Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Muszle są z plaż Andaluzji :)

Dzięki.

Wolałem się upewnić, bo mi te muszle do polskiego morza zdecydowanie nie pasowały :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym członkiem KMZiZ i od paru dni stałem się właścicielem zegarka EBERHARD&CO AQUA LINE 8 JOURS model 21018. Mechanizm zegarka nie posiada stopsekundy i nie wiem jak mam dokładnie sprawdzić dokładność jego chodu. Moje dotychczasowe doświadczenie z zegarkami dotyczyło tylko mechanizmów radio-control i zasilania eco-drive. Co za tym idzie? Niesamowicie dokładne lecz niestety bez duszy?! Chcę rozpocząć przygodę z zegarkami posiadającymi tę duszę, czym niewątpliwie jest w/w zegarek. W ogóle proszę o opinię czy to dobry nabytek na początek? Za wszelkie info. bardzo dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcia.

Porównaj różnicę czasu między zegarkiem, a np.: komputerem, a następnie sprawdź to samo po 24h, 48h, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź???? Sprawdziłem z aktualnym czasem w kompie i pomimo,że ten mały sekundniczek bez przerwy zasuwa to stwierdziłem, że tak mniej ,więcej spieszy 5 sek. Wpakowałbym parę fotek ale nie wiem jak mam to zrobić, próbowałem kopiować i wkleić lecz bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki  :)

 

Bracie, szybko na bazarze wyląduję.

 

Już Cię nie lubię. ;)

...

EBERHARD&CO AQUA LINE 8 JOURS

...

Bez fotki się nie liczy. :P

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wrzucić fotki tego zegarka ale wyświetla mi,że za duży plik i nie wiem co mam zrobić. Jeśli ktoś może pomóc, to bardzo proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Próbowałem wrzucić fotki tego zegarka ale wyświetla mi,że za duży plik i nie wiem co mam zrobić. Jeśli ktoś może pomóc, to bardzo proszę.

Plik powinien mieć mniej niż 5MB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Będę musiał zrobić fotki innym sprzętem( w iPhonie nie można zmienić rozdzielczości robionych zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja w takim wypadku korzystam z opcji "przytnij", dzięki której ciężar zdjęcia spada. Może w "jabłuszku" też jest taka opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zainstaluj sobie np snapseeda. Tam bez przycinania zmniejsza Ci zdjęcie do wybranego rozmiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę przyciąłem i spróbuję w końcu coś pokazać

W końcu udało mi się zamieścić jedno zdjęcie. Może ktoś, coś mi o nim powiedzieć?

W końcu udało mi się zamieścić jedno zdjęcie. Może ktoś, coś mi o nim powiedzieć?

post-102323-0-91766300-1515257480_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś, coś mi o nim powiedzieć?

 

Kupiłeś, nic o nim nie wiedząc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, bo mi się spodobał. A jak pisałem wcześniej chcę rozpocząć przygodę z mechanikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze zacząłeś.

Ten mechanizm to zmodyfikowany Peseux 7001 od Ety, w którym dołożono moduł rezerwy oraz dodatkowy bęben sprężyny.

Długo się go nakręca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć długo, ale za to podobno raz na 8 dni. Ale cieszę się, że jest do nakręcania bo wymaga to jakiejś obsługi. Zastanawiałem się nad SEIKO presage na calibrze 6R27 ale gościu powiedział mi, że ten E&C jest lepszy. Czy rzeczywiście tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, klient jest mi winny 25tyś za usługi i proponuje mi taki zegarek. Interesuje mnie czy nie popłynę na stratę jeśli sie zgodzę, macie może informacje jaki to model IWC? https://photos.app.goo.gl/i5GWhfEGN6bwqu5b2

A o oryginalności pomyślałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć długo, ale za to podobno raz na 8 dni. Ale cieszę się, że jest do nakręcania bo wymaga to jakiejś obsługi. Zastanawiałem się nad SEIKO presage na calibrze 6R27 ale gościu powiedział mi, że ten E&C jest lepszy. Czy rzeczywiście tak jest?

To są zupełnie różne werki, oba dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, klient jest mi winny 25tyś za usługi i proponuje mi taki zegarek. Interesuje mnie czy nie popłynę na stratę jeśli sie zgodzę, macie może informacje jaki to model IWC? https://photos.app.goo.gl/i5GWhfEGN6bwqu5b2

Abstrahując od zegarka to naprawdę myślisz, ze firma IWC byłaby w stanie wypuścić taka szmelc - bransoletę?

ee0bb601a41933b3d2e5d181ab95bf8e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W tym przypadku chyba nie ma nad czym się zastanawiać. Lepiej pozwij go o te 25 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanik dziękuję Ci za te wszystkie odpowiedzi???? Chcę się jeszcze zapytać, do jakiej kategorii się zalicza? Chciałbym go nosić na co dzień ale wydaje mi się, że wygląd ma zbyt oficjalny. Cały czas miałem radiowe eco-drivery citizena. Tylko do garniaka zakładałem stiletto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest do noszenia, jak Ci się podoba to noś i się nie zastanawiaj.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip dobrze mówi, noś i się ciesz.

Ja bym go zaliczył do stylu umiarkowanej elegancji, bardziej codziennej, mniej oficjalnej.

Nada się do garnituru jak i bluzy z kapturem.

A koledzy od smartwatchy i tak Cię nie zrozumieją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.