Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odebrałem 80cio letniego Fortisa. Malutka kostka ale w środku jak nowa. Z zewnątrz będzie lekki SPA potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wskoczył do kieszeni za moim zdaniem smieszna kwote 100PLN. na chodzie, w momencie sprawdzenia u zaprzyjaznionego zegarmistrza opoznial 1min na dobe

post-41816-0-88647100-1319880952_thumb.jpg

post-41816-0-69655900-1319880968_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

to mus pierwszy post, który jest wynikiem zakupu EDOXa Class-1 limited edition nr 116

w zwiazku z tym pytanie moje czy ktoś ma w swojej kolekcji owy model (któryś z 500 szt na rynku(podobno))?

fotki moje wkleje jak je zrobie, poki co

 

 

Nie chcę Cię martwić ale marka EDOX nie ma wielu zwolenników na tym Forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się spełnić marzenie. Wiele wyrzeczeń kosztowało, ale w końcu jest :-). Przedstawiam moją własną Omegę Speedmaster Professional Sapphire Version na pasku z deployant buckle. Bransoleta czeka na lato ;-). Bardzo serdeczne podziękowania dla kolegii Jash za ogromną pomoc w zakupie. Zdjęcia są niestety zbyt słabe, nienadają się do galerii - wciąż brakuję mi makro obiektywu i namiotu bezcieniowego.

dsc0144x.jpg

dsc0133wj.jpg

dsc0136en.jpg

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje najszczersze gratulacje, bardzo mnie cieszy kiedy ktoś spełnia swoje zagarkowe marzenia - niech się nosi :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam bardzo :) , może wydam się trochę małostkowy, ale mam mentalny problem z założeniem jej, jak sobie przypomnę ile kosztowała - niestety kupowałem po podwyżce :) . Mam nadzieję, że ten kac moralny minie :) .

 

Ale rzeby nie było offtopa, zdjęcie z sieci na raily strapie, którego zamierzam dokupić. Myślę, że warto :)

 

dsc6133t.jpg

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam bardzo :) , może wydam się trochę małostkowy, ale mam mentalny problem z założeniem jej, jak sobie przypomnę ile kosztowała - niestety kupowałem po podwyżce :) . Mam nadzieję, że ten kac moralny minie :) .

 

Ale rzeby nie było offtopa, zdjęcie z sieci na raily strapie, którego zamierzam dokupić. Myślę, że warto :)

 

dsc6133t.jpg

 

Gratulacje!

Speedy jest tak uniwersalny, ze czy na pasku czy na bransolecie wyglada super.

 

Tutaj bogate zrodlo inspiracji z WUS:

 

http://forums.watchuseek.com/f99/straps-speedmaster-professional-6410-post33540.html


Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda na nato.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem już ten wątek, śwetne stylizację pokazujące jak pasek potrafi zmienić charakter zegarka. Nie tylko Pam ma wiele twarzy ;).


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam,ze jest to jeden z najladniejszch zegarkow Omegi -solidnie wykonany,b.dobry werk.Niech sie dobrze nosi.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam,ze jest to jeden z najladniejszch zegarkow Omegi -solidnie wykonany,b.dobry werk.Niech sie dobrze nosi.

 

Dzięki, dzięki. Widzę, że jesteś z Dzierżoniowa. Mam tam rodzinę. Mój kuzyn pracuję w zakładzie Libra.

 

 

 

Speedy także dobrze wygląda w brązie, zdjęcie z netu:

 

IMG_9199.jpg

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej kusisz tymi zdjęciami...:)

Na brązowym pasku mi nie podchodzi ale, czarny boski vintage. Ja preferuje bransoletę speediego, jest bardzo wygodna i nie za gruba w dodatku elegancka.

Gratulacje jak i wątku o omegach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej kusisz tymi zdjęciami...:)

Na brązowym pasku mi nie podchodzi ale, czarny boski vintage. Ja preferuje bransoletę speediego, jest bardzo wygodna i nie za gruba w dodatku elegancka.

Gratulacje jak i wątku o omegach!

 

 

Rewelacyjnie wyglada tez na Hirsch Leonardo, wtedy pasek dokladnei wypelnia przestrzenie miedzy uszami - jak braz do dla mnie ciemny - nie ma duzego kontrastu z czernia i sie tak nie 'gryzie'


Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się spełnić marzenie. Wiele wyrzeczeń kosztowało, ale w końcu jest :-). Przedstawiam moją własną Omegę Speedmaster Professional Sapphire Version na pasku z deployant buckle. Bransoleta czeka na lato ;-). Bardzo serdeczne podziękowania dla kolegii Jash za ogromną pomoc w zakupie. Zdjęcia są niestety zbyt słabe, nienadają się do galerii - wciąż brakuję mi makro obiektywu i namiotu bezcieniowego.

dsc0144x.jpg

dsc0133wj.jpg

dsc0136en.jpg

Kiedyś przegapiłem taką okazję i co raz bardziej żałuję!

Zegar przeuniwersalny, gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w zasadzie to uzbierałem parę zegarkow radzieckich, a teraz wpadł mi pierwszy szwajcar, proszę o informację odnośnie jakości,lat pochodzenia.... itp, niestety mechanizmu nie dałem rady otworzyć...

p1080192ba.jpg

p1080196n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przegapiłem taką okazję i co raz bardziej żałuję!

Zegar przeuniwersalny, gratuluję!

Dzięki, jestem z niego bardzo zadowolony :angry:.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowa na forum i szukam informacji. Chce kupić małżonkowi ten zegarek na mikołajki czy orientuje się ktoś czy to dobry wybór bo na razie cena jest konkurencyjna i chyba nikt się nim nie zainteresuje. I czy sama marka Adriatyka to dobry wybór?

 

http://allegro.pl/zegarek-adriatica-quartz-okazja-i1955335707.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.