Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, czyli to ma być takie małe :) Hmmm. Trochę mi tak jakby to powiedzieć...metroseksualnie wygląda, lubie raczej jebutne konstrukcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle. Jeszcze 20 lat temu te rozmiary byly meskie i nosi sie nadal takie vintage. Zawsze mozesz do niego dorobic jakas ideologie np, ze to prezent na pierwsze urodziny ;)

No chyba, ze tobie sie nie podoba, to zawsze mozesz sprezentowac go dziewczynie :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przestańcie, Kolega zaraz gotów pomyśleć, że to damski zegarek ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia lubią przekłamywać, ale jest tak se!

max 18cm w nadgarstku, nim mniej tym lepiej, a wydaje mi się że u Ciebie spokojnie jest koło 20cm (21?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia lubią przekłamywać, ale jest tak se!

max 18cm w nadgarstku, nim mniej tym lepiej, a wydaje mi się że u Ciebie spokojnie jest koło 20cm (21?)

 

niby, że Kayman ma rękę jak Goliat ? nie e


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U żony wygląda idealnie, ale jak się dowiedziała ile kosztuje, to jej dopiero co zasklepione rany po moim ostatnim zakupie Taga znow się otworzyły i kazała mi to od razu sprzedać i jakiś mebel do domu kupić ;) Oj z babami... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U żony wygląda idealnie, ale jak się dowiedziała ile kosztuje, to jej dopiero co zasklepione rany po moim ostatnim zakupie Taga znow się otworzyły i kazała mi to od razu sprzedać i jakiś mebel do domu kupić ;) Oj z babami... :)

 

albo szczerość, albo .... święty spokój :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kayman, z doświadczenia wiem, że jak nie pokochałeś go od pierwszego założenia, to ilekroć będziesz go zakładał zawsze będziesz miał wątpliwości czy jest OK, czy dobrze leży, czy nie jest za mały, zbyt damski itd itp

 

Jeśli Ci się podoba, to będziesz starał się wmówić sobie, że jest dobrze, że to przecież porządny, markowy zegarek, że może jednak nie jest tak źle ....ale w duszy będziesz miał stale wątpliwości i zamiast mieć pełną radość i satysfakcję z nowego nabytku to będziesz szukał argumentów aby przekonać siebie, że "jednak pod tym kątem jak się spojrzy to przecież nie jest taki mały"...

 

Musi "pasić" od ręki....do ręki :) i tyle...

 

Mam podobny problem z MLem, nie chodzi tu o wielkość ale akurat u mnie o bransoletę

 

Maurice Lacroix Automatic

 

...jest świetna ale jak dla mnie zbyt ozdobna...ale że to pamiątka rodzinna to uparcie nie zmieniam bransolety na pasek...ale efekt jest taki, że w zasadzie w ogóle zegarka przez to nie noszę.....i chyba dojrzałem do tego, że jednak pasek będzie lepszy bo dzięki temu zegarek zacznie sprawiać mi w 100% radość i będzie używany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby, że Kayman ma rękę jak Goliat ? nie e

Zmierzyłem, 20 z małym groszem... :) Ale dziś przyszedł mój TH, ooooo, to jest dobry rozmiar!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosimy zatem o foto :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no, fiuuuu... i cóż chcieć od niego - nieźle się na przegubie prezentuje :] gratulacje :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jast na co popatrzeć :D


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakość jest ok :] super lotnik. gratuluję nabytku :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś upolowałem Blancpain FF. Trafiła się okazja, długo się nie zastanawiałem, położyłem Rolka na stół a zabrałem BP.  B)

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek79 a gdzie zdjęcia?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś upolowałem Blancpain FF. Trafiła się okazja, długo się nie zastanawiałem, położyłem Rolka na stół a zabrałem BP.  B)

Masz Ty chłopie charakter B). Nie sądziłem, że się Rolka pozbędziesz.

 

Dorian, zdjęcie jest w wątku "Jaki zegarek na ręku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowo Bartek dawaj fotę i TUTAJ :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś klasyk rzekł "... staram się iść cały czas do przodu i poznawać nowe" pamiętasz Aiks ;)

Ja do rzeczy materialnych się nie przywiązuję a tu na dodatek transakcja była bardzo opłacalna. Wiadomo, chciałoby się mieć Suba też, bo cały czas zegar mi się podobał ale trzeba było wybrać. Zdjęcia lepszej jakości wieczorkiem zrobię.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bartek79 oczywiście graty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje najszczersze gratulacje Bartek! Jeszcze Ci się zatęskni za wygodą Rolexa, coś czuje, że szybciutko do niego wrócisz :D Co do FF, to znasz moje zdanie. Zrób mu koniecznie jakąś galerie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.