Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie by wyglądał super!!! Wszystkie bransolety muszę zmniejszać. Łapę to mam sporą ale nadgarstek ... jak u szczura:) Extra nabytek.


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Witam. Na fotkach troche może to wygląda myląco, musiałbym zrobić dodatkowe foto...

Faktem jest, ze myslalem, ze to wiekszy zegarek ale jak go zobaczylem po otworzeniu paczki

to urzekl mnie jeszcze bardziej, wielkosc idealnie pasuje mi do ręki, nie kupuje zegarków zeby

nimi szpanowac na dyskotece bo jakbym tego chcial to bym sobie kupil jakąś podróbe

jakiegos duzego Breitlinga :( Zegarek powinien mnie cieszyc, kwestia gustu.

Faktycznie jest teraz trend wielgachnych zegarkow ale kto co lubi, byle by byl mechaniczny B)

Wczesniej nosilem jeszcze mniejszy Tag Monaco i tez mi sie podobal.

 

I bardzo dobrze podchodzisz do problemu wielkości. Zwykle nie przejmują się nim ci, którzy

nie mają kompleksów i nie muszą sobie kompensować w ten sposób małych rozmiarów innego

"wyposażenia" ;).

A zegarek pierwsza klasa. Ma to co powinien mieć i nic więcej. Dawno nie widziałem tak dobrze

zaprojektowanej stylistycznie i ergonomicznie tarczy. Proporcje pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie dotarł dzięki TIK TAKOWI :).

Mój pierwszy automat - Epos 4387 a środku cyka Eta 2892-A2.

Jest po prostu piękny, uśmiecham się do niego jak głupia ;) .

I słyszę tylko cyk cyk cyk cyk cyk cyk cyk cyk :)

Jak tylko ochłonę to zrobię lepsze foto.

bc752bc350adec42med.jpg

8d9cbab4f3442157med.jpg

Pozdrawiam Wiolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie dotarł dzięki TIK TAKOWI :).

Mój pierwszy automat - Epos 4387 a środku cyka Eta 2892-A2.

Jest po prostu piękny, uśmiecham się do niego jak głupia ;) .

I słyszę tylko cyk cyk cyk cyk cyk cyk cyk cyk :)

Jak tylko ochłonę to zrobię lepsze foto.

bc752bc350adec42med.jpg

8d9cbab4f3442157med.jpg

Pozdrawiam Wiolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka, cicha licytacja aukcji z niewyraźnym paskudnym zdjątkiem i oto jest.

Całkiem przystojny z niego paskud ;) .

 

post-29395-0-50609600-1331371778.jpg

 

post-29395-0-83110400-1331371779.jpg

 

post-29395-0-46823300-1331371782.jpg

 

post-29395-0-06764500-1331371784.jpg

 

post-29395-0-76172900-1331371785.jpg


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dotarł z USA, mój pierwszy 'automat' :)

 

post-8047-0-54959900-1331556040.jpg


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aksim, piękny Mido. Jak widać jeszcze trafiają się NOSy. Niech Cię tylko ręka boska chroni dawać go do przeglądu do SGS... Mieli tego może więcej? Najwyraźniej nie wyleczyłem się jeszcze z tego zegarka...

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aksim, piękny Mido. Jak widać jeszcze trafiają się NOSy. Niech Cię tylko ręka boska chroni dawać go do przeglądu do SGS... Mieli tego może więcej? Najwyraźniej nie wyleczyłem się jeszcze z tego zegarka...

Pozdrawiam,

 

Zegareczek kupiłem od gościa dla którego bransoleta była za krótka.Sprzedał go na allegro za śmieszne pieniążki co mnie bardzo ucieszyło:)Więcej niestety nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek kupiłem od gościa dla którego bransoleta była za krótka.Sprzedał go na allegro za śmieszne pieniążki co mnie bardzo ucieszyło:)Więcej niestety nie miał.

 

Teraz na aledrogo jest jeden - tylko ma chyba inny kolor tarczy (albo to kwestia zdjęć)

Mido

 

Dodam tylko, że to nie jest moja aukcja oczywiście (żeby nie było). ;-)

Edytowane przez Santino

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna tarcza - i kolor i faktura. Zdumiewa mnie jak nieprawdopodobnie pojechane kolory zwłaszcza "kamyczków" na godzinach te Commandery miały. Jak dla mnie szary cyferblat z takim rozszerzającym się od dołu poblaskiem - dokładnie jak Aksima to absolutna klasyka. Nowe mają szczotkowane bransolety, co trochę bardziej mi się podoba niż te lustrzane. Swoją drogą - projekt od 1959 r bez zmian. Szacuneczek...

pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W marcu polowałem i ustrzeliłem limitowaną Stowe Antea. Opis i fotki tutaj

 

509336c2283d606a.jpg

Edytowane przez Lutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dla Was to pewnie nic specjalnego, ale dla mnie to pierwszy Szwajcar, tym bardziej, posiadający rodzinną przeszłość, który wczoraj udało się babci wygrzebać ze swojej tajnej szkatułki :D

 

post-27864-0-86322600-1331557760.jpg

 

post-27864-0-51793000-1331557775.jpg

 

post-27864-0-58955400-1331557794.jpg

 

zegarek oczywiście sprawny i na dobrym chodzie, no i w stanie nienajgorszym B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie sztuki dzisiaj doszły

 

dzisiaj016.jpg

dzisiaj017.jpg

 

Jeden z nich ma przeszklony dekiel - i wcale nie jest to RT automat na Vj 7750 - tylko kwarc Gevril .

 

 

 

 

Podsumowanie - pierwszy raz widzę kwarca z przeszklonym deklem, dwa szafiry, szlify na mostku/mostach 5 kamieni - widoczne cztery :) bateria nie widoczna - az mnie korci zeby odkecic i zobaczyć gdzie jest <_< , srednica 39 z jakimiś groszami

zakręcana korona po lewej stronie koperty , reszta widoczna :) werk podobno Technomarine ale ze kwarce mnie nie interesują to też nic więcej nie wiem - "chodzi w kazdym razie :)

RT stara linia Airspeed z konca lat 90 poczatek 2000 wtedy RT to była całkiem niezła firma jeszcze w porównaniu do okresu po przejęciu przez Festinę , stare RT sa piękne i ciężkie do kupienia - ten model jeszcze z trytem - nie było ich dużo - tzn. model występował w kilku odmianach - tej konkretnej było kilkaset sztuk - numer na deklu odpowiada całemu nakładowi ale też nie był zbyt duży - mniejszy znacznie biorąc wszystkie wersje niż limitowane serie Omegi :) stan prawie nowy - brak sladów użytkowania , jedynie na pasku firmowym delikatne odgniecenie - moze kilka razy był założony , 100WR , szafir z obustronnym AR grunt ze ma zewnętrzny - super to wygląda , obrotowy bezel stalowy 60 kilknieć średnica też z konca lat 90 czyli 39 z groszem jakimś, korona zakrecana . Ta wersja w dodatku z trytem - bardzo trudna do zdobycia , szkoda ze nie jest na Lemanii 5100 - pakowali do tej samej koperty . Dziękuję za zainteresowanie, pzdr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc z przeszklonym deklem <_<:) :) :) super , chociaż nie przepadam za kwarcami ale ten mi się podoba.

RT również bardzo fajny. Gratulacje. Niech się dobrze noszą.

 

P.S

Ile jak mogę zapytać dałeś za tego kwarca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240 $ plus trochę nerwów i plus przesyłka do polski ! Nowka oczywiście i oczywiscie nie dla mnie <_<

Kwarca pokazałem przy okazji choć wiedziałem ze wzbudzi zainteresowanie - na żywo bardzo ładny , wszytsko działa , ustawianie koroną bardzo dopracowane co mnie troszkę zdumiewa - miewałem dobre firmy mechaniki i nie były tak dopracowane - i WR 100 też ma żeby jeszcze miał inne wskazówki i troszke inna tarczę - to kto wie ....

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten kwarc na kwarca nie wygląda... Od spodu nigdzie nie widac miejsca na baterię...Ciekawostka. Wygląda jakby producent chciał ukryc, że to kwarc. Na tarczy też napisu nie widzę, że to bateryjkowe cudo :)

 

A już myslałem, że Ktoś przechodzi na paski... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze sie udalo <_<

reuve swietny, a kwarc tez bardzo udany - co fajne to odwrotnba korona, ladny werk i fazy :)

denerwowales sie ale sie udalo:P)

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale oczywiscie jak zawsze bez pomocy byloby cięzko - dzięki ogromne <_< i nie denerwoałem tylko wkór.... em :)

Ten Gevril to kwarc na 100% ale nie moge go rozebrać - gdyż jest nie dla mnie przeznaczony - sam jestem ciekawy jak to wyglada wszystko .

Nikt nie przechodzi na paski RT pojdzie na gumę na razie , chociaz rozważam za kazdym razem gdy przychodzi zegarek bez bransolety czy nie nosić na pasku :) i jak na razie wytrwałem :)

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fakt - moj błąd - zapamietałem ze coś kiepskiego <_<


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.