Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.09.2022 o 09:22, sviety napisał(-a):

Biżuteria w końcu dotarła po przebojach.

 

Co to za biżuteria dokładnie i jakie przeboje ją spotkały? ;)

 

W dniu 10.09.2022 o 14:39, smc napisał(-a):

 

 

Gratki! :D

 

1 godzinę temu, Butik napisał(-a):

Pewnie nie dla każdego, jak to zawsze z moim wyborem, ale co tam, to jest dla mnie :)

 

Zdecydowanie nie dla każdego, ale przecież to bez znaczenia B) Gratki! :)

P.S. Wysyłasz go na SPA?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

Co to za biżuteria dokładnie i jakie przeboje ją spotkały? ;)

 

 

Gratki! :D

 

 

Zdecydowanie nie dla każdego, ale przecież to bez znaczenia B) Gratki! :)

P.S. Wysyłasz go na SPA?

Boucheron Epure. Francuska marka jubilerska, założona przez Frederica Boucherona z 1858 roku w Paryżu. Podobno pierwszy jubiler na Placu Vendóme.

 

Co do przebojów to oczywiście odprawa celna w Polsce robiona przez DHL. Zegarek przez dwa dni obleciał połowę kuli ziemskiej (w sobotę wyjechał z Japonii, przez weekend zaliczył Hong-Kong, Bahrain, Lipsk) a z Gdańska do Bydzi jechał pięć dni tylko dlatego, że nie radzili sobie na cle i ja musiałem ich poprawiać zarówno co do dokumentów jak i potwierdzania 74 razy co jest co i dlaczego. Generalnie do tej pory wszystko było sprawnie, ta dostawa jakoś im wybitnie nie poszła.

7 minut temu, wojtek91 napisał(-a):

Jeszcze chyba nigdzie nie wrzucałem więc i ja się pochwalę 😉

Przerósł moje oczekiwania - i co dla mnie istotne po zmianie paska da się go nosić 'casualowo'.

DSC09533.thumb.jpg.2ec13d8a96e0e527530b7b65146c69f8.jpg

Świetny, ja poluję na tego bez daty. Pokaż z boku czy też taki "cienias". Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):

Niestety jestem we Włoszech, paczka przyszła spóźniona, odebrał Młody i na szybko wysłał mi takie zdjęcie. Ciąg dalszy nastąpi pewnie za parę dni w innym wątku ;)

 

El Primero 1969 Open Boutique Special Edition

 

Pewnie nie dla każdego, jak to zawsze z moim wyborem, ale co tam, to jest dla mnie :) 

 

 

 

 

 

 

Przez tę dziurę na tarczy to chyba długo u ciebie nie zabawi. Trzeba było brać klasyka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sviety napisał(-a):

 

Świetny, ja poluję na tego bez daty. Pokaż z boku czy też taki "cienias". Gratuluję.

 

Dzięki! Ja z premedytacją wybrałem wersję z datą. Miałem wcześniej Zenitha Elite w manualu - zegarek był tak cienki, że ciężko było mi znaleźć odpowiednio cienki pasek :D Poza tym im cieńszy zegarek tym jest bardziej elegancki, a bardzo rzadko noszę garnitur czy nawet eleganckie koszule. Wydaje mi się, że datownik + nieco większa grubość lepiej sprawdzą się w moim przypadku przy codziennym użytkowaniu. 

DSC09551.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojtek91 napisał(-a):

Jeszcze chyba nigdzie nie wrzucałem więc i ja się pochwalę 😉

Przerósł moje oczekiwania - i co dla mnie istotne po zmianie paska da się go nosić 'casualowo'.

Piękny jest, taki minimalistyczny i biały. Podoba mi się. Gratulacje.

 

@ButikMichał Zenek fajny, choć mnie ten dziurbilion kuje w oczy ;) No ale to Ciebie ma cieszyć.

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sanik napisał(-a):

Gdyby nie ta dziura na tarczy 🤔

 

No mnie właśnie urzeka od dawna ta zenitowa dziura w tarczy

 

2 godziny temu, dodge66 napisał(-a):

Zdecydowanie nie dla każdego, ale przecież to bez znaczenia B) Gratki! :)

P.S. Wysyłasz go na SPA?

 

Sękju. Zobaczę na żywo. Generalnie zegarek powinien być w dobrym stanie oprócz tych widocznych śladów na górnych uszach. Jeśli będą przeszkadzać albo jest coś jeszcze to oczywiście dam do odświeżenia.

 

2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Przez tę dziurę na tarczy to chyba długo u ciebie nie zabawi. Trzeba było brać klasyka!

 

Zobaczymy jak zwykle. Ta Zenitowa dziurka kusi mnie od dawna, dodaktowo w wersji z dziurką nie ma daty, co też chciałem, po trzecia brak stop sekundy, bez daty, sekundnik praktycznie nieużyteczny, więc szybko można ustawić, wcisnąć chrono i mam w 5 sekund rano ustawiony zegarek super precyzyjnie.

 

Godzinę temu, tommly napisał(-a):

 

@ButikMichał Zenek fajny, choć mnie ten dziurbilion kuje w oczy ;) No ale to Ciebie ma cieszyć.

