Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sanik napisał(-a):

😀

Albo zdjęcie z drogi 😜

Jak jeszcze kiedyś coś kupię, to dam zdjęcie z komunikacji miejskiej, bo tak się głównie poruszam. Będzie jak w tym dowcipie i przebiję wszystkich:

 

Arabski szejk wysłał syna na studia do USA. Po miesiącu dostaje list od syna.
Kochany Tato.
U mnie wszystko dobrze, ale czuję się trochę niezręcznie dojeżdżając na uczelnię moim złotym Ferrari, podczas gdy wszyscy moi znajomi jeżdżą pociągiem.
Ojciec strasznie się przejął dyskomfortem syna i odpisuje:
Kochany synu.
Przesyłam ci sto dwadzieścia pięć milionów amerykańskich dolarów. Proszę, przestań kompromitować mnie i twoją matkę i kup sobie złoty pociąg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, tommly napisał(-a):

… dokończę, bo podobno prawdziwego faceta poznaje się właśnie po tym, a nie jak zaczyna emoji12.png
e8a318948344916a4fdd193f15397179.jpg&key=0a19f29fe9e27acf0a0ecdccab2de056f9f411918c7113f536c4dd5a3415246e
97bbc00d84d8f426576c5ce942de7c07.jpg

Gratuluję szybki jesteś :)

Nowy czy używany ?? No i jak wrażenia ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jan napisał(-a):

 

dokładnie to miałem na myśli pisząc "nasz klient nasz Pan". To nawet nie chodzi o urabianie, czy wciskanie kitu wystarczy, że zgadza się z klientem i upewnia go w jego tezach.

Kolejna osoba przyjdzie z tekstem, że Longines super, ale za dużo dzieje się na tarczy. Sprzedawca  przytaknie i zapyta czy nie lepiej Tudor (chociaż z tym może być gorzej bo nie wszystko jest od ręki). Taka praca, klient wychodzi zadowolony.

Sam jestem sprzedawcą (jednak inna branża, inny produkt i inni klienci), ale zawsze zaczynam od rozmowy na temat preferencji klienta i jego potrzeb. Dopiero potem jest rozmowa o ofercie / produkcie. Jeżeli coś powiedziałem to nie wycofuję się z tego rakiem jak tylko zobaczę nutkę dezaprobaty. Chyba że klient jest w stanie mnie przekonać swoimi argumentami. W końcu, na koniec dnia to on ma być zadowolony ze swojego wyboru. 

 

Drażnią mnie sprzedawcy B2C którzy zmieniają zdanie jak chorągiewka, byleby tylko dopasować się do klienta. Dla mnie tacy sprzedawcy mogliby w ogóle się nie odzywać a tylko podawać jak roboty kolejne spodnie, telefony czy zegarki...


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@beniowski zdjęcie musi być z rowerem. Pamietam, że po Mediolanie poruszasz się takim środkiem transportu. Zamiast deski rozdzielczej i kierownicy w aucie sugeruję nadgarstek nonszalancko oparty o kierownice roweru. W trakcie jazdy czy postoju - tu już zostawiam pole manewru dla ciebie.

 

:P
 

 

PS. @tommly gratulacje choć trzymałem kciuki za białą :) Świetny zegarek, bez względu na kolor.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Gratuluję szybki jesteś :)

Nowy czy używany ?? No i jak wrażenia ??

A na co czekać :) Używany, ale praktycznie, jak nowy, więc po co dopłacać. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Opisałem w wątku Omegi przy wizycie w Jubitomie 😜

27 minut temu, cordi7 napisał(-a):

 

PS. @tommly gratulacje choć trzymałem kciuki za białą :) Świetny zegarek, bez względu na kolor.

Dziękuję również. Powiem Ci, że kupiłem pierwotnie białą, ale pojawił się problem z datownikiem i najpierw poleciała na zwrot do sprzedającego, a potem ... aaa, dłuższa historia.

Przy oględzinach drugiego egzemplarza było kilka "niedoróbek" na które niektórzy, tak twierdzili w wątku Omegi, że marudzę i sami pewnie by przymknęli oko, yhmmm...

