Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy zakup, jest to mój pierwszy automat :)Mido All Dial M8340.4.C8.1

 

mido1.jpg

 

Więcej w dziale galeria Kliknij!

Edytowane przez piatus

Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sumō..od paru dni w rodzinie

post-25365-0-61352500-1341428117_thumb.jpg


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne Mido! Sumo też nie gorszy. Gratuluję :)


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak takie Mido na początek , to co będzie dalej :) Super start z zegarkami.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak takie Mido na początek , to co będzie dalej :) Super start z zegarkami.

 

Nie jest to oczywiście mój dziewiczy zegarek. Miałem wcześniej kilka kwarców, jednak na automat skusiłem się po raz pierwszy. Poza tym przyznać muszę, iż Mido nabyłem używany, z drugiej ręki.


Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to oczywiście mój dziewiczy zegarek. Miałem wcześniej kilka kwarców, jednak na automat skusiłem się po raz pierwszy. Poza tym przyznać muszę, iż Mido nabyłem używany, z drugiej ręki.

 

Z fotek wygląda na nowy zegarek. Czy nowy czy używany ( stan jak widac perfekcyjny) jest OK.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu kupiłem dziwny zegarek...w dodatku popełniłem największy grzech! za jaki uważane na tym forum ( tylko na tym ) jest kupno kwarca!!! aaaaaa pewnie niektórym wypaliłby dziury w nadgarstkach. Kwarc ten to szwajcarski Ebel...w dodatku sporo powyżej 2000zl !!! Dla niektórych to szaleństwo !!! ale biorąc pod uwagę ze cena sugerowana producenta za ten model to 1900 euro!! to chyba nie postąpiłem aż tak głupio. Co poradzić 2 dni temu na niego natrafiłem...i się lekko zakochałem....sam nie wiem dlaczego...:( ...ale ujął mnie....wziął w ścisk pożądania....i po krótkich negocjacjach z oferentem zakupiłem...jak przyjedzie to wkleję fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa pewnie niektórym wypaliłby dziury w nadgarstkach

aż tak źle chyba nie jest- jakbyś miał go dłużej, to mógłbyś nosić na podstoliki żeby zawsze było wiadomo która godzina :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem od dawna dla siebie zegarka codziennego...miał byc nim w miarę współczesny ( max 3 letni) Tag heuer Link na bransolecie wlasnie w kwarcu...taki uniwersalny bezobslugowy dobrze wykonany zegarek. Ale ceny używek albo sa wysokie albo jak wygladaja dosc atrakcyjnie to aukcja jest podejrzana...już raz się naciąłem i kupilem podróbę....wiecej nie chcialem ryzykowac.

Ale przypadkiem trafilem na tego Ebela...i generalnie zegarek także na bransolecie....świetnie wykonany...nawet lepiej niż Tag Heuer Link...jedyne czym przegrywa z tagiem to wodoszczelność. Czarna tarcza...nakladane polerowane na wysoki polysk indeksy o przekroju sferycznym...warstwa AR pod spodem.....uniwersalny rozmiar 40mm.....spelnial parametry wiec sie skusilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ładny duży, czy mały ??

 

Ebel 1911 Senior XL 9187251/15567

 

Średni...ale jak na standardy ebelowe duży. 40mm bez koronki. Tag Heuer Link ma z resztą takie same wymiary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu kupiłem dziwny zegarek...w dodatku popełniłem największy grzech! za jaki uważane na tym forum ( tylko na tym ) jest kupno kwarca!!! aaaaaa pewnie niektórym wypaliłby dziury w nadgarstkach. Kwarc ten to szwajcarski Ebel...w dodatku sporo powyżej 2000zl !!! Dla niektórych to szaleństwo !!! ale biorąc pod uwagę ze cena sugerowana producenta za ten model to 1900 euro!! to chyba nie postąpiłem aż tak głupio. Co poradzić 2 dni temu na niego natrafiłem...i się lekko zakochałem....sam nie wiem dlaczego...:( ...ale ujął mnie....wziął w ścisk pożądania....i po krótkich negocjacjach z oferentem zakupiłem...jak przyjedzie to wkleję fotkę.

 

Zaprawdę powiadam Ci, Marcinie, błądzisz! To szatan oczy Ci zaślepił i zesłał na Ciebie nieczystą i grzeszna pożądliwość! Posyp głowę popiołem, bij sie w piersi, pokutuj, sprzedaj czym predzej grzeszny przedmiot pożądania - może zostanie Ci to zapomniane ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam Ci, Marcinie, błądzisz! To szatan oczy Ci zaślepił i zesłał na Ciebie nieczystą i grzeszna pożądliwość! Posyp głowę popiołem, bij sie w piersi, pokutuj, sprzedaj czym predzej grzeszny przedmiot pożądania - może zostanie Ci to zapomniane ;)

 

Tak...wiem jako heretyk obiecuję wychłostać się bransoletą tego zegarka ( co ja mówię...tego dzieła szatana z kwarcowym sercem lucyfera) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarca? Posłać natychmiast po Bernarda Gui, i szykować stos :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarca? Posłać natychmiast po Bernarda Gui, i szykować stos :lol:

 

Przetopić na krucyfiksy!!! hartować w wodzie święconej!!!

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu kupiłem dziwny zegarek...w dodatku popełniłem największy grzech! za jaki uważane na tym forum ( tylko na tym ) jest kupno kwarca...

Ja juz zauwazam wplyw misji misjonarza sergserg, wiec juz lagodniej patrzy sie tu na innowiercow ;). A sam zegarek jezeli bedzie tak fajnie wykonany jak na fotce... to pozostaje tylko pogratulowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zel Gadis sumo piękny, sam odkładam kasę na tego sikora B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos takiego ostatnio sie trafilo a szukalem akurat czegos do garnituru.

stan slaby, mechanizm zatrzymal sie od brudu, koperta w slabym stanie.

 

tutaj tak jak go dostalem

2444131177.jpg

24441311771.jpg

 

tutaj po czyszczeniu i tak go zostawie jak narazie

wp000356u.jpg

wp000351.jpg

wp000355.jpg


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O000 w mordę, ale piękny zegareczek wyszedł, Cieślut wielkie gratki.

 

 

Pzd be-ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać ze poprawa stanu zegarka jest kolosalna . Teraz widać przynajmniej co to jest.

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki:) zegarek jak narazie chodzi ladnie i powinien pochodzic jeszcze dlugo.

na rece wyglada fajnie z klimatem:)

a co do tarczy to nawet zegarmistrz ktory go skladal zrobil oczy jak ja zobaczyl po wyczyszczeniu. no i napisy zostaly:)

pozdrawiam


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakby ktos wczesniej o niego zadbal ( po prostu umyl tarcze ) to dzis nawet tych wżerkow brudowych by nie bylo. Ale i tak efekt po umyciu jest wiecej niz dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.