Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo nie zaprzyjaźniłem się z Lordem, ale zaczyna mi się podobać coraz bardziej, a kilka słów z Waszej strony mogłoby mi pomóc w decyzji czy ma zostać czy sprzedać aby cieszył innego użytkownika :

post-68228-0-33947500-1402744896_thumb.jpg

post-68228-0-86800400-1402744898_thumb.jpg

post-68228-0-55405400-1402744901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki oto Tissot się trafił razem z pudełkiem. Naciąg ręczny.

 

post-60538-0-86997500-1402748595_thumb.jpg

post-60538-0-35334800-1402748602_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord...fakt, specyficzny jest ale jako casualowy zegar daje radę:)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Hamilton pasuje Ci do nadgarstka ale jak dla mnie za dużo się dzieje na jego tarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Hamilton pasuje Ci do nadgarstka ale jak dla mnie za dużo się dzieje na jego tarczy ;)

Racja . Sporo się dzieje, przebogato wygląda na łapie, jednego ringa srebrnego z chronografu mogli sobie podarować, dlatego się waham czy go zostawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem jedną na bazarku, ale pomarańczka też fajna.

 

Piękny zegarek, gratulacje !

 

Ostatnio przy okazji szukania informacji o marce DOXA naczytałem się sporo na temat historii modelu SUB 300 T i całej kolekcji SUB

 

Fajne zegarki i bez wątpienia model kultowy.

 

Graty jeszcze raz i pozdrawiam!

 

C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nie zaprzyjaźniłem się z Lordem, ale zaczyna mi się podobać coraz bardziej, a kilka słów z Waszej strony mogłoby mi pomóc w decyzji czy ma zostać czy sprzedać aby cieszył innego użytkownika :

Zegarek prezentuje się całkiem nieźle. Nie wiem tylko - może to te fotki, a może z moim wzrokiem coś nie tak/ jestem przewrażliwiony, ale mam lekkie wrażenie, że minimalnie za ciasno leży na nadgarstku - jakoś tak wygląda na za mocno przylegający. Pewnie gadam bez sensu. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, gratulacje !

 

Ostatnio przy okazji szukania informacji o marce DOXA naczytałem się sporo na temat historii modelu SUB 300 T i całej kolekcji SUB

 

Fajne zegarki i bez wątpienia model kultowy.

 

Graty jeszcze raz i pozdrawiam!

 

C.

 

Dzięki

Jest w tych zegarkach coś o czym pisali forumowi  "doxaholicy", ciężko poprzestać na jednym. Ja już myślę o następnym. Co ciekawe zegarek kupiłem w polskim salonie, w komplecie dostałem książkę - album wydany z okazji 40 rocznicy Doxa Sub. Jest trochę do poczytania i oglądania... i myślenia który następny :)

Pozdrawiam

post-39382-0-24205000-1402840200_thumb.jpg

post-39382-0-40540100-1402840238_thumb.jpg

post-39382-0-18675300-1402840405_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Nabyłem sobie Tag Hauera F1 CA1210-1.Bardzo fajna cena,stan trochę gorszy ale nurtuje mnie coś innego.Na żadnym które oglądałem na zdjęciach nie ma malutkiej namalowanej tarczy ze sztyletem.Co to jest za znaczek?NIgdzie nie mogę nic na ten temat się dowiedzieć.

post-45384-0-72143200-1402913651_thumb.jpg

Edytowane przez bobak50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Nabyłem sobie Tag Hauera F1 CA1210-1.Bardzo fajna cena,stan trochę gorszy ale nurtuje mnie coś innego.Na żadnym które oglądałem na zdjęciach nie ma malutkiej namalowanej tarczy ze sztyletem.Co to jest za znaczek?NIgdzie nie mogę nic na ten temat się dowiedzieć.

Tak Cię to nurtowało że aż postanowiłeś się go jeszcze dziś pozbyć !


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi szkoda, że sprzedałem swego czasu Suba 5000T :( Co ktoś pakazuje jakąś Doxe, to odrazu mam przed oczyma ten zegarek. Kiedyś napewno wróce do jakiejś Doxy, prześwietne zegarki. Gratuluję Dabbo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dabbo czy to był sprzedawca Zegger?

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Cię to nurtowało że aż postanowiłeś się go jeszcze dziś pozbyć !