No, a po zakupie białego Colta i sprzedaży kwarcowej 300-ki stwierdziłem, że muszę mieć czarną SMPc z falami do tzw. mojej żelaznej trójki.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

@beniowski zdjęcie musi być z rowerem. Pamietam, że po Mediolanie poruszasz się takim środkiem transportu. Zamiast deski rozdzielczej i kierownicy w aucie sugeruję nadgarstek nonszalancko oparty o kierownice roweru. W trakcie jazdy czy postoju - tu już zostawiam pole manewru dla ciebie.

 

 

Po Mediolanie to nawet Maurizio Gucci rowerem jeżdził (na zdjęciu Adam Driver z filmu "House of Gucci") - mam tylko nadzieję, że mnie żona nie zleci zamordować, jak p. Gucciego jego 😂.

 

 

CleanShot 2022-06-15 at 14.34.40.png

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tommly napisał(-a):

… dokończę, bo podobno prawdziwego faceta poznaje się właśnie po tym, a nie jak zaczyna emoji12.png
e8a318948344916a4fdd193f15397179.jpg&key=0a19f29fe9e27acf0a0ecdccab2de056f9f411918c7113f536c4dd5a3415246e
97bbc00d84d8f426576c5ce942de7c07.jpg

Gratki! A nie miała być przypadkowo biała na gumie?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zaczynam ;)

6AEyTHj.jpeg

KjYflKi.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Już zdjęcia będą taj jak należy 😀

Chrono - nie moja bajka (chyba najmniej potrzebna mi komplikacja zaraz po fazach księżyca), ale i tak gratulacje. Zulu time jest dla mnie rozmiarowo akurat max na mój nadgarstek (17,5cm), nawet nie chcę wiedzieć jakie duże Twoje bydlę musi być :D 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Gratki! A nie miała być przypadkowo biała na gumie?

Dzięki Mariusz, miała, a zerknij dwa posty wyżej nad swoim, nawet była jedna (choć na bransie) ;)

 

58 minut temu, kornel91 napisał(-a):

 

Bardzo ładny ten Lonek, niech się nosi 👊


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, emiel napisał(-a):

Chrono - nie moja bajka (chyba najmniej potrzebna mi komplikacja zaraz po fazach księżyca), ale i tak gratulacje. Zulu time jest dla mnie rozmiarowo akurat max na mój nadgarstek (17,5cm), nawet nie chcę wiedzieć jakie duże Twoje bydlę musi być :D 

Zulu mi się również podobał bardzo ale zaryzykowałem chrono. Koperta też 42mm ale l2l 51mm płaskie uszy i grubość 16,3mm. Bardzo fajny zegarek raz go mierzyłem ale tarcza w świetle jest ekstra. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tommly napisał(-a):

Dzięki Mariusz, miała, a zerknij dwa posty wyżej nad swoim, nawet była jedna (choć na bransie) ;)

 

Ja mierzyłem w Kruku - moje selektywne oko dwie sztuki odrzuciło jako wybrakowane.  🤣 Coś nie mam szczęścia do SMP. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Jak jeszcze kiedyś coś kupię, to dam zdjęcie z komunikacji miejskiej, bo tak się głównie poruszam. Będzie jak w tym dowcipie i przebiję wszystkich:

Mój road movie do GalMoku miał być drogą "z buta", ale że było banalnie, samochodem, to sobie darowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie coś co pewnie pojawia się raz na kilka lat na świecie na sprzedaż RL Sporting Chrono w wersji 39mm czyli z 2011 mniej więcej. W środku kaliber chrono JLC z kołem kolumnowym. 
P6154627.thumb.jpg.d7d00f2a83c7f6b26ad360bd102b0b1b.jpg
P6154631.thumb.jpg.7066de32e929311d46d6d1e3349ca6dd.jpg


Fajny majtek
Joke. Za chrono nie przepadam, bo przeważnie duże i grube. Tego bym ponosił.
Grats


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tutaj mamy raptem 11mm grubości:) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. I do tego fajny dizajn. Dlatego nosiłbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.