Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję Panowie nowych nabytków  no a Nautilius to jest TOP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tom_tom moje gratulacje! Podoba mi się Twoje podejście :)

 

Też jestem ciekaw konfrontacji z AP, czy to są podobne zegarki czy zupełnie coś innego

Julek mnie uprzedził.

Prosimy o pierwsze wrażenia i chociaż wstępne porównanie.

Edytowane przez star

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje PP choc w moim odczuciu brzydki jest.

 

Może z tym PP jest jak że Słowackim w Ferdydurke?

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Może z tym PP jest jak że Słowackim w Ferdydurke?

;-)

 

 

Oj jest, choć akurat Nautilus w wersji blue chrono jest zacny, bo ma ciekawą formę, bardzo minimalistyczny chronograf i ładny profil. Choć pieniądze za niego astronomiczne ;)

 

nautilus7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nautilus Travel Time Chronograph też fajny i ponad 43000 euro.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie wart takich pieniędzy ten PP

 

Patrząc na ceny uzyskane podczas sprzedaży w CHRISTIE’S podobnych egzemplarzy o tym samym nr ref sądzę że cena nie jest wcale od czapy:

 

christie_s_pp_ref_1579.jpg

 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, w tym PP jest coś hipnotyzującego. Bransoleta - sama w sobie - może by mi się nie podobała, gdyby nie była tak pięknie dopasowana do całości. Tarcza zaś przepyszna :). Bardzo skromny i szlachetny zegarek... no i w mordę misia! To Patek. Mógłby być paskudniejszy od Multipli, a i tak bym westchnął z uznaniem i domagał się obszernego posta z recenzją :D.

Co niniejszym czynię! :D

Nieczęsto nam się trafiają takie zjawiska.

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwal się od Multipli! To genialny samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny uzyskane podczas sprzedaży w CHRISTIE’S podobnych egzemplarzy o tym samym nr ref sądzę że cena nie jest wcale od czapy:

 

christie_s_pp_ref_1579.jpg

 

Wszystkie egzemplarze pokazane przez Ciebie byly w kopercie w rozowego zlota, ref. 1579 w zoltym zlocie jest duzo bardziej popularna, przez co tansza. Doceniajac fakt, ze egzemplarz z allegro ma oryginalna tarcze (choc ogolnie zegarek nie jest w doskonalym stanie), to jego finalna wartosc jest przynajmniej dwukrotnie mniejsza niz kwota z allegro.


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie egzemplarze pokazane przez Ciebie byly w kopercie w rozowego zlota, ref. 1579 w zoltym zlocie jest duzo bardziej popularna, przez co tansza. Doceniajac fakt, ze egzemplarz z allegro ma oryginalna tarcze (choc ogolnie zegarek nie jest w doskonalym stanie), to jego finalna wartosc jest przynajmniej dwukrotnie mniejsza niz kwota z allegro.

Pamietaj tez prosze, ze wyniki Christies sa najwyzszymi na rynku, od cen finalowych nalezy odliczyc ok 40% ich prowizji by ustalic kwote jaka dostanie wlasciciel zegarka.

Edytowane przez Pan Igor

I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwal się od Multipli! To genialny samochód.

 

Nie przeczę. Wszystkie dzieci trzeba kochać, nawet te mniej urodziwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba, ale masz coś do chorych czy nawet brzydkich dzieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie egzemplarze pokazane przez Ciebie byly w kopercie w rozowego zlota, ref. 1579 w zoltym zlocie jest duzo bardziej popularna, przez co tansza. Doceniajac fakt, ze egzemplarz z allegro ma oryginalna tarcze (choc ogolnie zegarek nie jest w doskonalym stanie), to jego finalna wartosc jest przynajmniej dwukrotnie mniejsza niz kwota z allegro.

 

Widzisz, dobrze że napisałeś bo byłem skłonny odnieść odwrotne wrażenie, np w Antiquorum nie odnalazłem ani jednej transakcji zakończonej sprzedażą w "żółtej" kopercie. Skąd wiesz o ilości rodzaju kopert na rynku?    

 

 

Pamietaj tez prosze, ze wyniki Christies sa najwyzszymi na rynku, od cen finalowych nalezy odliczyc ok 40% ich prowizji by ustalic kwote jaka dostanie wlasciciel zegarka.

 

Słusznie, nie sposób tego nie brać pod uwagę decydując się na sprzedaż jednak prowizja jako taka nie zawyża de facto wartości zegarka na rynku, nie prawdaż?  


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwal się od Multipli! To genialny samochód.

