Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

A tu taką (made in) France pokażę, bo mnie w rękach została :

 

33F2BF47-A437-46AB-BD85-B36F07C1034C.jpeg

Edytowane przez Kindybal

Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2022 o 15:22, Kindybal napisał(-a):

A tu taką (made in) France pokażę, bo mnie w rękach została :

 

33F2BF47-A437-46AB-BD85-B36F07C1034C.jpeg

 

5 godzin temu, siomon napisał(-a):

IMG_20220312_113936.jpg

Oba fajne.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

7b49ca13aee109602d7519af79a683f9.jpg&key=950c6e5a14a598e2cf84c4bf1e662001a2d96ae4f0715bf1d8b9a27cee92d2dc
4910b40be8e680cc42bd1aaec921afcc.jpg&key=85289ea12917d4f013a5cb3f39b72a93fa7590a332024ee89ef5da7f42042459
Dość gruby zakup się trafił emoji6.pngemoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gratuluję - jest co nosić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Chętnie tu usłyszymy tę historię o zakupie "spod lady" ;), bo to co zrobiłeś to dla nas jak science-fiction i obala wszystkie mity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sviety napisał(-a):

Gratulacje. Chętnie tu usłyszymy tę historię o zakupie "spod lady" ;), bo to co zrobiłeś to dla nas jak science-fiction i obala wszystkie mity.


W jakiś sensie obala? W USA lokalny AD decyduje o sprzedaży i premiuje stałych klientów. Kolega tam kupił chyba już kilkanaście Roleksow, w większości złote. 
 

A czarna Daytona bardzo fajna, dużo ładniejsza niż biała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiś sensie obala? W USA lokalny AD decyduje o sprzedaży i premiuje stałych klientów. Kolega tam kupił chyba już kilkanaście Roleksow, w większości złote. 
 
A czarna Daytona bardzo fajna, dużo ładniejsza niż biała. 

Dzięki

Fajnie by było , gdyby zakupy zegarkowe (Rolex ) miały na to wpływ. Niestety jest to bardzo mała zasługa. Tu chodzi o biżuterię wykonaną przez jubilera. To się liczy najbardziej.
Nie bardzo tyczy się to zakupu DJ , OP czy nawet sub. Na tym najmniej mogą skorzystać. Ale i tu tak się zdarza , ktoś czeka w kolejce a ktoś inny przyjdzie kupić pierścionek zaręczynowy a przy okazji znajdzie się DJ bez kolejki. Zwykły biznes. Ten dla kogo miał być zegarek poczeka troszkę dłużej.
Dowód ? Na żaden z kupionych zegarków nie byłem zapisany. Jestem zadowolony ale również zniesmaczony. Ale jestem w stanie to zrozumieć.
Tyle w temacie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Dzięki emoji106.png

Fajnie by było , gdyby zakupy zegarkowe (Rolex ) miały na to wpływ. Niestety jest to bardzo mała zasługa. Tu chodzi o biżuterię wykonaną przez jubilera. To się liczy najbardziej.
Nie bardzo tyczy się to zakupu DJ , OP czy nawet sub. Na tym najmniej mogą skorzystać. Ale i tu tak się zdarza , ktoś czeka w kolejce a ktoś inny przyjdzie kupić pierścionek zaręczynowy a przy okazji znajdzie się DJ bez kolejki. Zwykły biznes. Ten dla kogo miał być zegarek poczeka troszkę dłużej.
Dowód ? Na żaden z kupionych zegarków nie byłem zapisany. Jestem zadowolony ale również zniesmaczony. Ale jestem w stanie to zrozumieć.
Tyle w temacie emoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Myślę, że zwyczajnie sprzedaż dwóch Rolexów jednemu klientowi miała znaczenie. Jak na (nie tylko) polskie standardy, to raczej niecodzienna sytuacja. Taki klient dobrze rokuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że zwyczajnie sprzedaż dwóch Rolexów jednemu klientowi miała znaczenie. Jak na (nie tylko) polskie standardy, to raczej niecodzienna sytuacja. Taki klient dobrze rokuje

