Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamster

Prospex czy Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

Chciałbym się dowiedzieć czym się różnią te zegarki:

http://www.dutyfreeislandshop.com/seiko-srp581k1-prospex-24-jewels-automatic-200m-diver-black-blue-mens-watch

 

 

http://www.dutyfreeislandshop.com/seiko-srp315k1-automatic-4r36-orange-burst-monster-professional-divers-200m-watch

 

Zauważyłem, że prospexy są znacznie droższe (jakieś 20%). W specyfikacji różnic nie widzę czy różnią się tylko designem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk ten sam, dopłacasz za kolorystykę i znaczek Prospex.

 

Większe zmiany pojawiają się w przypadku najnowszych Monsterów (np SBDC0023 czy SBDC0025), ale inne wnętrze (6r15 zamiast 4r36) raczej nie usprawiedliwia takiej różnicy w cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwukrotnie wyższa cena za znaczek "Prospex" i 6r15? Przyznam szczerze, że tego nie kupuję (dosłownie i w przenośni). Tak, wiem - poprawili datę, wyrzucili dzień tygodnia, ale z ceną moim zdaniem trochę się zapędzili. Nie mam jednak zamiaru narzekać - dzięki temu Monstery drugiej generacji będą tańsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie poprawili daty, to zmiana mechanizmu to wymusiła,

póki są zapasy 4r36 uważam, że w tym przypadku nie ma co się porywać na 6r15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwukrotnie wyższa cena za znaczek "Prospex" i 6r15? Przyznam szczerze, że tego nie kupuję (dosłownie i w przenośni). Tak, wiem - poprawili datę, wyrzucili dzień tygodnia, ale z ceną moim zdaniem trochę się zapędzili. Nie mam jednak zamiaru narzekać - dzięki temu Monstery drugiej generacji będą tańsze :)

Z ceną to zobaczymy jak będzie z czasem , nowy monster na początku miał inną cenę .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że cena nie zejdzie poniżej 350$ >>> teraz wyceniony jest realnie na 380$ ponieważ pozycja 6r15 na to nie pozwoli.

prędzej zegarek zostanie wycofany z produkcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozmiar pozostaje ten sam? Ja akurat lubię dzień tygodnia, szkoda, że wyrzucili i dali lupę, jakoś do monstera średnio mz pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem Monatera. Jakos napis prospex nie robi na mnie wrazenia.

Co do najnowszego Monstera/prospexa to mi sie podoba dzien tygodnia a nie podoba mi sie idea lupy. po co to wogole robic?

Tak wiec dla mnie drugi monster rzadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem w dwóch pierwszych linkach, oba zegarki są na 4R36 - '' monster prospex '' z oznaczeniem X na tarczy również jest na 4R36, dopiero w najnowszych monsterach pojawawia się 6R15, ale z tego co się orientuje to można znaleźć wersje bez lupki.


SEIKO 7A28-7039 / SEIKO 7A28-701A / SEIKO 7A28-7010 / - SPEEDMASTERS  / SEIKO 7A48 - MOONPHASE / SEIKO TUNA SBBN017 / SEIKO SARB047 6R15 / SEIKO AEROMASTER 5H23 / i jeszcze kilka innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nowy Monster bardziej podoba od starego. W poprzednim nie pasowaly mi te indeksy oraz jakos dzien tyg slabo tam wygladal. Co do lupki to wydaje mi aie, ze to dobry pomysl ale ja naleze do zwolennikow tego elementu. Czas pomyslec o zakupie pomaranczki.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.