Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

58 dla mnie za mały, tradycyjny BB jest super, ale jednak bez daty.
 

Gratuluję i oby ta data się dobrze sprawowała 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sanik napisał(-a):

Gratuluję i oby ta data się dobrze sprawowała 👍

Dziękuję, to był naprawdę emocjonujący zakup. Byłem zaskoczony dostępnością Tudora od ręki.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Dziękuję, to był naprawdę emocjonujący zakup. Byłem zaskoczony dostępnością Tudora od ręki.

Takie zakupy są najfajniejsze 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a):

Każde zakupy są fajne. Ja np. jakiś czas temu kupiłem Tissota na Unitasie. Następnie go sprzedałem. A potem żałowałem sprzedaży. Co w takiej sytuacji robi miłośnik zegarków? Kupuje drugiego. No i kupiłem emoji1.pngemoji1.pngemoji1.png

7dca3f656a58ca6a715b7b57f4ee2361.jpg&key=79b86a606a61e99c23eec202a8d1b403b4adcc47ca831090aa5728ec65478dea

Sorry za słabe zdjęcie, mam tu beznadziejne oświetlenie, a to mega fotogeniczny zegarek i jeszcze to udowodnię emoji6.png

Mirek, Ty to zupełnie normalny nie jesteś🤪  wiem, wiem… pozazdrościłeś mi mojego😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do oddawania głosów w konkursie fotograficznym. Zobaczcie jak uczestnicy poradzili sobie z trudnym tematem "Geometria":

 

272Pm7B.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mirek, Ty to zupełnie normalny nie jesteś  wiem, wiem… pozazdrościłeś mi mojego


Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Mirosuaw napisał(-a):

Każde zakupy są fajne. Ja np. jakiś czas temu kupiłem Tissota na Unitasie. Następnie go sprzedałem. A potem żałowałem sprzedaży. Co w takiej sytuacji robi miłośnik zegarków? Kupuje drugiego. No i kupiłem emoji1.pngemoji1.pngemoji1.png

7dca3f656a58ca6a715b7b57f4ee2361.jpg&key=79b86a606a61e99c23eec202a8d1b403b4adcc47ca831090aa5728ec65478dea

Sorry za słabe zdjęcie, mam tu beznadziejne oświetlenie, a to mega fotogeniczny zegarek i jeszcze to udowodnię emoji6.png

Miałem dokładnie tak samo z dokładnie tym samym modelem 😀 Sprzedałem, pożałowałem, zacząłem szukać czegoś podobnego. Na koniec stwierdziłem, że po co szukać podobnego skoro mogę mieć dokładnie ten sam 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z domu meldują, że pukane było :)

 

FA6D1766-A38B-42B9-8EA6-E503023BAEC7.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z domu meldują, że pukane było
 
FA6D1766-A38B-42B9-8EA6-E503023BAEC7.thumb.jpeg.6cd91cf9e0d81748836693f852876534.jpeg

Lecisz z unboxingiem!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):


Lecisz z unboxingiem!


Wieczorem dopiero wroce, a jest szansa że nawet dopiero jutro.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Butik napisał(-a):

😎

 

To już mamy jutro? 😀

Gratuluję 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sanik napisał(-a):

To już mamy jutro? 😀

Gratuluję 👍


Szansa nie pykła, choć wiedząc o przesyłce w domu pomogłem jej nie wypalić ;)

 

dziękuję


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze czy ten model jest bardziej zaawansowany od tego cuda Omegi które kiedyś mialeś (x33 czy jakoś tak) w sensie co wyświetla.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Butik napisał(-a):

😎

 

E25EB179-B32F-4631-A316-BB8DAE5C770C.jpeg

9D7C4893-1B1A-4165-A205-22E11631155C.jpeg

 
Gratulacje :) jeden z najfajniejszych B, mam nadzieje,  że kiedyś tez takiego kupię :) 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Gratuluję nowych nabytków, Brajtki super, Tissot też ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Butik napisał(-a):

😎

 

 

 

No i pięknie! Gratuluje! Szczerze to właśnie Breitlinga obstawiałem 😉


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Napisz jeszcze czy ten model jest bardziej zaawansowany od tego cuda Omegi które kiedyś mialeś (x33 czy jakoś tak) w sensie co wyświetla.

 

Nie jest. Omega ma dużo więcej, to jest jednak oficjalne certyfikowane narzędzie dla astronautów i ma wiele funkcji związanych z lotami kosmicznymi właśnie. Oczywiście ich użyteczność na ziemi jest wielce dyskusyjna ;), ale cóż - ilu z nas kupuje divery choć boi się wody, munłocze, choć ostatni lot na księżyc był prawie 50 lat temu.

Evo ma natomiast wszystkie funkcje potrzebne pilotowi (osobiście bawię się trochę we fruwanie własnymi rękoma), na najwygodniejszą funkcję drugiej strefy czasowej i... nie tyka sekundnik co sekundę (jak np w Omedze), co mnie osobiście trochę przeszkadzało. Poza tym od Omegi jest jednak trochę mniejszy, dużo cieńszy, a do obsługi ma tylko i wyłącznie koronkę (w przeciwieństwie do 4 przycisków i koronki).

 

W swojej zegarkowej przygodzie miałem dużo różnych wynalazków, bardziej lub mniej udanych. Oczywiście w związku z tym wiele zegarków sprzedałem. Szczerze - Aerospace Evo był JEDYNYM, który potem śnił mi się po nocach i mocno żałowałem pozbycia się go, zresztą za marny grosz.

 

Posiadając ostatnio Avengera GMT w wersji Night mission w wersji oliwkowej (polecam kontakt z @Ulotny jakby ktoś był zainteresowany) bardzo spodobał mi się sam koncept pokrycia koperty DLC stąd decyzja o powrocie do Aerospace Evo właśnie w tej wersji. Uważam, że całkowita czerń jest tutaj miażdżąca. Niestety zdjęcia nie oddają tego jak on wygląda w rzeczywistoci - absolutna miazga.

 

Aha - oficjalnie ogłaszam alert nowego paska, bo na tym oryginalnym zgniłozielonym nie wiem czy będę nosił, a zapięcie "deployant" to wymyślał chyba jakiś mocno szkolony magister inżynier :)

 

Wszystkim dziękuję za miłe słowa w reakcji na ten zakup :D 

 

Ciąg dalszy już potem w wątku Breitlinga (@beniowski - nowy pasior też)

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wybrał klasyczną wersję tytanową to byś miał mega wygodny tytanowy kajdan, który waży tyle, co nic i nie musiałbyś ludzi alertami paskowymi męczyć 😆

Jak ja nie lubię za bardzo bransolet, to swojego aerospace nawet nie myślę, żeby inaczej założyć... 

Ale poleciałeś na czarnego, to teraz cierp😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.