 

Niestety muszę się zgodzić z atraxem. Multipla jest tak przeraźliwie brzydka, że wymyka się wszelkim ocenom.

Nie wiem, jak bardzo życie musiałoby mnie skopać, żebym zaczął jeździć czymś takim. Tak z milion razy wolałbym 15-letnie Seicento...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dobrze że napisałeś bo byłem skłonny odnieść odwrotne wrażenie, np w Antiquorum nie odnalazłem ani jednej transakcji zakończonej sprzedażą w "żółtej" kopercie. Skąd wiesz o ilości rodzaju kopert na rynku?    

 

 

Słusznie, nie sposób tego nie brać pod uwagę decydując się na sprzedaż jednak prowizja jako taka nie zawyża de facto wartości zegarka na rynku, nie prawdaż?

 

W Antiquorum bardzo duzo 1579 sprzedano, ostatnio ceny finałowe oscyluja ok 40k chf.

 

Tu doskonaly egzemplarz, z oryginalna tarcza i patyna, z papierami sprzedany za 45k chf (ok 185k pln):

 

http://catalog.antiquorum.com/catalog.html?action=load&lotid=360&auctionid=278#dummy

 

A wycena ekspertow zaczyna sie od 25k chf...

 

Ilosc zegarkow w rozowym zlocie i zoltym mozna wywnioskowac po podazy na rynku i aukcjach.


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, w tym PP jest coś hipnotyzującego. Bransoleta - sama w sobie - może by mi się nie podobała, gdyby nie była tak pięknie dopasowana do całości. Tarcza zaś przepyszna :). Bardzo skromny i szlachetny zegarek... no i w mordę misia! To Patek. Mógłby być paskudniejszy od Multipli, a i tak bym westchnął z uznaniem i domagał się obszernego posta z recenzją :D.

Co niniejszym czynię! :D

Nieczęsto nam się trafiają takie zjawiska.

Ciekawe stwierdzenie, bo Patek, bo drogi to musi byc wow. W zadnym wypadku nie odbieram PP kunsztu zegarmistrzostwa itp. ale nie mozna oceniac zegarkow na podstawie napisu na tarczy czy kwoty z metki. Z reszta kolega Burns juz to zauwazyl w innym watku.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Antiquorum bardzo duzo 1579 sprzedano, ostatnio ceny finałowe oscyluja ok 40k chf.

 

Tu doskonaly egzemplarz, z oryginalna tarcza i patyna, z papierami sprzedany za 45k chf (ok 185k pln):

 

http://catalog.antiquorum.com/catalog.html?action=load&lotid=360&auctionid=278#dummy

 

A wycena ekspertow zaczyna sie od 25k chf...

 

Ilosc zegarkow w rozowym zlocie i zoltym mozna wywnioskowac po podazy na rynku i aukcjach.

 

Faktycznie ceny z innego przedziału, dziękuję Ci z nakierowanie. 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Witam, chciałbym się dowiedzieć coś o tym zegarku

post-75489-0-48187000-1426443258_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę urazić niczyich uczuć, ale ten PP może i ładny, ale...

70 % jego ceny to legenda, PR i nakręcanie wzajemne :)

Brzydki nie jest, ale w/g mnie przewartościowany.

Ale dopóki są chętni płacić za niego takie kwoty, to widać warto :)

pozdrawiam


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Udało mi się upolować u dziadka takiego Atlantica :)

 

dziadek ci go dał , czy upokowales mu go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziadek ci go dał , czy upokowales mu go

Dał ojcu, ale tata czasem mi go pożycza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę urazić niczyich uczuć, ale ten PP może i ładny, ale...

70 % jego ceny to legenda, PR i nakręcanie wzajemne :)

Brzydki nie jest, ale w/g mnie przewartościowany.

Ale dopóki są chętni płacić za niego takie kwoty, to widać warto :)

pozdrawiam

Ktory PP jest wg ciebie warty ceny? :) Ktory zegarek/marka z wyzszej polki jest? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trafił mi sie ultra rzadki "Roamer Stingray Chrono"

Stan jest bardzo dobry zdjęcia zrobione telefonem na szybko.

 

post-60685-0-43337600-1431993121_thumb.jpg

Edytowane przez Arni12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trafił mi sie ultra rzadki "Roamer Stingray Chrono"

Stan jest bardzo dobry zdjęcia zrobione telefonem na szybko.

 

Świetny zegarek, w Polsce faktycznie ciężko trafić... łatwiej upolować na zatoce, moim zdaniem to najciekawsze chrono Roamer'a z ubiegłego wieku.

 

Gratuluję ! Gdybyś kiedyś myślał o rozstaniu się z nim to daj znać :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.