Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiony jakiś czas temu, przeszedł małe picowanko.

gratulacje, czy koperta była polerowana?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliłem się już w dziale "ZEGARKI Z DALEKIEGO ORIENTU i pochwalę się tutaj. Dostałem od dziadka zakupionego w 1951 roku  Pallasa  za 2000 zł na tamte czasy (zarobki dziadka około 400 zł). Mam nadzieję, że da się go odrestaurować i pozostawię go jako pamiątka rodzinna.

Pallas1_zpsae3b2d80.jpg

Pallas3_zps100a0a4e.jpg

Pallas4_zps38542705.jpg

Zegarek w ładnym stanie ! umyć ,przekonserwować ,zmienic koronkę i będzie pikny! A czemu chwaliłeś się  w Zegarkach z dalekiego Orientu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwalę się moim nowym nabytkiem. Atlantic Worldmaster kupiony po małej renowacji nowe szkiełko, koronka i pasek oraz chromowana koperta. Po przeglądzie, muszę jeszcze sprawdzić czy jest na prawidłowym chodzie, ale jestem z niego bardzo zadowolony.

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/album/1260-m%C3%B3j-pierwszy-mechanik/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek w ładnym stanie ! umyć ,przekonserwować ,zmienic koronkę i będzie pikny! A czemu chwaliłeś się  w Zegarkach z dalekiego Orientu?

Bo tak się złożyło, że zakupiłem Seiko i jednocześnie dziadek mi podarował Pallasa i stąd pochwaliłem się i w dalekim Oriencie i tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek w ładnym stanie ! umyć ,przekonserwować ,zmienic koronkę i będzie pikny! A czemu chwaliłeś się  w Zegarkach z dalekiego Orientu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pierwszy. Reszta szajs.

Piszesz w złym dziale. O Wostoka zapytaj w podforum dot. czasomierzy radzieckich.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za piataka nie mogłem go nie wziąc kupie tarcze moze za drugą piątke i bedzie ok :rolleyes:

post-59322-0-16521100-1375216540_thumb.jpg

post-59322-0-41675700-1375216614_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot, to chyba nie w tym wątku :). Chyba, że pisząc o wymianie tarczy miałeś na myśli tarcze od jakiegoś "niemca lub szwajcara" :D. Później jeszcze tylko mechanizm i koperta i mamy już składaka, którego spokojnie można umieścić w tym wątku ;)  ;)  ;).      


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot, to chyba nie w tym wątku :). Chyba, że pisząc o wymianie tarczy miałeś na myśli tarcze od jakiegoś "niemca lub szwajcara" :D. Później jeszcze tylko mechanizm i koperta i mamy już składaka, którego spokojnie można umieścić w tym wątku ;)  ;)  ;).      

Panowie a co powiecie na temat tych zegareczków?  Longinesa miałem wcześniej nie wiem co to za model, a teraz nabyłem tego atlantica

http://img198.imageshack.us/img198/7559/xf7l.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/3055/d8s9.jpg

http://img853.imageshack.us/img853/3043/k206.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/1368/s3jq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worldmaster w przyzwoitym stanie. Ładnie zachowana, ciekawa tarcza ze śladami "czasu". Koperta do lekkiego ręcznego doczyszczenia a mechanizm - przydałoby się zobaczyć i mechanizm.Wskazówki Ok, koronka  chyba też (zdjęcie od czoła). Może jakieś fotki mechanizmu Atlantica i Lonżina. IMHO atlantic bardzo fajny, a lonżin - nie znam tego modelu, może coś więcej po obejrzeniu mechanizmu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżo upolowana na wakacjach, nimfa wodna, miała być blond Rosjanka ale trafiła się Szwajcarka :D 

Posiada oczywiście tytanową sukienkę (bransoleta), ale na plaży nie wypadało zakładać więc wystąpiła w silikonowym kostiumie kąpielowym   B)

 

post-60538-0-54854800-1375274052_thumb.jpg

post-60538-0-15628000-1375274064_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worldmaster w przyzwoitym stanie. Ładnie zachowana, ciekawa tarcza ze śladami "czasu". Koperta do lekkiego ręcznego doczyszczenia a mechanizm - przydałoby się zobaczyć i mechanizm.Wskazówki Ok, koronka  chyba też (zdjęcie od czoła). Może jakieś fotki mechanizmu Atlantica i Lonżina. IMHO atlantic bardzo fajny, a lonżin - nie znam tego modelu, może coś więcej po obejrzeniu mechanizmu.

atlantic w środku wygląda tak:

http://img849.imageshack.us/img849/7064/j0b1.jpg

Longinesa niestety nie umiem otwirzyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Panowie,obie Omegi są zaj...ste ze wskazaniem na tą bez chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój najnowszy nabytek.

Jak dla mnie najładniejsza omega. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadas tak wiem ze to nie ten watek ale czy moj poljot nie wyglada smiesznie w tym watku pomiedzy omegami itd ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jersey_Girl

Ładne te omegi, nie powiem, swojemu konkubentowi bym zakupiła na urodziny któryś z nich, choć ten z wakacji chyba bardziej mi się podoba. Fajne wakacje, skoro można takie cudo upolować :-) to nad polskim morzem rozdają takie omegi ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad polskim morzem to można przeziębienie upolować  B)


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jersey_Girl

Nad polskim morzem to można przeziębienie upolować  B)

 

Myślałam, że podczas urlopu nad Bałtykiem zarzucę wędkę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój najnowszy nabytek.

Gratulacje Szlamfajer, świetny zegar.

 

Rekiniasty, również gratki.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.