Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, sviety napisał(-a):

280569655_1343741193078342_5615118486157936887_n.jpg

Fajny model. Jeszcze go nie widziałem. Gratuluję. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo to taka "stara" nowość ...zdaje się, że debiutował w 2010 i chyba juz go nie ma w ofercie. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sviety napisał(-a):

A bo to taka "stara" nowość ...zdaje się, że debiutował w 2010 i chyba juz go nie ma w ofercie. Dzięki.

O ref. nie pytam, bo to nie mój pułap. Przy "zalewie" nowszych Speedmasterów zwraca na siebie uwagę oryginalniejszym wyglądem. Może dlatego, że starszy? 

Jak dla mnie realnym zakupem będzie MoonSwatch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Fajny. Jaka ref.?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Krygo napisał(-a):

 

 

To chyba jeden z niewielu Movado z "indeksami" :D

 

1 godzinę temu, sviety napisał(-a):

 

 

Fajny! Tarcza ma sporo smaczków ;)

 

Omega_Speedmaster_CoAxial_BroadArrow_Spe


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafi napisał(-a):

Fajny. Jaka ref.?

 

 

To Movado 0607019 ;)

 

Godzinę temu, dodge66 napisał(-a):

To chyba jeden z niewielu Movado z "indeksami" :D

 

No na pewno jest w zdecydowanej mniejszości, dlatego ma u mnie rację bytu :) Kwarców też robią więcej niż mechanicznych. Od daaawna mi się podobał i ostatnio w końcu kupiłem tak jakoś bez większego namysłu. 

 

rvO091Y.jpg

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Krygo napisał(-a):

To Movado 0607019 ;)

 

No na pewno jest w zdecydowanej mniejszości, dlatego ma u mnie rację bytu :) Kwarców też robią więcej niż mechanicznych. Od daaawna mi się podobał i ostatnio w końcu kupiłem tak jakoś bez większego namysłu. 

Bardzo fajny! Jedna z lepszych nowości w ostatnim czasie tym dziale 🙂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny prezent :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się dopiero okaże za dwa tygodnie, na uroczystym firmowym spotkaniu.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest zegarek to pozostali pracownicy jeśli to nie tajemnica wolą jakąś gratyfikację czy również jakieś upominki ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

To się dopiero okaże za dwa tygodnie, na uroczystym firmowym spotkaniu.


Będzie rozczarowanie, że nie Diesel. ;) Świetny wybór btw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Skoro jest zegarek to pozostali pracownicy jeśli to nie tajemnica wolą jakąś gratyfikację czy również jakieś upominki ??

Telewizor 65", glebogryzarka spalinowa, Irobot Roomba i7+, i takie tam różne badziewia do domu bądź na ogród. Tylko kierownik magazynu postawił na tradycję - zegarek. :)

 

Na początku były wręczane tylko i wyłącznie zegarki, później doszła biżuteria, a od pewnego czasu wolna amerykanka - wszystko, czego sobie pracownik zażyczy. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Telewizor 65", glebogryzarka spalinowa, Irobot Roomba i7+, i takie tam różne badziewia do domu bądź na ogród. Tylko kierownik magazynu postawił na tradycję - zegarek. :)

 

Na początku były wręczane tylko i wyłącznie zegarki, później doszła biżuteria, a od pewnego czasu wolna amerykanka - wszystko, czego sobie pracownik zażyczy. 

I prawidłowo, nie ma co na siłę kogoś uszczęśliwiać, niech każdy sobie wybierze co chce. A zegarek fajny, ja bym się ucieszył 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tbn napisał(-a):


Będzie rozczarowanie, że nie Diesel. ;) Świetny wybór btw.

Mierzyłem i powiem, że całkiem przyjemny zegarek. Lekki, z długa rezerwą chodu, z WR 100 (bez zakręcanej koronki), całkiem przyzwoicie wykonany. Małe ogniwa bransolety pozwalają w miarę przyzwoicie dopasować ją do nadgarstka. Uważam jednak, że to jest zegarek do łapki minimum 17cm. 

 

Śrubki są tak małe, że nawet bym nie próbował sam zdejmować ogniw z bransolety.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Śrubki są tak małe,

 

To są piny :) fajny prezent, pracownik powinien byc zadowolony nawet jeżeli nie jest fanem zegarków

 

W sumie grawer można by zrobic skoro zegarek pamiatkowy - to właśnie super oddziela od tv glebogryzarek i innych

 

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zegarek jest dobrze wykonany jak na ten przedział cenowy. Jeszcze raz wyjąłem go z pudła, tak mi się spodobał.

1abb70c5100b5d51dcd5e408ed1986f8.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja sprawa ale skoro jest to dyskutowane publicznie to ja osobiście mam wątpliwości czy pan magazynier się ucieszy. To jest zegarek bardziej dla kogoś z forum jako jeden z wielu u danego właściciela, co by nie powiedzieć jest trochę specyficzny. Prawdopodobnie ten który go otrzyma Ucieszy się nawet jeśli nie do końca tak będzie myślał ale może lepiej trzeba było wybrać coś bardziej uniwersalnego z możliwością zamiany bransolety na pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem się ucieszy ..to jednak znana marka a i model bardzo atrakcyjny. Ja byłbym zadowolony ...także gdybym nie był miłośnikiem zegarków. Dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sviety napisał(-a):

Moim zdaniem się ucieszy ..to jednak znana marka a i model bardzo atrakcyjny. Ja byłbym zadowolony ...także gdybym nie był miłośnikiem zegarków. Dobry wybór.

Teraz mi tylko wyjaśnij, jak to jest wyobrazić sobie, że nie jest się miłośnikiem zegarków, jak się jest? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jubilat życzył sobie zegarek koniecznie na bransolecie. Czy trafiłem, dowiem się za dwa tygodnie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Teraz mi tylko wyjaśnij, jak to jest wyobrazić sobie, że nie jest się miłośnikiem zegarków, jak się jest? ;) 

Nie muszę tego robić ;)  Pamiętam.

Wszystko się zaczęło właśnie od Tissota, którego dostałem na 18-stke od ojca (jakieś trzy dekady temu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.