Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Dzięki default_smile.png

Zdecydowanie kameleon, tarcza przybiera wiele odcieni.
350d9f8f5147a4759dc77d53baea08df.jpg&key=07a9a4b39675eb26fc245603b9aa73f5a48036fb87372314c1262d2e5dbca0ef2db1fea348602d03d499a1fc8e76941e.jpg&key=b12849cd37f06f79f8b774fc1a0fa07fcf6d355b175b1751664e1b8660fc92fbe4f4eea0361c8de23ae8293504e35995.jpg&key=18968113e3b740f02ccaab4b83eeb12f0a8e41560ec08eb0e3dba7285f7249f2
Tomku, swietny Twoj oris. Gratuluję.

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Sinn, damasko, tudor... wysoko koledzy, gratuluję.

U mnie skromniutko ale film bardzo mi się podoba. Zegarek chyba jeszcze bardziej

20200818_135225.jpg

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Świetne te Wasze nowe nabytki, co jeden to ładniejszy. Przemek ten turkus robi wrażenie, a i Tomka Oris też piękny. Gratuluję wszystkim.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

3 godziny temu, wieloryb napisał:

To ten, co pół roku leżał na uhrforum? 

Jeśli tak, to jakoś w listopadzie prawie go kupiłem. 

FAJNY! 

Z Uhrforum ale ten długo nie leżał, ale może być że ten.

Jacek, Tomek dzięki.

Jakaś taka felerna Omega, cały czas coś w niej bzyczy db25307675fb9e908455b94e27004302.jpg&key=6155b41deec6e4f9ed4653e5d1614f302454a3928503ff9c69e007693620804c

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, pmborek napisał:

Dziś dojechał

Gratuluję, najfajniejszy BB, oprócz gmt👍

9 godzin temu, disaster3 napisał:

tutaj też mnie jeszcze nie było :P;)

Bransoleta do tego modelu jest genialna. Szkoda, że jej nie ma.

9 godzin temu, Callahan napisał:

Wreszcie go sprawdziłem, po trzech tygodniach na rotomacie wskazóweczka nadal trafia prawie dokładnie w punkt, na moje oko to około minuty na + (po trzech tygodniach), czym jestem bardzo miło zaskoczony.

Dobry wynik.

Ja niestety mam mniej szczęścia do regulacji mechanizmów w niemieckich zegarkach.  Meistersinger z Miyotą +5 min./dobę, a Stowa z ETA 2824 -19 s/dzień.

No Sinn.

Gratuluję, ładnie się będzie komponował w duecie z kolegą z czarną tarczą :)

11 godzin temu, zielony.m napisał:

to chyba fejk;p

Fejk, na tarczy nie ma tarczy, tylko jakaś róża, bezel miał być czerwony, jest burgundowy, w nocy się świeci... Dramat ;) 

Piotr

11 godzin temu, mario1971 napisał:

Wszystkim z nowymi zegarkami życzę: niech się dobrze noszą!

I to jest pozytywny wpis - w odróżnieniu od takich w stylu: "Bardzo fajny ten model. Gratuluję nowego nabytku. Widzę, że masz na zielonym pasku. Szkoda. Akurat na nim wygląda najgorzej." :D;) 

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

4 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał:

I to jest pozytywny wpis - w odróżnieniu od takich w stylu: "Bardzo fajny ten model. Gratuluję nowego nabytku. Widzę, że masz na zielonym pasku. Szkoda. Akurat na nim wygląda najgorzej." :D;) 

Pozytywa zawsze miło przeczytać, ale czy mamy się ograniczać tylko do nich?

Krytyka też bywa konstruktywna.

Ja na przykład dziwię się jak ludzie kupują zegarek na szmaciurce, choć w podobnej cenie jest na bransolecie, której późniejsze dokupienie to spory wydatek.

37 minut temu, sanik napisał:

Ja na przykład dziwię się jak ludzie kupują zegarek na szmaciurce, choć w podobnej cenie jest na bransolecie, której późniejsze dokupienie to spory wydatek.

Ja ogólnie nie trawię zegarków na szmaciurkach. Bransoleta to podstawa. I z takiego założenia wychodzi z pewnością większość klientów, bo na końcu w sklepach zostają te na materiałach lub paskach. A klient, jak jest w potrzebie, to i na szmatce kupi, jak dostanie dobry rabat. Dopiero później, jak chce dokupić bransoletę, przychodzi otrzeźwienie. Ale wtedy jest już za późno... :)

10 minut temu, sanik napisał:

Moim zdaniem, jeżeli ktoś właśnie nabył upragniony zegarek, cieszy się z zakupu i pokazuje tę radość wstawiając fotkę do wątku "Nowe nabytki - chwalimy się...", nie ma sensu "psuć" mu tej chwili jakimiś duperelami. W końcu sam świadomie podjął decyzję, że chce taki a taki zegarek w takim a takim zestawie. To trochę tak, jakby powiedzieć panu młodemu na ślubie: "Gratuluję, życzę wszystkiego najlepszego! Małżonka wspaniała. No... ale cycki mogłaby mieć trochę większe." ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

31 minut temu, mario1971 napisał:

Bransoleta to podstawa. I z takiego założenia wychodzi z pewnością większość klientów, bo na końcu w sklepach zostają te na materiałach lub paskach.

są też ludzie co kajdanów nie trawią :) ekonomicznie oczywiście lepiej na bransolecie ale rożnie bywa, czasem trzeba brać co jest i tyle.

31 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Moim zdaniem, jeżeli ktoś właśnie nabył upragniony zegarek, cieszy się z zakupu i pokazuje tę radość wstawiając fotkę do wątku "Nowe nabytki - chwalimy się...", nie ma sensu "psuć" mu tej chwili jakimiś duperelami. W końcu sam świadomie podjął decyzję, że chce taki a taki zegarek w takim a takim zestawie. To trochę tak, jakby powiedzieć panu młodemu na ślubie: "Gratuluję, życzę wszystkiego najlepszego! Małżonka wspaniała. No... ale cycki mogłaby mieć trochę większe." ;)

We wszystkim zgoda, oprócz tych cycków 😜

19 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Tzn. że jednak w porządku są? ;)

Na szczęście jeden lubi duże, a drugi mniejsze.........zegarki oczywiście ;) Podobnie jest z paskami i bransoletami. 

28 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Tzn. że jednak w porządku są? ;)

Większe jednak 😜

6 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

A co w tym złego , każdy pisze jak chce. Mnie dziwi trochę to co napisałeś.

20 godzin temu, watchtaker napisał:

Dobry wynik.

Ja niestety mam mniej szczęścia do regulacji mechanizmów w niemieckich zegarkach.  Meistersinger z Miyotą +5 min./dobę, a Stowa z ETA 2824 -19 s/dzień.

+5 minut na dobę pachnie namagnesowanie zegarka. Nie leżał blisko ładowarki bezprzewodowej, głośników albo laptopa?