Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Filmu drogi nie będzie, ale tradycji musiała stać się zadość :D

 

IMG_5329.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało, nie wstydź się 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rmak napisał(-a):

Śmiało, nie wstydź się 😉

Jest już w wątku z B ;)

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niektórzy nie mają zegarków na B i nie zwiedzają wątków B. A prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna 😁

 

Tak więc śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, Tomek! Prawdziwy facet z Ciebie


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż czujka temperatury wysiadła z wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centrowanie bezela jak to bywa w Omedze, tylko na dwójkę z plusem.  ;) A może to kąt padania światła lub ustawienia zegarka do fotki.

 

Sam zegarek jest ok. Fajnie, że wziąłeś na gumie. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, na drugim zdjęciu równo jak w pysk strzelił. Wszystko jest wzorowo.  Guma fajna ale z długością to raczej na styk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu. ja mam astygmatyzm, być może z tego powodu zupełnie niepotrzebnie sprzedałem parę dobrze centrujących zegarków. :lol: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KRZYSIO napisał(-a):

Mariusz, na drugim zdjęciu równo jak w pysk strzelił. Wszystko jest wzorowo.  Guma fajna ale z długością to raczej na styk.

Na pierwszym ciężko stwierdzić, ale na drugim wygląda krzywo.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

To jeszcze tutaj. 

 

 

 

 

Super brązik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn Omci i Gliceryny.

Marcin sam miałem brać z niebieską tarczą i byłem bardzo blisko kliknięcia, ale to L2L mnie rozwala niestety.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Na szczęście rozmiar idealny koperta 44mm i tak samo l2l. 

Świetny zegarek dawno chciałem jakiegoś Airmana ale ceny w Pl oraz dostępność. Myślę, że zostanie ze mną na dłużej 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

To jeszcze tutaj. 

 

GlwXur9.jpg

rkPUUCr.jpg

Gratuluję. Pięknie współgrają, kolor tarczy i koperta, pasek. Na razie błyszczy jakby był rose-gold a nie brąz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł pierwszy mój brąz więc zobaczę czy jak będzie patynowal to nie pójdzie w ruch sok z cytryny 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kornel91 napisał(-a):

Paweł pierwszy mój brąz więc zobaczę czy jak będzie patynowal to nie pójdzie w ruch sok z cytryny 😀

Też nie jestem entuzjastą patynowania, ale wrodzone lenistwo nakazuje mi ją tolerować ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że brąziaki kupuje się właśnie po to, żeby patynowały :) Nawet się zastanawiałem, czy nie ugotować jajka na twardo i wrzucić do woreczka strunowego razem ze swoją glicyną, ale postanowiłem, że dam jej się "starzeć" naturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brąziaki kupuje się przede wystkim po to żeby patynowały. Ta Glycina bardzo fajnie szlachetnieje sama. 


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać koperta z brązu może cieszyć na kilka sposobów: 

1. utrzymanie w stanie pierwotnym

2. naturalne patynowanie

3. PATYNA, PATYNA I JESZCZE RAZ PATYNA, ASAP!! :) 

Niedługo zresztą i tak wszystkie zegarki zostaną znacjonalizowane i pozostaną wspomnienia... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, clusca napisał(-a):

Ja myślałem, że brąziaki kupuje się właśnie po to, żeby patynowały :) Nawet się zastanawiałem, czy nie ugotować jajka na twardo i wrzucić do woreczka strunowego razem ze swoją glicyną, ale postanowiłem, że dam jej się "starzeć" naturalnie.

Maciek ja nie wiem po co się je kupuje :)

Póki co podoba mi się taki nowy. Jajek nie będę gotował ale jak po kilku miesiącach ściemnieje i będzie fajny efekt to tak zostawię :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak tak pół żartem, pół serio z tym obowiązkowym patynowaniem brąziaków ;) Wiadomo, że każdy swojego "zapuszcza" wedle uznania. Ale najpiękniejszy w nich jest chyba to, że mają kolejny element, który jest zmienny. W G-Shockach możemy sobie pozmieniać bezele i paski, w stalowych zegarkach tylko paski, a tu nam dochodzi jeszcze patynka, którą dla odmiany w mgnieniu oka możemy zamienić na połysk. Zresztą co ja tam wiem o patynowaniu, to tak naprawdę mój pierwszy zegarek z brązu, nie licząc Aquatico, który był u mnie trzy dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.