Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Niby zaskoczenie, ale tylko trochę. Podejrzewam, że przygotowywane jest miejsce dla zegarka kojarzącego się większości z niezdrowym słodkim napojem, a niektórym - jak mnie - z barwami Bologna FC lub Barcelony.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe czemu niezdrowy słodki napój ma zapewnić przetrwanie 😉


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się napił tego niezdrowego napoju - ale teraz zima idzie i bardziej się nastawiam na siedzenie w ciepłym z herbatą, a żeby było ciepło, to trzeba mieć na opał...

...z drugiej strony, gdyby jakiś czarny ptaszek mi do ucha niespodziewanie zaśpiewał, że kolorowa puszka ze słodkim napojem czeka na odbiór... no ale tak jak mówicie, to słodki napój jest, a cukier jest teraz drogi... jednym słowem lepiej być przygotowanym zawczasu na wszystkie możliwości, te ciepłe i te słodkie i przyjemnie schłodzone.

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex zapłacisz za bilet do domu z każdego miejsca na świecie. Tudor zapłaci za wungiel z PGG xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej być bogatym? Wtedy nie musiałbyś sprzedawać zegarka. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem Waszych głosów, opinii, bo sam mam dylemat.

Niebieskiego miałem, niby jest nudny, ale ma swój urok, na dodatek lubię niebieski kolor i pasuje mi bardzo często do stylówy :D

Wrócić, czy wziąć na "próbę" czarnego?

Z czarnych mam Seamastera 300m, Sinna U1 i SARXa035, natomiast granatowego Avengera, jest więc konkurencja.

Ps. Na WUS nieznacznie % wygrywa czarny.

black or blue.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braz masakruje ten model. Bezel wyglada z nim jak plastikowy. Ale to tylko moje 3 grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw niebieskiego. Czarny nie pasuje do Twojego image. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Zostaw niebieskiego. Czarny nie pasuje do Twojego image. 

Mądrego to dobrze czasem posłuchać :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tommly napisał(-a):

Mądrego to dobrze czasem posłuchać :D

Pamiętaj, że jak będziesz tak rotował tymi Tudorami, to dostaniesz kociej mordy. 😹

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Pamiętaj, że jak będziesz tak rotował tymi Tudorami, to dostaniesz kociej mordy. 😹

Albo wyzwą mnie od flipperów i innych takich tam 🤣


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem Waszych głosów, opinii, bo sam mam dylemat.
Niebieskiego miałem, niby jest nudny, ale ma swój urok, na dodatek lubię niebieski kolor i pasuje mi bardzo często do stylówy
Wrócić, czy wziąć na "próbę" czarnego?
Z czarnych mam Seamastera 300m, Sinna U1 i SARXa035, natomiast granatowego Avengera, jest więc konkurencja.
Ps. Na WUS nieznacznie % wygrywa czarny.

U mnie z tych dwóch został czarny, a też już wtedy miałem czarną 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tommly napisał(-a):

Ciekaw jestem Waszych głosów, opinii, bo sam mam dylemat.

Niebieskiego miałem, niby jest nudny, ale ma swój urok, na dodatek lubię niebieski kolor i pasuje mi bardzo często do stylówy :D

Wrócić, czy wziąć na "próbę" czarnego?

Z czarnych mam Seamastera 300m, Sinna U1 i SARXa035, natomiast granatowego Avengera, jest więc konkurencja.

Ps. Na WUS nieznacznie % wygrywa czarny.

black or blue.jpg

Biała omega nie podeszła?? Teraz masz na gumie 300 bransoleta czy jednak guma??. 

Zostaw niebieskiego 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Biała omega nie podeszła?? Teraz masz na gumie 300 bransoleta czy jednak guma??. 

Zostaw niebieskiego 😀

Białej nie znalazłem odpowiedniego egzemplarza, a z kolei jak był do wzięcia egzemplarz Mariusza, to kasy akurat brakowało, no i tak wyszła z tego teraz czarna na gumie ;)

 

A Tudora muszę odkupić, bo niebieski poszedł do ludzi, stąd dylemat czy znów niebieski czy czarny.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 🖤


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tommly napisał(-a):

Białej nie znalazłem odpowiedniego egzemplarza, a z kolei jak był do wzięcia egzemplarz Mariusza, to kasy akurat brakowało, no i tak wyszła z tego teraz czarna na gumie ;)

 

A Tudora muszę odkupić, bo niebieski poszedł do ludzi, stąd dylemat czy znów niebieski czy czarny.

Z białą to wiem ale czarną z miesiąc temu miałeś i też poszła do ludzi a teraz odkupiłeś?? 

Masz przemiał 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.