Wiesz , też ma to duży wpływ. Inaczej jesteś spostrzegany. Już mi się zdażyło kupić jakiś czas temu dwa Rolki w jednym dniu. To był czas , gdzie jeszcze leżały w gablocie. Dodatkowy plus , że jeden z nich to był YM ll , gdzie dużego zainteresowania nie było. Inne podejście maja do klienta , który jednorazowo potrafi 50k $ zostawić czy więcej.
Jestem klientem tego salonu od ładnych kilku lat. Taka sytuacja ze soboty , wchodzę do salonu , prosto do działu Rolex , w gablotach pełno Rolkow. Nie byłem zaskoczony , bo z panią z działu rozmawiałem na ten temat wcześniej , przy okazji umawiania się na spotkanie w celach zakupu. Zatrudniony nowo manager , podszedł do mnie z pretensjami , że robię zdjęcie gablot z uśmiechem na twarzy wczoraj mnie przeprosił , powiedział , że nie wiedział kim jestem śmieszna sytuacja , bo nikim ważnym nie jestem. Od po prostu lubię czasem zaszaleć na zakupach. Szczególne zegarowych


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

Zatrudniony nowo manager , podszedł do mnie z pretensjami , że robię zdjęcie gablot z uśmiechem na twarzy emoji3.png 

A to nie można robić zdjęć Rolexów w gablotach? 😉


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie można robić zdjęć Rolexów w gablotach? 

Nie , możesz zrobić zdjęcie jak przymierzasz. Gablot nie. Podobno ze względu bezpieczeństwa. Jak by nie było , w gablotach było zegarków pewnie za blisko 500k licząc po cenach z drugiej ręki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla SAlonu. w PL to nie do pomyślenia, aby jakiś pracownik salonu nie chciał wbrać kogoś znajomego z kolejki z bogatą historią i zrezygnował tym samy z 10 000 usd "prowizji" ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szacunek dla SAlonu. w PL to nie do pomyślenia, aby jakiś pracownik salonu nie chciał wbrać kogoś znajomego z kolejki z bogatą historią i zrezygnował tym samy z 10 000 usd "prowizji" ... 

Dlatego tutaj manager ma ostatnie słowo. Manager , który nie jest w żaden sposób spokrewniony , znajomy itd… z pracownikami. Wymieniany co jakiś czas. Żadnych spoufaleń miejsca być nie może. Dba o to by firma zarobiła a nie na boku pracownik. Za to pewnie nie złe pieniądze dostaje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piotrek39 napisał(-a):


Wiesz , też ma to duży wpływ. Inaczej jesteś spostrzegany. Już mi się zdażyło kupić jakiś czas temu dwa Rolki w jednym dniu. To był czas , gdzie jeszcze leżały w gablocie. Dodatkowy plus , że jeden z nich to był YM ll , gdzie dużego zainteresowania nie było. Inne podejście maja do klienta , który jednorazowo potrafi 50k $ zostawić czy więcej.
Jestem klientem tego salonu od ładnych kilku lat. Taka sytuacja ze soboty , wchodzę do salonu , prosto do działu Rolex , w gablotach pełno Rolkow. Nie byłem zaskoczony , bo z panią z działu rozmawiałem na ten temat wcześniej , przy okazji umawiania się na spotkanie w celach zakupu. Zatrudniony nowo manager , podszedł do mnie z pretensjami , że robię zdjęcie gablot z uśmiechem na twarzy emoji3.png wczoraj mnie przeprosił , powiedział , że nie wiedział kim jestem emoji3.png śmieszna sytuacja , bo nikim ważnym nie jestem. Od po prostu lubię czasem zaszaleć na zakupach. Szczególne zegarowych emoji3.pngemoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Subiektywizm, ot co. Jeden zaszalał jak kupił naraz 2 Rolexy, drugi jak 2 Hamiltony (używki, jak ja, w sensie zegarki, choć i ja nówką nie jestem ;)). Inny jak kupi 2 kwarce z Chin. 