 

 

Dokładnie - mnie ma cieszyć. Wiem, że dziurbiliony mają swoich fanów i hejterów, mnie to się bardzo podoba w teorii, w praktyce się okaże.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

No mnie właśnie urzeka od dawna ta zenitowa dziura w tarczy

 

 

Sękju. Zobaczę na żywo. Generalnie zegarek powinien być w dobrym stanie oprócz tych widocznych śladów na górnych uszach. Jeśli będą przeszkadzać albo jest coś jeszcze to oczywiście dam do odświeżenia.

 

 

Zobaczymy jak zwykle. Ta Zenitowa dziurka kusi mnie od dawna, dodaktowo w wersji z dziurką nie ma daty, co też chciałem, po trzecia brak stop sekundy, bez daty, sekundnik praktycznie nieużyteczny, więc szybko można ustawić, wcisnąć chrono i mam w 5 sekund rano ustawiony zegarek super precyzyjnie.

 

 

Dokładnie - mnie ma cieszyć. Wiem, że dziurbiliony mają swoich fanów i hejterów, mnie to się bardzo podoba w teorii, w praktyce się okaże.

Ja ostatnio mierzyłem białego Zenka, ależ on jest piękny, chyba na równi z Polarem EX. O tego:

 

ZENITH-Chronomaster-Sport-El-Primero-3600-White-Dial-Wristshot-002-2048x1365.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tommly napisał(-a):

Ja ostatnio mierzyłem białego Zenka, ależ on jest piękny, chyba na równi z Polarem EX. O tego:

 

ZENITH-Chronomaster-Sport-El-Primero-3600-White-Dial-Wristshot-002-2048x1365.jpg

 

Miałem przez parę dni na wypożyczeniu przed ewentualnym zakupem i mnie nie urzekł :(


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było dziś pukanie u mnie :) jest moda na pokazywanie pudełek to i ja tak zacznę :)

f91df78fed90268efa5fe4af6fd66962.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, alleck napisał(-a):

Było dziś pukanie u mnie :) jest moda na pokazywanie pudełek to i ja tak zacznę :)

 

To nie moda, to tradycja :lol:

Dawaj dalej! :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, alleck napisał(-a):

A dalej, to sama nuda default_smile.png bez wzorków czy dziur na tarczy, tylko dwie wskazówki. Taka bieda default_wink.png
Nie oczekuj zdjęć swojej jakości, bo u mnie tylko komórka i trzęsące się ze starości ręce default_smile.png 9a5155da0c65bde3f7aa8522b5eeab2a.jpg&key=0fe34b87b38e282a05eac3b3bb19ef5eeb8e70e587f840f68e3519173a4ae2b6

Pozytywnie zazdroszczę fajnego pampaliniego! Niech się nosi!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, alleck napisał(-a):

 

 

Gratuluję (i zazdroszczę) porządnej kanapki :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, alleck napisał(-a):

A dalej, to sama nuda default_smile.png bez wzorków czy dziur na tarczy, tylko dwie wskazówki. Taka bieda default_wink.png
Nie oczekuj zdjęć swojej jakości, bo u mnie tylko komórka i trzęsące się ze starości ręce default_smile.png 9a5155da0c65bde3f7aa8522b5eeab2a.jpg&key=0fe34b87b38e282a05eac3b3bb19ef5eeb8e70e587f840f68e3519173a4ae2b6

Fajna nuda 👊 Gratulacje.

Może kiedyś w końcu i do mnie PAM dotrze, bo zawsze jest blisko i nic z tego nigdy nie wychodzi :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, alleck napisał(-a):

A dalej, to sama nuda default_smile.png bez wzorków czy dziur na tarczy, tylko dwie wskazówki. Taka bieda default_wink.png
Nie oczekuj zdjęć swojej jakości, bo u mnie tylko komórka i trzęsące się ze starości ręce default_smile.png

Wkurzyłeś mnie! 😬


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Wkurzyłeś mnie! 😬

 

:) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuwi napisał(-a):

Pozytywnie zazdroszczę fajnego pampaliniego! Niech się nosi!! 

 

Godzinę temu, dodge66 napisał(-a):

 

Gratuluję (i zazdroszczę) porządnej kanapki :D

 

49 minut temu, tommly napisał(-a):

Fajna nuda 👊 Gratulacje.

Może kiedyś w końcu i do mnie PAM dotrze, bo zawsze jest blisko i nic z tego nigdy nie wychodzi :D

 

Dziękuje zbiorczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, alleck napisał(-a):

A dalej, to sama nuda default_smile.png bez wzorków czy dziur na tarczy, tylko dwie wskazówki. Taka bieda default_wink.png
Nie oczekuj zdjęć swojej jakości, bo u mnie tylko komórka i trzęsące się ze starości ręce default_smile.png 9a5155da0c65bde3f7aa8522b5eeab2a.jpg&key=0fe34b87b38e282a05eac3b3bb19ef5eeb8e70e587f840f68e3519173a4ae2b6

Gratuluję 112. Pam w starych referencjach to zawsze super zakupu. Niech cieszy jak najdłużej. 

1 godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

U mnie taka nowość😉

14066C54-7112-41CE-8B8F-22A4FCE77839.jpeg

F6DD55ED-1679-4636-9031-952EAF85476C.jpeg

Fajniy T. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Wkurzyłeś mnie! 😬

 

Leżał na olx kilka tygodni...trzeba było brać 😋


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Leżał na olx kilka tygodni...trzeba było brać 😋

Nie prenumeruję OLX-a. 😊


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.