Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najlepsza nie katalogowa fota Tudora GMT, jaką widziałem. Co tu dużo mówić: GRATY! :D

Dzięki ale nie widziałeś chyba w takim razie zdjęć kolegi ajsek. Te to dopiero wymiatają! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, nawet bardzo, ale ten design już się powoli "przejada"

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale nie widziałeś chyba w takim razie zdjęć kolegi ajsek. Te to dopiero wymiatają! :)

 

A to muszę w wolnej chwili przeszukać forum. :)

 

Ładny, nawet bardzo, ale ten design już się powoli "przejada"

 

No właśnie najwyraźniej nie, skoro i Tudor i wiele innych firm, również tych nowych, kalkuluje, że się opłaca go wykorzystywać. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Piękny GMT, gratuluję.

 

Ładny, nawet bardzo, ale ten design już się powoli "przejada"

Na całe szczęście nie jesteś trendsetterem :D ... chyba ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najwyraźniej nie, skoro i Tudor i wiele innych firm, również tych nowych, kalkuluje, że się opłaca go wykorzystywać. ;)

 

No właśnie o to mi chodzi,  że trudno znależć firmę , markę która by nie miała podobnego graficznie modelu w ofercie, stąd moje stwierdzenie o "nasyceniu" tym stylem rynku.

Choć jak pisałem, Tudor bardzo ładny.

Na całe szczęście nie jesteś trendsetterem :D ... chyba ;)

A kto to jest ten tren...., bo nie wiem czy mi ubliżasz...... :lol:  :P

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto to jest ten tren...., bo nie wiem czy mi ubliżasz...... :lol:  :P

No jakże bym śmiał ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek - gratuluje :)

Jednak się skusiłeś na GMT? Jak wrażenia?

Ja intensywnie nadal o nim rozmyślam :)

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek - gratuluje :)

Jednak się skusiłeś na GMT? Jak wrażenia?

Ja intensywnie nadal o nim rozmyślam :)

 

 

iPX

 

Dzieki :) zamiast gmt wybrałem 300m ale że cały czas chodził mi po głowie a na bazarku pojawiła się okazja to postanowiłem upiec 2 pieczenie ;)

 

GMT na żywo super, tylko paska nie mogę dopasować. Albo za ciasno albo za luźno..:/

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodzi,  że trudno znależć firmę , markę która by nie miała podobnego graficznie modelu w ofercie, stąd moje stwierdzenie o "nasyceniu" tym stylem rynk

 

No, zobaczymy, jak to będzie. Jak się rynek faktycznie "nasyci", to przestaną produkować. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zobaczymy, jak to będzie. Jak się rynek faktycznie "nasyci", to przestaną produkować. ;)

Kto pierwszy wprowadził to tzw "Pepsi", Rolex?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały, ale wariat :lol:

 

ObvDuQw.jpg

 

DraWp2p.jpg

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluję fajnego Hamiltona  :)


Czy to nie jest przypadkiem Twój powrót do tego modelu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes Sir, comeback, ale z odwróconą kolorystyką i innym mechanizmem. Czarny miał bodaj 42 h rezerwy chodu, a ten ma 80. Będzie zabawa z paskami ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nowość do mnie przyjechała.

c6Ccto6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym autobusie w tle? :)

 

Gratuluję Balla, ładnie świeci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - mogę tak powiedzieć, że to moja pierwsza Omega.

Wrażenia? Optycznie sporo większy jak Rolex. Zegarek jest natomiast bardzo ale to bardzo czytelny. Pod tym względem przebija Batmana. Data jest bardzo mała, ale o dziwo nie mam problemu z jej odczytaniem. Bransoleta ma tą samą szerokość na całej długości i bardziej przykleja się do nadgarstka - tu jest niestety gorzej jak w R. Wydaje mi się, jakby była wykonana z innej stali. Dodatkowo wewnętrzne krawędzie ogniw bransolety są ostro zakończone z minimalnym tylko fazowaniem, przez co zegarkiem nie można płynnie przesuwać po nadgarstku ( taki "szorstki efekt"). Po pierwszej dobie zanotowałem przyspieszenie +3,2s. Ogólnie zegarek nie jest zbyt ciężki, szybko się do niego przyzwyczaiłem. Na plus mogę zapisać: czytelność i to, że boczne powierzchnie koperty są szczotkowane jak również samo zapięcie. Na minus: ta bransoleta jest bez szans w stosunku do Rolex Oyster, mała koronka - gorzej się nią operuje. Praca bezela dużo głośniejsza, (aż 120 taktów przy pełnym jego okręceniu). Sam bezel nie centruje tak idealnie jak w GMT II ;) Precyzja chodu - po jednym dniu ciężko coś wyrokować ale Batmat od początku chodził idealnie w okolicach zera...  

 

Ogólna ocena: jest ok. :)

 

Ps.

Fajna dupka z konikiem morskim  ;)

 

Imo koperta w SMPC jest dużo ciekawsza i lepiej obrobiona niż w ceramicznych Rolkach (te maja cepowatą budowę). Bransoletę w Omedze kiedyś uważałem za obleśną a teraz nawet mi się podoba, czyni tego divera nietuzinkowego w całej masie diverów z podobnymi bransoletami.

W Rolku na pewno na + bezel, werk, praca koronki i lepszy komfort noszenia. Z drugiej strony jak się porówna kwoty jakie trzeba wydać za Suba vs SMPC to Sub kiepsko wypada.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taka sytuacja.

 

Gratuluję! Napisz coś o tym zegarku :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Wcześniej, przez 6 lat, był DJ2, który był IMO trochę za duży, jak na 17.5 cm w nadgarstku. Poza tym chciałem fluted bezel i jubilee. Zegarek świetny, nie za mały, doskonale się nosi i cieszy oko. Myślę, że zastanie na długo.

Edytowane przez marmach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Napisz coś o tym zegarku :)

 

:)

Dziękuję. Wcześniej, przez 6 lat, był DJ2, który był IMO trochę za duży, jak na 17.5 cm w nadgarstku. Poza tym chciałem fluted bezel i jubilee. Zegarek świetny, nie za mały, doskonale się nosi i cieszy oko. Myślę, że zastanie na długo.

Fajny.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.