Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, tommly napisał(-a):

..., takie moje głupie szczęście.

Dość często masz te zwroty Tomku ... może jest inna tego przyczyna 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

Dość często masz te zwroty Tomku ... może jest inna tego przyczyna 🤣

Coś sugerujesz?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tommly napisał(-a):

Coś sugerujesz?

Może wybredny jesteś 😜 

Tylko nie fochaj mi tu bo to był taki żarcik 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Może wybredny jesteś 😜 

Tylko nie fochaj mi tu bo to był taki żarcik 😉

 

Tak jestem wybredny.

Nie po to kupuję droższą limitkę, robię cały wywiad, w jakim stanie jest zegar, czy szkło jest czyste, ma jakieś ryski, w jakim stanie jest koperta, bezel, bransa i pasek, żeby otrzymać takie coś.

Czy to jest wg Ciebie zegar, który był kilka razy na ręku i ma tylko mikroryskę na boku koperty, poza tym stan BDB/idealny?

Sam byś się wkur...zył i nie mów mi, że nie.

Poza tym doszedł jeszcze brak ori poduszki i niezamykające się (uszkodzone) pudełko.

I nagle dostaję propozycję zwrotu 750 zł za tego, jak dla mnie, złomka :D Na co mi, on w takim stanie?

 

 

 

IMG_6876.jpg

IMG_6877.jpg

IMG_6871.jpg

IMG_6873.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, tommly napisał(-a):

Tak jestem wybredny.

Nie po to kupuję droższą limitkę, robię cały wywiad, w jakim stanie jest zegar, czy szkło jest czyste, ma jakieś ryski, w jakim stanie jest koperta, bezel, bransa i pasek, żeby otrzymać takie coś.

Czy to jest wg Ciebie zegar, który był kilka razy na ręku i ma tylko mikroryskę na boku koperty, poza tym stan BDB/idealny?

Sam byś się wkur...zył i nie mów mi, że nie.

Poza tym doszedł jeszcze brak ori poduszki i niezamykające się (uszkodzone) pudełko.

I nagle dostaję propozycję zwrotu 750 zł za tego, jak dla mnie, złomka :D Na co mi, on w takim stanie?

 

 

 

IMG_6876.jpg

IMG_6877.jpg

IMG_6871.jpg

IMG_6873.jpg

Ja bym jeszcze po pysku dał jakbym takiego złoma dostał :D 

Doskonale Cię rozumiem, szkoda że tak mój post odebrałeś bo nie o to mi chodziło 😉 

Tak czy inaczej masz 100% racji i jedynie co mogę zrobić to przeprosić za moje dwa ostatnie posty 🤗

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Tak jestem wybredny.

Nie po to kupuję droższą limitkę, robię cały wywiad, w jakim stanie jest zegar, czy szkło jest czyste, ma jakieś ryski, w jakim stanie jest koperta, bezel, bransa i pasek, żeby otrzymać takie coś.

Czy to jest wg Ciebie zegar, który był kilka razy na ręku i ma tylko mikroryskę na boku koperty, poza tym stan BDB/idealny?

Sam byś się wkur...zył i nie mów mi, że nie.

Poza tym doszedł jeszcze brak ori poduszki i niezamykające się (uszkodzone) pudełko.

I nagle dostaję propozycję zwrotu 750 zł za tego, jak dla mnie, złomka :D Na co mi, on w takim stanie?

 

 

 

IMG_6876.jpg

IMG_6877.jpg

IMG_6871.jpg

IMG_6873.jpg

 

 

Ło cur....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jprdl...

Widać od razu, że nie ode mnie ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Tomasz, znamy się nie od dzisiaj.
Wiem, że to taki forumowy rodzaj droczenia się.
Po prostu wkurza mnie to, że zawsze ja trafiam na takie ciężkie przypadki, tak jak mówiłem „shit happens” ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polu używana ta cytryna? 😁. Czy na poligonie? Ja bym się wstydził sprzedawać i jeszcze kit wciskać, że wsio super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w nim, hmmm... nurkował ;)

 

@tommly,

Tomasz, nie tylko Ty trafiasz na takie babole. Ja ostatnio kupiłem Vratislavię Formmeister, która poleciała od razu na serwis, bo coś z koronką i wałkiem nie grało. Gdyby nie fakt, że zegarek dostępny tylko na rynku wtórnym i do tego dość rzadko sprzedawany, to bym odsyłał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, clusca napisał(-a):

Może ktoś w nim, hmmm... nurkował ;)

 

@tommly,

Tomasz, nie tylko Ty trafiasz na takie babole. Ja ostatnio kupiłem Vratislavię Formmeister, która poleciała od razu na serwis, bo coś z koronką i wałkiem nie grało. Gdyby nie fakt, że zegarek dostępny tylko na rynku wtórnym i do tego dość rzadko sprzedawany, to bym odsyłał.

Maciek wiadomo, każdemu może się zdarzyć jakaś wpadka, nikt nie jest nieomylny, czasem to wypadek losowy.

Wiadomo, że zegarki używane zawsze mają jakieś małe niedoskonałości i jestem w stanie na niektóre przymknąć oko. Rozwiązaniem byłoby kupno nowego, ale przy moim "przemiale" to raczej mało opłacalna opcja 🤣

Jest ryzyko, jest zabawa, ale zauważyłem, że ostatnio to ryzyko przeważa szalę.

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest porządna Aqua Terra, nie to co te współczesne błyskotki.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

I to jest porządna Aqua Terra, nie to co te współczesne błyskotki.
emoji106.png

Prawda 👊


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@traczu

Świetny! Pozytywnie zazdroszczę! 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, evilym napisał(-a):

@traczu

Świetny! Pozytywnie zazdroszczę! 

Dzięki, rok temu miałem wersję z czarna tarcza na pasku a parę miesięcy temu chrono na bransie. Wszystkie były świetne ale ten trzy wskazowkowiec jest najwygodniejszy i dzięki bransie kompletny. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lysolek007 napisał(-a):

Taki zawitał ;] 

IMG_20220726_125104-01.jpeg

Pierwsza Omega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Genovese_ napisał(-a):

Pierwsza Omega ?

Tak ;] 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna.Moim zdaniem najlepsza wersja kolorystyczna.Gratki ! 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.