Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba trochę pobędzie :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Wojtku :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

To jeszcze jedno

 

stowa18.jpg

 

i na dzisiaj starczy ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, świetny Rolek - IMO zdecydowanie lepszy wybór od Explorera. Gratulacje.

A Wojtkową Stowę oglądałem dziś na bazarku, juz w głowie zaczynałem kombinować fundusze:) Ale na szczęście sprzedana ;) również gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, świetny Rolek - IMO zdecydowanie lepszy wybór od Explorera. Gratulacje.

Dzięki, też uważam, że był to lepszy wybór od Explorera, choć tego też jeszcze nie przekreślam. W poniedziałek jadę go odebrać - nie mogę się doczekać :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa ładna ale jednak Rolex to Rolex tylko pogratulować takiego zegarka.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ML upolowany wczoraj przy okazji wyjazdu do Londynu ;)

post-33375-0-84752300-1337433606_thumb.jpg

post-33375-0-47653100-1337433614_thumb.jpg

post-33375-0-63322600-1337433624_thumb.jpg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaw gratuluje. Mozesz mi na PW naposac za jaka cene udalo sie go wyrwac;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj JLC Perpetual Calendar:)

post-28966-0-12617100-1337658630_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdecydowanie zasługuje na ładniejsze zdjęcia :) Jabol - do roboty! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojej ostatniem wizycie u Dziadka wróciłem z 3 zegarkami - 2 opisałem w dziale z zegarkami rosyjskimi a tutaj idze szwajcar - moja pierwsza Delbana - maleństwo :)

post-37321-0-19777700-1338098694_thumb.jpg

post-37321-0-30244200-1338098708_thumb.jpg

Wymaga renowacji,wymiany szkiełka, usunięcia rys, nowy pasek - chodzi pięknie - ale jest malusia - ginie na ręku - mój nieopalony jeszcze ślad skóry spod zegarka jest większy!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Krystian :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

To jeszcze jedno

 

stowa18.jpg

 

i na dzisiaj starczy ;)

 

na rece wyglada zdecydowanie lepiej niż w pudełku! gratki


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek (wreszcie przyleciał z hameryki):

 

Tudor (by Rolex) Oyster Princedate:

 

aa43612ce64b8d19.jpg

 

fd8a19ec7a084532.jpg

 

34a094a129ca016d.jpg

 

a tu ze swoim starszym "kuzynem-bliźniakiem" czyli z Rolexem Oystyer Perpetual Datejust

 

0334e580f52be10c.jpg

 

e6a55ad96601c1ac.jpg

 

Na pytanie "po co mi dwa praktycznie IDENTYCZNE zegarki" spieszę z odpowiedzią: Od zawsze chorowałem na Rolexa Datejust. Niestety nie mogłem sobie na to pozwolić, więc poprosiłem znajomego, żeby znalazł odpowiednik Tudora w świetnym stanie i przywiózł zza wielkiej wody wracając kiedyś do Polski. W między czasie okazało się że mam trochę nadprogramowej gotówki i znalazłem świetny egzemplarz rolka w rewelacyjnym stanie i z niesamowitą, rzadko sporykaną tarczą (lniano-gliszowano-biało-złotą) tak więc kupiłem go bez zastanowienia.

 

No i teraz jeszcze przyleciał Tudor :P

 

Tak więc jak tylko znajdę chwilę to zrobię test/recenzję porównawczą obu bliźniaczych modeli i opiszę różnice ( technicznie różnią się w zasadzie tylko tarczą, wskazówkami i werkiem) oraz stworzę obszerną galerię obu modeli :)


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek (wreszcie przyleciał z hameryki):

Tudor (by Rolex) Oyster Princedate:

 

a tu ze swoim starszym "kuzynem-bliźniakiem" czyli z Rolexem Oystyer Perpetual Datejust

 

Na pytanie "po co mi dwa praktycznie IDENTYCZNE zegarki" spieszę z odpowiedzią: Od zawsze chorowałem na Rolexa Datejust. Niestety nie mogłem sobie na to pozwolić, więc poprosiłem znajomego, żeby znalazł odpowiednik Tudora w świetnym stanie i przywiózł zza wielkiej wody wracając kiedyś do Polski. W między czasie okazało się że mam trochę nadprogramowej gotówki i znalazłem świetny egzemplarz rolka w rewelacyjnym stanie i z niesamowitą, rzadko sporykaną tarczą (lniano-gliszowano-biało-złotą) tak więc kupiłem go bez zastanowienia.

 

No i teraz jeszcze przyleciał Tudor :P

 

Tak więc jak tylko znajdę chwilę to zrobię test/recenzję porównawczą obu bliźniaczych modeli i opiszę różnice ( technicznie różnią się w zasadzie tylko tarczą, wskazówkami i werkiem) oraz stworzę obszerną galerię obu modeli :)

 

Fajne - gratulacje. Nawet Rolex w takiej wersji mi się podoba :P

No a jak się różnią tarczą, wskazówkami i werkiem, to jak dla mnie wystarczająca różnica :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek (wreszcie przyleciał z hameryki):

 

Tudor (by Rolex) Oyster Princedate:

 

aa43612ce64b8d19.jpg

 

fd8a19ec7a084532.jpg

 

34a094a129ca016d.jpg

 

a tu ze swoim starszym "kuzynem-bliźniakiem" czyli z Rolexem Oystyer Perpetual Datejust

 

0334e580f52be10c.jpg

 

e6a55ad96601c1ac.jpg

 

Na pytanie "po co mi dwa praktycznie IDENTYCZNE zegarki" spieszę z odpowiedzią: Od zawsze chorowałem na Rolexa Datejust. Niestety nie mogłem sobie na to pozwolić, więc poprosiłem znajomego, żeby znalazł odpowiednik Tudora w świetnym stanie i przywiózł zza wielkiej wody wracając kiedyś do Polski. W między czasie okazało się że mam trochę nadprogramowej gotówki i znalazłem świetny egzemplarz rolka w rewelacyjnym stanie i z niesamowitą, rzadko sporykaną tarczą (lniano-gliszowano-biało-złotą) tak więc kupiłem go bez zastanowienia.

 

No i teraz jeszcze przyleciał Tudor :P

 

Tak więc jak tylko znajdę chwilę to zrobię test/recenzję porównawczą obu bliźniaczych modeli i opiszę różnice ( technicznie różnią się w zasadzie tylko tarczą, wskazówkami i werkiem) oraz stworzę obszerną galerię obu modeli :)

 

 

 

Piękność ! :) Gratulacje świetnego zakupu :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to z marzeniami trzeba uważać, czasem się spełniają. ;)

Gratulacje :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ostatnio pilocik zamarzył... i zrealizowałem swoje marzenie :)

 

post-37028-0-86345500-1338476726_thumb.jpg

post-37028-0-16986000-1338476789_thumb.jpg

post-37028-0-75107400-1338476900_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,bardzo podoba mi się ten Bell&Ross,może jakieś pierwsze wrażenia no i więcej zdjęć :)

Niech się dobrze nosi.

Edytowane przez Maks 3

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy, oto moje 2 Tagi, które kupiłem za praktycznie bezcen, nowiutkie, folia, papiery, gwarancja wszystko jest, co sądzicie? :)

 

332ymgo.jpg

 

oraz

 

2lt0px3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.