A co do wzięcia YM2, to się nie dziwię. Cena nie dość, że kosmiczna, to i jego obsługa (czytaj - jaka godzina?), to wyzwanie. ;) 

Godzinę temu, evilym napisał(-a):

A to nie można robić zdjęć Rolexów w gablotach? 😉

Boją się, że ktoś skopiuje według zdjęcia. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boją się, że ktoś skopiuje według zdjęcia.  

Oczywiście masz racje.

Jeśli chodzi o YM2 nie było tragedii , podobnie jest w DJ z tarcza srebrna czy grafit , a cieszą się uznaniem i popularnością.
Jednak rozmiar i wygląd ogólny oczywiście cena również przesądzały o jego niesławie mało kto kieruje się ciekawością i budową jak by nie było nietuzinkowego mechanizmu.
Ale to już temat zakończony. W tym roku zaprzestają jego dalszej produkcji jestem bardzo ciekaw jak rynek na to zareaguje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):


Oczywiście masz racje.

Jeśli chodzi o YM2 nie było tragedii , podobnie jest w DJ z tarcza srebrna czy grafit , a cieszą się uznaniem i popularnością.
Jednak rozmiar i wygląd ogólny oczywiście cena również przesądzały o jego niesławie emoji6.png mało kto kieruje się ciekawością i budową jak by nie było nietuzinkowego mechanizmu.
Ale to już temat zakończony. W tym roku zaprzestają jego dalszej produkcji emoji2369.png jestem bardzo ciekaw jak rynek na to zareaguje emoji57.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeżeli masz go nadal, to pewnie już obliczasz zyski. A potem to już Richard Mille i... kolejna górka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz go nadal, to pewnie już obliczasz zyski. A potem to już Richard Mille i... kolejna górka

Nie mam , sprzedałem. Po prostu odhaczony na liście. Miałem sprzedałem , był fajny. Może jeszcze kiedyś się trafi. RM to nie moja liga


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Nie mam , sprzedałem. Po prostu odhaczony na liście. Miałem sprzedałem , był fajny. Może jeszcze kiedyś się trafi. RM to nie moja liga emoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

No tradycyjne na naszym Forum: niech się dobrze noszą. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tradycyjne na naszym Forum: niech się dobrze noszą.  

Dziękuje
Myśle , że będą. Choć boje się reakcji mojej drugiej połowy , jak dostanie prezent może być ciężko


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):


 Jestem zadowolony ale również zniesmaczony. Ale jestem w stanie to zrozumieć.
Tyle w temacie emoji2369.png
 

Też byłbym zniesmaczony, gdyby mi tak bez kolejki pozwolili kupić Daytonę, i w dodatku wcisnęli czarną, tę bardziej popularną. ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też byłbym zniesmaczony, gdyby mi tak bez kolejki pozwolili kupić Daytonę, i w dodatku wcisnęli czarną, tę bardziej popularną.  

Haha , możesz mi wierzyć albo nie. Dzień wcześniej jak z nią rozmawiałem , umawiałem się na wybór diamentu , w żartach powiedziałem , że jestem przyzwyczajony do zakupów hurtowych. I czy nie ma coś z mojej listy. Powiedziała , że nic narazie niema oczywiście z mojej listy. Nie kłamała , te zegarki nie były na mojej liście.
Daytona czarna ? Świetna tyko , że to druga u mnie z czarna tarczą. Muszę podjąć ciężką decyzje. Jedna z nich zostanie nominowana do opuszczenia domu wielkiego brata


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Dziękuje emoji106.png
Myśle , że będą. Choć boje się reakcji mojej drugiej połowy , jak dostanie prezent emoji57.png może być ciężko emoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak sobie kombinowałem, że Rolek dla żony miał złagodzić jej reakcję na Twoją nową zabawkę. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie kombinowałem, że Rolek dla żony miał złagodzić jej reakcję na Twoją nową zabawkę.  

To miał być diament bardziej chodzi o to , że ten 36DD również dobrze mi na ręce siedzi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.