Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jeśli koperta nowego bronze się nie zmieniła to niewierze w sukces . Aczkolwiek design świetny

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Atrakcyjny profil ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten typ koperty. Moim zdaniem najlepsza "konstrukcja" na rynku w rozmiarze 34-36mm.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja cały czas żałuję, że Tudor nie zrobił reedycji Submarinera...

 

59485158_10156912831981066_6867651847310


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Wolałbym Pelagosa 40mm x 12mm :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie marki polubiły reedycje, więc też liczę na to, że Tudor zrobi Suba.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na gmt w kopercie 58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT to zegarek bodajże dwuletni wiec chyba za szybko na zmianę, ale niezbadane są wyroki księgowych firm zegarkowych. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT to zegarek bodajże dwuletni wiec chyba za szybko na zmianę, ale niezbadane są wyroki księgowych firm zegarkowych. ;)

Dokładnie z 2018 r.

Mnie się nie śpieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT to zegarek bodajże dwuletni wiec chyba za szybko na zmianę, ale niezbadane są wyroki księgowych firm zegarkowych. ;)

 

Księgowi akurat nie mają nic do powiedzenia w takich sprawach. Takie teksty utrwalają tylko idiotyczny stereotyp, który tak naprawdę ma swoje początki jeżeli chodzi o rynek samochodów. 

 

Ostateczną decyzję podejmuje CEO/CFO, rady nadzorcze etc. Księgowi później siedzą i się głowią, jak zaksięgować ich głupie pomysły.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym mógł tak napisać o twoim poście, że takie teksty utrwalają tylko idiotyczne stereotypy, że aspekt finansowy nie jest brany pod uwagę przed podjęciem decyzji, a CEO/CFO pływają po oceanach wolności wyboru podejmują decyzję bez uwzględnienia właśnie aspektu finansowego. ;)

pozdrawiam  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też bym mógł tak napisać o twoim poście, że takie teksty utrwalają tylko idiotyczne stereotypy, że aspekt finansowy nie jest brany pod uwagę przed podjęciem decyzji, a CEO/CFO pływają po oceanach wolności wyboru podejmują decyzję bez uwzględnienia właśnie aspektu finansowego. ;)

pozdrawiam  

 

Nigdzie nie pisałem, że aspekt finansowy nie jest brany pod uwagę. Natomiast jeżeli chodzi o wprowadzenie nowego modelu- a przy tym kalkulację kosztu wytworzenia, potencjalnego popytu, badania rynku - księgowi nie biorą przy tym czynnego udziału. W dużych firmach są do tego stworzone zupełnie inne działy, które z samą księgowością nie mają wiele wspólnego (Księgowość polega na rejestracji w ujęciu pieniężnym, a niekiedy w ujęciu ilościowym, odpowiednio udokumentowanych zdarzeń gospodarczych, które powodują zmiany w majątku jednostki gospodarującej i źródłach jego pochodzenia.Oczywiście nie zmienia to faktu, że finalne decyzje podejmowane są przez managerów wysokiego szczebla, a koszt materiałów czy robocizny determinuje rynek, więc obwinianie działów księgowych o takie rzeczy totalnie nie ma sensu. 

Bardzo wątpię w to, że doczekamy się Tudora z lupką i mercedesem. Te są raczej zarezerwowane dla starszego brata.

 

Moim zdaniem będzie ciężko, bo położyłoby to linię bb58. Też jestem rozczarowany, ale wprowadzenie reedycji suba miało sens przed wprowadzeniem nowej, mniejszej linii BB.

 

Natomiast teraz bardzo liczę na kolorowe wersje 58

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za akademicka definicję księgowości, całe życie się człowiek uczy i.......  :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za akademicka definicję księgowości, całe życie się człowiek uczy i....... :).

W końcu rozmawiasz z zawodowym księgowym:D

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za akademicka definicję księgowości, całe życie się człowiek uczy i....... :).

Ja bym wolał nie pobierać nauk, podawanych w ten sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wracając do tematu, u mnie niezmiennie BB, bo nic innego póki co nie mam :P

 

Wybieram się z nim na urlop. Mój egzemplarz jest z 2014 r. Mam zamiar zrobić test szczelności i jeśli wyjdzie ok, to myślicie, że bez obaw mogę pływać w morzu i zanurkować na parę metrów bez żadnego sprzętu? Zaznaczam, że nie robiłem jeszcze żadnego serwisu więc uszczelki są takie jak wyszły z fabryki. Na codzień nie moczę go w ogóle :)

 

2d76gyw.jpg

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

BBR niezmiennie strasznie mi się podoba! Póki co pepsi mi musi wystarczyć :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już pisałem na IG, ale ja tutaj pepsi nie widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

już pisałem na IG, ale ja tutaj pepsi nie widzę :)

Się wygazowała :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.