Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

A to moja nowa przybyszka :)

Bardzo ładna:) znad zatoki?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

to i ja pochwale się nowym nabytkiem. W sumie zegarek kupiłem miesiąc temu, ale dziś odebrałem po renowacji :D

2 pierwsze zdjęcie przed, 2 następne po renowacji z góry przepraszam za jakość zdjęć ale nie mam teraz możliwości zrobienia lepszych.

post-48678-0-41716400-1338487017_thumb.jpg

post-48678-0-03324800-1338487025_thumb.jpg

post-48678-0-39447800-1338487047_thumb.jpg

post-48678-0-53588700-1338487058_thumb.jpg

Edytowane przez Milicjant1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna:) znad zatoki?

 

Owszem z nad zatoki ale Gdańskiej :) Zegarek z lat bodajże 60 ale stan igła :)

Edytowane przez victor86

Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Dzisiaj kupiony moja nowa Omega Speedy. Świerza dostawa prosto z Japonii

dsc06733xxx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest Dzień Dziecka, może i moje marzenie się spełni ??? :D Ładna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiony moja nowa Omega Speedy. Świerza dostawa prosto z Japonii

 

Ślicznota! :D gratulacje.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy, oto moje 2 Tagi, które kupiłem za praktycznie bezcen, nowiutkie, folia, papiery, gwarancja wszystko jest, co sądzicie? :)

 

332ymgo.jpg

 

oraz

 

2lt0px3.jpg

Tak z czystej ciekawości, ile zapłaciłeś ?:) Zegarki świetne .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link 2600, a ten drugi z chrono 1500 :D

Dzięki za odpowiedź, właśnie chodziło mi o tego z chrono bo naprawdę mi się podoba :) . Zacznę szukać takiego modelu, może troszkę podobnego .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, właśnie chodziło mi o tego z chrono bo naprawdę mi się podoba :) . Zacznę szukać takiego modelu, może troszkę podobnego .

 

Powiem szczerze, że może być ciężko o ten model, jest on od kilku lat nieprodukowany i teraz możesz co najwyżej replike kupić, podobna sprawa z TH Link, ale życzę powodzenia oraz podaję numer ref. zegarka CN2111. Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milicjant a gdzie dokonywałeś renowacji ??

Jeżeli chodzi o renowację mojego junghansa to trafił mi się egzemplarz w o tyle dobrym stanie, że tarcza indeksy i wskazówki były w idealnym stanie. Moja renowacja polegała na wymianie baterii, złoceniu koperty, wymianie szkła i paska.

Kopertę złociłem u złotnika w Siemianowicach Śląskich, a resztę u zaufanego zegarmistrza w Piekarach Śląskich (Szarlej - dokładniej na przeciwko zametu).

Edytowane przez Milicjant1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos wyżej wymienionego Junghansa wiem, że na forum nie wycenia się zegarków, ale czy mógłby ktoś napisać mi na pw orientacyjną wartość zegarka w obecnym stanie tj. jw. świeżo złocona koperta, nowe szkło, nowy pasek (krokodyl z zapięciem motylkowym), nowa bateria także nic tylko nosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak a propos Junghansa :)

img0828kb.jpg

dziś przyszedł :)

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak a propos Junghansa :)

Jakie są Twoje pierwsze wrażenia? Bardzo mi się ten model podoba. Jeden z tych, który jest w kręgu moich zainteresowań :)

Przyjmij moje szczere gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Twoje pierwsze wrażenia? Bardzo mi się ten model podoba. Jeden z tych, który jest w kręgu moich zainteresowań :)

Przyjmij moje szczere gratulacje!

Dziękuję - chodził za mną od dwóch-trzech lat. Ale nie podobała mi się cena albo w wersji z czarną tarczą okienko daty, bo jest białe.

No i trafił się ten. Jestem oczarowany. Czysty Bauhaus, którego jestem miłośnikiem. Nawet pasek, który wygląda tanio ma swój styl i cel i przypomina mi fotele z rurek i skóry. Bardzo przejrzysty, 38 mm bez koronki a zdaje się ogromny i... nie ma sekundnika :D

Dawno zakup zegarka mi takiej frajdy nie zrobił

Edytowane przez Wasyl

Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno zakup zegarka mi takiej frajdy nie zrobił

A ile jeszcze przed Tobą możliwości :) Naprawdę przyjemnie popatrzeć na Twoją kolekcję. Śmiało powiem, że masz zegarki z jajem ;)

Żeby nie robić prawie pustych przebiegów podzielę się zdjęciem egzemplarza, który dzisiaj trafił do mnie. Również im mi udało się dzisiaj odebrać przesyłkę z Poczty :)

 

imag0236l.jpg

 

imag0238kf.jpg

Edytowane przez Dar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jeszcze przed Tobą możliwości :) Naprawdę przyjemnie popatrzeć na Twoją kolekcję. Śmiało powiem, że masz zegarki z jajem ;)

Żeby nie robić prawie pustych przebiegów podzielę się zdjęciem egzemplarza, który dzisiaj trafił do mnie. Również im mi udało się dzisiaj odebrać przesyłkę z Poczty :)

 

imag0236l.jpg

 

imag0238kf.jpg

Przyznam - drgnęła mi nad nim ręka, bo zobaczyłem go na bazarku zaraz jak się pojawił, ale jako że Junghans już się negocjował - nie chciałem się nim cieszyć pośmiertnie ;)

Gratuluję - jest przeładny


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam - drgnęła mi nad nim ręka, bo zobaczyłem go na bazarku zaraz jak się pojawił, ale jako że Junghans już się negocjował - nie chciałem się nim cieszyć pośmiertnie ;)

Gratuluję - jest przeładny

Dziękuję. Pozostał w Klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasyl powiem ci, że zmiażdżyłeś mnie tym Max billem to jest zegarek, który stoi na stępnym miejscu w moich planach jeżeli chodzi o zegarki :D Tylko ja chcę zapolować na wersję z czarną tarczą :D prze zaje*isty jest ten zegar :D gratulacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl zegar piękny. Prosty a zarazem dostojny. Nic tylko pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.