Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

dawid82

Grand Seiko- dylemat z wyborem koloru :)

Recommended Posts

Kolor biały bezapelacyjnie wygrywa w tym porównaniu .

Niebieski zarezerwowałbym dla diverów.

Deus Dona Me Vi

Cena SBGX053 troszeczkę ostudziła mój zapał ale nie zniechęciła :) mam nadzieje że dolar troche spadnie :)

Pozdrawiam :)

Spadnie na pewno, zaraz po wojnie. Będzie kosztował u nas jakieś 70 rubli...  :)

A z ciekawości, ile chce Higuchi?

Eh... GMT wrzucony przez Tommaso, to jeden z najpiękniejszych zegarków, o jakich mógłby sobie marzyć śmiertelnik mojego typu. Pewnie minie jeszcze sporo czasu, nim zdecyduję się na GS, bo to jednak trochę diengów kosztuje.

Skąd najbardziej te Japońce opłaca się zamawiać? Są jakieś znane japońskie portale? Może z USA? 

Do tej pory raczej się Seiko specjalnie nie interesowałem, ale przypominam sobie jak ktoś wspominał, że "tych zegarków nie kupuje się w Polsce" ;)..

Najlepiej u Higuchiego, to tak solidny człowiek, że w Polsce takiego ze świecą szukać.

Seiya niestety nie sprzedaje GS-ów do Polski, a szkoda, bo czasami mają lepsze ceny.

Pozdrawiam

Tomek

Wasze opinie, propozycje nadal mile widziane :)

ale po co jak i tak kupisz niebieski :P

Cena SBGX053 troszeczkę ostudziła mój zapał ale nie zniechęciła :) mam nadzieje że dolar troche spadnie :)

Pogadaj z nimi:

http://luxtime.pl/grand_seiko

Z tego co wiem można "dużo zjechać" z ceny - mają kolekcję GS w Katowicach

Ja nadal bije sie z myślami, jasny czy ciemny :(.

SBGX053 chociaż najładniejszy to troche za drogi. W pojedynku nadal SBGX063 vs SBGX065. Który który który????? :/

Boje się troche tej jasne tarczy, ale jasny bardziej uniwersalny. Niebieski super ale czy bedzie się dobrze komponował z reszta moich zegarków???

To zależy czy planujesz nabyć jeszcze jakiegoś garniturowca. ( z jasną tarczą oczywiście ) - wtedy bierz ładniejszego czyli niebieskiego. Jeśli jednak miałby to być ostatni zakup na jakiś czas to patrząc na Twoje zegarki - bierz jasną tarczę , w razie czego możesz ją wrzucić na czarny pasek. ( poza tym Twoja PO jest chyba niebieska).

Swoją drogą fajny vintydżowy design mają GSy i do wykonania trudno się przyczepić.

X8PEsP9.jpg

Nomos Orion z jasną tarczą jest w planach za jakiś czas,

PO to stal, czyli zwykła wersja.

Nomos Orion z jasną tarczą jest w planach za jakiś czas,

PO to stal, czyli zwykła wersja.

W takim razie bierz niebieskiego! 

www.weddphotography.pl

Decyzja podjęta :)

Jak długo czekacie na zegarki od Higichi??

Trudno...co zrobić :)

Dziś miałem przyjemność oglądać, ba dotykać SBGR057  :rolleyes:

Nie znalazłem w sieci ani jednego zdjęcia, które było w stanie oddać to, co można stwierdzić na żywo...

Jest śliczny, perfekcyjnie wykonany, prosty, a jednocześnie sprawia wrażenia pełnego. Nic dodać, bo można by zepsuć...

sbgr057.jpg
Gdybym miał luźny grosik, nawet bym się nie zastanawiał  B)

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

Szkoda tylko, że tych grosików musiałoby być bardzo dużo... :( A ja póki co mam tylko pół słoika :P

Jak długo czekacie na zegarki od Higichi??

który?

średnio tydzień wychodzi do półtorej wychodzi ze wszystkim. (chyba, że czegoś nie ma na stanie i sam targa z fabryki, to kilka dni dłużej).

Jak dojdzie to się pochwale :) Katsu pisał że ma na stanie. Mam nadzieje że przyjdzie do soboty.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.