Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Tag Heuer Monza, niestety przywalili 700zl VAT'u na cle i troche radosc przygasla :blink:6yyu6r.jpg2wgyw7k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z USA, niestety wbrew moim prosbom sprzedawca podal wartosc zegarka, wlozyl rachunek i sie przywalili, niestety, mam czasem wrazenie ze amerykanie angielskiego nie znają. Za dużo hamburgerów :blink: ale zegareczek piękny, mimo ze ETA, ze przeplacanie za watpliwą marke itp ale jednak TAGi mają coś w sobie ;)

Niestety z tego co widze to gupi prawie sekunde na godzine :) podobno świeżo po przeglądzie, może smary muszą się rozejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten oldschoolowy seiko - bomba!

 

Można spytać ile dałeś?

 

Okazyjnie ok.260zł:blink:.....Cena śmieszna a ile radości!!Na zachodnich portalach sprzedają się po ok 350$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z USA, niestety wbrew moim prosbom sprzedawca podal wartosc zegarka, wlozyl rachunek i sie przywalili, niestety, mam czasem wrazenie ze amerykanie angielskiego nie znają. Za dużo hamburgerów :) ale zegareczek piękny, mimo ze ETA, ze przeplacanie za watpliwą marke itp ale jednak TAGi mają coś w sobie :)

Niestety z tego co widze to gupi prawie sekunde na godzine :) podobno świeżo po przeglądzie, może smary muszą się rozejść?

 

Nie popisał się sprzedawca z tym rachunkiem... ;)

 

Czemu marka wątpliwa? Powiedziałbym, że zacna... :)

 

A sama Monza przepiękna, gratuluję.

 

Natomiast co do przeglądu, to może jednak sprzedawca trochę rozminął się z prawdą? Czasem tak bywa. Może warto swoją drogą oddać Taga do przeglądu i regulacji u jakiegoś sprawdzonego zegarmistrza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popisał się sprzedawca z tym rachunkiem... ;)

 

Czemu marka wątpliwa? Powiedziałbym, że zacna... :)

 

A sama Monza przepiękna, gratuluję.

 

Natomiast co do przeglądu, to może jednak sprzedawca trochę rozminął się z prawdą? Czasem tak bywa. Może warto swoją drogą oddać Taga do przeglądu i regulacji u jakiegoś sprawdzonego zegarmistrza??

 

 

A mozesz mi polecić może kogoś z szanownych Forumowiczów, kto by się podjął przeglądu w fachowy sposób i w rozsądnej cenie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popisał się sprzedawca z tym rachunkiem... ;)

 

Czemu marka wątpliwa? Powiedziałbym, że zacna... :)

 

A sama Monza przepiękna, gratuluję.

 

Natomiast co do przeglądu, to może jednak sprzedawca trochę rozminął się z prawdą? Czasem tak bywa. Może warto swoją drogą oddać Taga do przeglądu i regulacji u jakiegoś sprawdzonego zegarmistrza??

 

 

 

No to moze z opini osoby majacej doswiadczenie z drugiej strony - jesli kupowales legalnie to jak najbardziej pelna wartosc - jesli paczka by zaginela to ubezpiecznie do deklarowanej wartosci a kto pokrywa reszte???

jesli zostanie zakwestionowana na cle i nie bedzie legalnej faktury lub dowodu zaplaty to kto poniesie konsekwencje???

 

wkurza mnie takie jednostronne podejscie ---- kalkulujcie co sie bardziej oplaca ale zawsze uwzgeldniajcie clo i podatek


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze z opini osoby majacej doswiadczenie z drugiej strony - jesli kupowales legalnie to jak najbardziej pelna wartosc - jesli paczka by zaginela to ubezpiecznie do deklarowanej wartosci a kto pokrywa reszte???

jesli zostanie zakwestionowana na cle i nie bedzie legalnej faktury lub dowodu zaplaty to kto poniesie konsekwencje???

 

wkurza mnie takie jednostronne podejscie ---- kalkulujcie co sie bardziej oplaca ale zawsze uwzgeldniajcie clo i podatek

 

Przed wyslaniem, uzgodnilem ze sprzedawca zeby wyslal, bez ubezpieczenia, bez zadeklarowanej wartosci, paczka rejestrowana na moją odpowiedzialnosc, w przypadku zaginiecia moglbym miec pretensje tylko do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wyslaniem, uzgodnilem ze sprzedawca zeby wyslal, bez ubezpieczenia, bez zadeklarowanej wartosci, paczka rejestrowana na moją odpowiedzialnosc, w przypadku zaginiecia moglbym miec pretensje tylko do siebie.

 

Jesli sie zgodzil to coz, bo wiem ze wielu ludzi pisze po wygraniu aukcji aby im tak zrobic co generalnie nie jest ok.

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Tag Heuer Monza, niestety przywalili 700zl VAT'u na cle i troche radosc przygasla "

 

 

Piękny zegarek, gratuluję. :huh:

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, piękny. Myślałem nawet, żeby się wyprzedać i zanabyć takiego. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, ale już go nie robią?


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaro nie mogę doczekac się fotek w galerii :huh:


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest ;) zapraszam do galerii :P

 

tu "wrzucam" jedno zdjęcie:

 

 

post-29832-0-39613500-1331595157.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiłem na nietypowe eleganckie chrono na 51-kamieniowym Debois Depraz 2025 w mojej ulubionej kolorystyce :lol:

post-970-0-60028000-1331595549.jpg

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierzone 38,5mm bez osłony koronki a z nią 41,5mm. Grubasek - 12,4mm :lol:

Na nadgarstku wygląda jak IWC DaVinci z poprzedniej serii :)

Bez serwisu robi +2s/dzień :) Ale nadchodzą zimne dni więc będzie lepiej...

Zegarek moim zdaniem nietuzinkowy i robiący duże wrażenie.

Jak wróci ze Spa to wrzucę fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaprezentować Wam mój nowy nabytek :lol:

 

 

post-27801-0-69988400-1331596428.jpg

 

post-27801-0-87532800-1331596429.jpg

 

 

 

 

PS. Pozdrowienia dla Stanisława :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny jest ten Hamilton, gratuluję udanego zakupu!

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten "dziurawiec" :rolleyes:, szkoda tylko że nie manual

 

Google powiedziało że kosztuje 499 Euro. Mniej czy więcej dałeś?...

Edytowane przez MacieK_K

[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiłem na nietypowe eleganckie chrono na 51-kamieniowym Debois Depraz 2025 w mojej ulubionej kolorystyce :rolleyes:

post-11003-0-04631800-1331596476.jpg

:D

 

 

jest naprawde przepiekny - aż zazdrość bierze. Czy mogłbym Cię prosić o fotki dekla? No i moze na podstolik byś z nim dotarł:lol:


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.