej kusisz tymi zdjęciami...:)

Na brązowym pasku mi nie podchodzi ale, czarny boski vintage. Ja preferuje bransoletę speediego, jest bardzo wygodna i nie za gruba w dodatku elegancka.

Gratulacje jak i wątku o omegach!

Rewelacyjnie wyglada tez na Hirsch Leonardo, wtedy pasek dokladnei wypelnia przestrzenie miedzy uszami - jak braz do dla mnie ciemny - nie ma duzego kontrastu z czernia i sie tak nie 'gryzie'

Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

W końcu udało się spełnić marzenie. Wiele wyrzeczeń kosztowało, ale w końcu jest :-). Przedstawiam moją własną Omegę Speedmaster Professional Sapphire Version na pasku z deployant buckle. Bransoleta czeka na lato ;-). Bardzo serdeczne podziękowania dla kolegii Jash za ogromną pomoc w zakupie. Zdjęcia są niestety zbyt słabe, nienadają się do galerii - wciąż brakuję mi makro obiektywu i namiotu bezcieniowego.

dsc0144x.jpg

dsc0133wj.jpg

dsc0136en.jpg

Kiedyś przegapiłem taką okazję i co raz bardziej żałuję!

Zegar przeuniwersalny, gratuluję!

Witam, w zasadzie to uzbierałem parę zegarkow radzieckich, a teraz wpadł mi pierwszy szwajcar, proszę o informację odnośnie jakości,lat pochodzenia.... itp, niestety mechanizmu nie dałem rady otworzyć...

p1080192ba.jpg

p1080196n.jpg

Kiedyś przegapiłem taką okazję i co raz bardziej żałuję!

Zegar przeuniwersalny, gratuluję!

Dzięki, jestem z niego bardzo zadowolony :angry:.