Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie mogę zrozumieć tej wrzawy z powodu zmiany wkładki bezela. Jest to fajnie, ale... czemu nie ma ich mechanizmu ?

Bo nikt by tego nie kupił za cenę Rolexa, właśnie z tego powodu niech będzie ETA

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwił... odpowiednio podkręcony marketing i cena mogłaby być 1.5 razy taka. I też by się sprzedawał... wystarczy zobaczyć na inne marki i ETĘ w zegarkach za ~25k.

 

Mimo wszystko mi chyba wersja pierwsza się najbardziej podoba. Czarna też jest spoko, trzeba będzie to przemyśleć bo jednak BB w głowie siedzi już jakiś czas.

 

Zresztą tudor ma już swój mechanizm - a cena pelagosa ledwie drgnęła 

Edytowane przez vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt by tego nie kupił za cenę Rolexa, właśnie z tego powodu niech będzie ETA

 

Mówię o mechanizmie wmontowanym do Pelagos - on nie kosztuje jeszcze tyle co Rolex i cena w porównaniu z poprzednią wersją nie skoczyła jakoś drastycznie... - tak mi się wydaje.

Pomyśl czy jeżeli czarny miałby nowy mechanizm w cenie powiedzmy 14500 - nie stałby się jeszcze bardziej elitarny ? Myślisz, że by się nie sprzedawał, że ktoś kto chciałby go mieć nie dołożyłby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o mechanizmie wmontowanym do Pelagos - on nie kosztuje jeszcze tyle co Rolex i cena w porównaniu z poprzednią wersją nie skoczyła jakoś drastycznie... - tak mi się wydaje.

Pomyśl czy jeżeli czarny miałby nowy mechanizm w cenie powiedzmy 14500 - nie stałby się jeszcze bardziej elitarny ? Myślisz, że by się nie sprzedawał, że ktoś kto chciałby go mieć nie dołożyłby ?

 

Może doszli do wniosku, że:

 

1. Z ETĄ i tak kupią;

2. Obniżyłoby to sprzedaż Suba (choć w to wątpię);

3. Odłożą tą rewolucyjną zmianę o kolejny rok, dwa. 

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwił... odpowiednio podkręcony marketing i cena mogłaby być 1.5 razy taka. I też by się sprzedawał... wystarczy zobaczyć na inne marki i ETĘ w zegarkach za ~25k.

 

Jasne masz rację, ale zależy co chcą osiągnąć

 

 

Mówię o mechanizmie wmontowanym do Pelagos - on nie kosztuje jeszcze tyle co Rolex i cena w porównaniu z poprzednią wersją nie skoczyła jakoś drastycznie... - tak mi się wydaje.

Pomyśl czy jeżeli czarny miałby nowy mechanizm w cenie powiedzmy 14500 - nie stałby się jeszcze bardziej elitarny ? Myślisz, że by się nie sprzedawał, że ktoś kto chciałby go mieć nie dołożyłby ?

 

Myślę, że różnica między ETĄ a własnym mechanizmem byłaby większa, Pelagos jest droższy chyba coś o 1000€

 

Poza tym po co męczyć się ze zmianą mechanizmu, jak można zmienić wkładkę a ludzie i tak ustawią się w kolejce


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po co męczyć się ze zmianą mechanizmu, jak można zmienić wkładkę a ludzie i tak ustawią się w kolejce

A jak rynek się nasyci, wystarczy wstawić swój mechanizm i zabawa zacznie się od nowa... Edytowane przez zeRo_Six

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego jest droższy 1000€? Cena z nowym werkiem jest albo taka sama albo troszkę wyższa od poprzedniego Pelagosa z tego co pamiętam.

Poza tym dzisiaj rozmawiałem z Tomkiem i podobno jeszcze nikt nie dostał zegarków z nowym werkiem (czyżby jednak jakieś problemy z nim są?).

Poszli na łatwiznę (fakt), chociaż ta wersja i niebieska mi najbardziej się podoba.

Przy własnym werku musieliby pewnie modyfikować koperty, a to koszty. Po co robić sobie koszty jak i tak pewnie ta wersja będzie hitem :)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale wiecie, że nikt Wam nie karze kupować tego zegarka? .... Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda - bo co to ma do rzeczy, żeby o nim porozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, sprawdziłem i pierwsze sztuki się pojawiły, zarówno nowego Pelagosa jak i North Flag.

Ale w Polsce jeszcze nie słyszałem, a znam dwie osoby, które zamówiły natychmiast po premierze i czekają.

 

Lepiej niech go dobrze sprawdzą i wypuszczą trochę później, po co mamy być beta-testerami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale wiecie, że nikt Wam nie karze kupować tego zegarka? .... Prawda?

 

Co to ma do rzeczy? Zachwalać i kupować, nie komentować? Dyskusję o wszystkim można takim stwierdzeniem zakończyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od czego jest droższy 1000€?

Pelagos vs BB

 

Sprawdziłem w pierwszym lepszym sklepie internetowym, nie wiem jak to się ma do detalu


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja, jak na razie podoba mi sie najbardziej ze wszystkich trzech. Trudno tu cokolwiek nowego napisac, ale szykuje sie kolejny fajny, uniwersalny zegar do paska, nato, bransolety. Moglbym go pewnie nawet nosic jako uzupelnienie do SMP :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, sprawdziłem i pierwsze sztuki się pojawiły, zarówno nowego Pelagosa jak i North Flag.

Ale w Polsce jeszcze nie słyszałem, a znam dwie osoby, które zamówiły natychmiast po premierze i czekają.

 

Lepiej niech go dobrze sprawdzą i wypuszczą trochę później, po co mamy być beta-testerami...

Sa juz dostepne w innych krajach. W Angli bez problemu. Niebieski czy czarny kosztuje 3k funtow.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelagos vs BB

 

Sprawdziłem w pierwszym lepszym sklepie internetowym, nie wiem jak to się ma do detalu

Ok, rozumiem.

Wyłapałem Twoje zdanie w kontekście takim, że gdyby BB pojawił się z nowym werkiem byłby 1000€ droższy od tego z ETA.

Może coś źle zrozumiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda na tej fotce, ciekawe ile będzie kosztowała czarna wkłada bezela w serwisie, użytkownicy BB będą mogli sobie łatwo modyfikować wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda na tej fotce, ciekawe ile będzie kosztowała czarna wkłada bezela w serwisie, użytkownicy BB będą mogli sobie łatwo modyfikować wersje.

 

Ale czerwony kominek zostanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda na tej fotce, ciekawe ile będzie kosztowała czarna wkłada bezela w serwisie, użytkownicy BB będą mogli sobie łatwo modyfikować wersje.

 

z tego co pamiętam to czerwona kosztuje 400 zł, ale pozostaje jeszcze koronka.. 

Edytowane przez nekja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.