Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

można za 10usd zakupić...z wysyłką w cenie


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej trzeba było dać niż 10 USD.

I kwestia czy aukcja czy "buy now".

Edytowane przez hafis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U... To kiepsko... Nasi rodzimi importerzy zalewają Allegro takimi wynalazkami już od dłuższego czasu, "Orisów" jest sporo, ale trafiają się też Favre Leuby czy Titusy, jeśli chodzi o "szwajcary". Takie kolorowe tarcze to znak rozpoznawczy indyjskich mistrzów renowacji i tworzenia "antyków".

Edytowane przez hrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obswrwuję tego akurat rynku. Od czasu do czasu napada mnie na zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nawet podwójnie super  ;) Gratki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet i podwójnie, dzięki ;) Dopeman, jeżeli mówisz o niebieskim Day Date to nic podobnego. Dodałem szarego DD kosztem Hamiltona Khaki 38mm ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet i podwójnie, dzięki ;) Dopeman, jeżeli mówisz o niebieskim Day Date to nic podobnego. Dodałem szarego DD kosztem Hamiltona Khaki 38mm ;)

 

Ostrzylem (ostrze) sobie zeby na tego Hamiltona Khaki 38mm, ktorego tutaj dosc czesto pokazywales m.in. w klubie Hamiltona...Jesli to nie tajemnica, moge zapytac, co zdecydowalo o sprzedazy Hamiego? IMO bardziej charakterny zegar niz prezentowana dzis Certina..  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są totalnie dwa inne zegarki i nie ma co ich porównywać, ale jakaś DS-1 chodziła za mną od dawna. Trafiła się super szara wersja i to DD na dodatek, więc musiałem spróbować. Tarcza na żywo naprawdę żyleta. Mucha nie siada. Hamilton był bardzo fajny i mimo, że bez przekonania to musiał ustąpić DS-1. Troszeczkę mi się w sumie opatrzył. Co nie zmienia faktu, że na 100% jakaś wersja 38 mm do mnie wróci... Chyba już mechaniczna taka o np.: https://www.jomashop.com/hamilton-khaki-field-mens-watch-h69419933.html

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gratki ;) Wersja z lumą, lepsiejsza  :lol: Świeci coś? Widzę ją na tym brązowym gadzie z cheapestnatostraps ;) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet i podwójnie, dzięki ;) Dopeman, jeżeli mówisz o niebieskim Day Date to nic podobnego. Dodałem szarego DD kosztem Hamiltona Khaki 38mm ;)

A wydawało mi się że niebieskiego dd sprzedajesz. To masz ładny zestaw teraz, gratuluję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, sprzedałem ten który kupiłem (i tyle czekałem) ponad miesiąc temu na ebay. W międzyczasie trafiła się okazja gdzie indziej w jeszcze lepszej cenie i zegarek miałem o wiele, wiele szybciej niż ten pierwotnie zamówiony ;) Ja niecierpliwy jestem.

 

Gratki ;) Wersja z lumą, lepsiejsza  :lol: Świeci coś? Widzę ją na tym brązowym gadzie z cheapestnatostraps ;)

 

Senkju ;) Dokładnie, "coś" świeci :D Masz oko, prawda, że ten pasek pasuje bardzo, ale niestety jak i reszta moich ma 20 mm... Na razie przebujam się na nim póki nie zamówię czegoś innego. Motylków, jak ten fabryczny raczej nie akceptuję...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest super :)

 

 

Już to kilkukrotnie pisałem, ale co tam - jestem fanem DS1. Mój pierwszy mechanik to własnie ta Certinka (tylko że w klasycznej - czarnej wersji, bez dni tygodnia) i do tej pory cieszy. Moim zdaniem, wcale nie jest za mała (no chyba, że ktoś ma wielgachną łapę, a wręcz odwrotnie - dzięki swoim rozmiarom jest bardzo wygodna w noszeniu.

Podsumowując - gratuluję  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)d4a30b9eb2529e50f205da6c85283554.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armand Nicolet?

pierwszy raz widzę,pierwszy raz słyszę

Jest super

gratulacje i niech się dobrze nosi :)

wygląda na duży rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armand Nicolet?

pierwszy raz widzę,pierwszy raz słyszę

Jest super

gratulacje i niech się dobrze nosi :)

wygląda na duży rozmiar

39 mm średnicy, 11 mm wysokości, 48 mm lug to lug. Niektórzy tutaj powiedzieliby, że maluszek ;) Ale przez kształt koperty nosi się jak 40-41mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś czy przymiarka ? Lepszy od klasycznego granatowego Aquisa?

Kupiony :) jeszcze nie miałem czasu dokładnie się przyjrzeć, w słońcu tarcza robi robotę. Może jutro bedzie okazja zrobić jakieś zdjęcia.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.