Tak,sprzedaję zegarki.Nie widze wtym nic złego ,bo nic złego w tym nie ma.Bardzo lubię zegarki i nie traktuję ich przedmiotowo.Zarabiam na życie czymś innym.Potępiasz sprzedawców zegarków?Czy wydaje Ci się że nie można sprzedawać tego co sie lubi?Chcę wiedzieć więcej o nich dla siebie.Nie jestem zegarmistrzem,nie umiem ich naprawiać, ale to nie jest forum zegarmistrzowskie, tylko MIŁOŚNIKÓW zegarków.Wg Ciebie "handlarz" nie może byc miłóśnikiem,to zarezerwowane jest dla "wybranych" ,czyż nie tak?Gdybym miał to gdzies to wytawiłbym na sprzedaż i nic by mnie nie obchodziło czy na tarczy jest koza czy d..a.Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolekcji dotarła Provita. 

Reszta w Vintage ;)

 

Wygląda jak Enicar :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bidnie w łapska wpadło cóś takiego łoooo :D

prawdę powiedziawszy pierwszy raz widzę tak rowiązany wskaźnik miesięcy.

 

post-34697-0-94134700-1403030170_thumb.jpg

post-34697-0-52511900-1403030184_thumb.jpg

post-34697-0-93867400-1403030195_thumb.jpg


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nie zaprzyjaźniłem się z Lordem, ale zaczyna mi się podobać coraz bardziej, a kilka słów z Waszej strony mogłoby mi pomóc w decyzji czy ma zostać czy sprzedać aby cieszył innego użytkownika :

A mnie podoba się ten Twój Lordzik. Lublę jak w casualowcach coś się na tarczy dzieje.

@LSE faktycznie zegarek jest mono na łapce opięty, ale może kolega tak lubi.

Edytowane przez Warhawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikołaj 78

To nie był Zegger, to był Jubirex :D

Edytowane przez dabbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowanie zakończone.

post-69575-0-72408800-1403299447_thumb.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikołaj 78

To nie był Zegger, to był Jubirex :D

Dzięki

Napiszesz na pw jakie były koszta?

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem Szafka GST 3727 z hybrydą (mechakwarcem) JLC w środku (załączone zdjęcia pochodzą ze sklepu, w którym go nabyłem). Pewnie nie wszyscy lubicie zegarki z baterią, ale bransoleta to po prostu cudo.

Jadę sobie ja w tym Szafku metrem w Sztokholmie, a na słupku przed moimi oczami dwie ręce - damska i męska, obie z Rolexami. Oboje wyglądali na studentów. Ech, daleko nam jeszcze...

post-66918-0-29035000-1403472825_thumb.jpg

post-66918-0-90728400-1403472833_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem Szafka GST 3727 z hybrydą (mechakwarcem) JLC w środku (załączone zdjęcia pochodzą ze sklepu, w którym go nabyłem). Pewnie nie wszyscy lubicie zegarki z baterią, ale bransoleta to po prostu cudo.

Jadę sobie ja w tym Szafku metrem w Sztokholmie, a na słupku przed moimi oczami dwie ręce - damska i męska, obie z Rolexami. Oboje wyglądali na studentów. Ech, daleko nam jeszcze...

Do czego?

Bez przesady...teraz jak jesteś studentem ,i na dokładkę z "zawodu" synem lub córką ,to i w Polsce możesz "siać wiochę" Rolexem w metrze... :D  ;)

 

Bardzo ładny IWC,a co do poziomu życia no to cóż.... Polska taki mamy klimat.. :)

To nie klimat ma wpływ a mózg :D ,a raczej jego brak.... ;)

 

P.S.  U większości ludzi dwie najważniejsze półkule chroni czaszka,a u niektórych gacie ;) ........że u naszych rodaków częściej występuje druga "opcja" to nie wina klimatu.....

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex...wiem że wielu się narażę swoja opinią ale ja osobiście nic nadzwyczajnego w rolexach nie widzę. ..doslownie nic poza prestiżem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nikomu się nie narazisz, wyraziłeś swoją opinie i masz do tego prawo. O tych zegarkach było już tyle napisane, że nie ma sensu zaczynać tematu od nowa :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny IWC,a co do poziomu życia no to cóż.... Polska taki mamy klimat.. :)

Możliwe że dzisiaj na jakims forum zagranicznym dzisiaj bedzie taki post : kupiłem sobie wczoraj zenitha no i słuchajcie jadę metrem a tu na słupku przede mną dwa Rolexy i IWC. Ech Szwecja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.