Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny. Do tego inhouse + plexi = ideał.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czerwony wygrywa ale głównie tym, że nie jest tak łatwo znaleźć podobny zegarek. Czarny też fajny ale trochę za bardzo stonowany. Na pewno nie chciałbym w tym zegarku plexi z raczej praktycznych niż historycznych względów ;) Ale inhouse bym chętnie przyjął... np za kilka lat jak będzie więcej wiadomo o jego trwałości. Na ten moment wolałbym ETĘ - również w nowym pelagosie. "Hype" na inhouse miałem w przypadku pierwszego takiego zegara w mojej kolekcji, teraz trochę inaczej patrzę na zegarki.

 

Ciekawe zatem co zaprezentuje nam Tudor w 2016... ja coś czuje, że jednak BB w inhouse się pojawi.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast koloru złotego jest srebrny na indeksach i napisach. No i ma trochę inną fakturę.

Wskazówki też są srebrne.

no i inny kolor/odcień samej tarczy

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze tylko czarny, dwa pozostale o ch..j rozbic.

Wyjatkowa perfidia, nasycic rynek sredniej jakosci produktem, a na koncu wydoic do reszty czyms co powinno byc od poczatku.

Bandycko-korporacyjnie genialne ;-)

 

Najlepsze wino zostawia się na koniec... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej po odpowiedniej ilości jest już wszystko jedno i nie czuć smaku  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci się tylko wydaje. Gdyby dali najlepsze na początku, a potem gorsze odmiany, to poczułbyś niesmak i mdłości. Mówię o winie i Tudorze. Obrali właściwą strategię.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment wolałbym ETĘ - również w nowym pelagosie. "Hype" na inhouse miałem w przypadku pierwszego takiego zegara w mojej kolekcji, teraz trochę inaczej patrzę na zegarki.

 

Mógłbyś coś więcej na ten moment napisać? rozumiem. Że kupiłeś niesprawdzonego inhouse i więcej było kłopotu niż radości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mnie akurat szczęśliwie to nie dotyczyło. Ale czytam regularnie WUS... ETA ma dużo zalet - dużo osób jak widzi ETA to od razu myśli "bleh". Po prostu chciałem podkreślić, że ja tak nie rozumuje ;)

Z drugiej strony jak "goniłem króliczka" na początku to bardzo zależało mi na inhousie bo to taki "niby skok o półkę wyżej", choćby we własnej wyobraźni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje tą wersja. Nie potrafiłbym określić która jest najładniejszą. Mimo że różnią się w zasadzie tylko bezelem i obwodkami indeksow/ wskazówek to każda ma nieco inny charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie sie prezentuje ale gdy by jej jeszcze zabrali z rozmiaru ze 2 cm był by ideał

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyłby 1 cm i zwężenie między uszami do 20 mm :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyłby 1 cm i zwężenie między uszami do 20 mm :)

 

 

... i miałbyś Submarinera 16610  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i miałbyś Submarinera 16610 ;)

No tak, ale z lepszą bransoletą :)

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i gorszym mechanizmem

No ale jednak tańszy....

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, a to oznacza, że cena jest skalkulowana w miarę rozsądnie jak na swiss


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, a to oznacza, że cena jest skalkulowana w miarę rozsądnie jak na swiss

nie, niestety nie jest. Wysokie ceny zawdzieczamy kraja rozwijajacym sie jak Chiny itp.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania.

napisalem to bardzo subiektywnie, wiec nie bierz tego do siebie. Ogolnie uwazam, ze te zegarki sa bardzo drogie i robia sie za bardzo "luksusowe". Pisze to w cudzyslowiu, gdyz z luksusem to maja malo wspolnego a tak sa pozycjonowane przez branze, inaczej nie mialyby juz prawa bytu bo czas teraz sprawdzisz prawie wszedzie :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest tanie, a co jest drogie...?

Takich tematów było wiele i nie widzę powodu aby wszczynać kolejną dyskusję. Każdy ma własny punkt widzenia.

 

Na marginesie dodam,że nie miałem na myśli, iż jest on tani.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgadzam się z Kolegą stateless. Dla mnie ceny zegarów (Rolex w szczególności) osiągnęły taki poziom, że nowego w salonie nie kupię i nie chodzi o to czy mnie stać na niego czy nie (bo jak nie stać to sprawa jest prosta). Mi się już tymi ciągłymi podwyżkami "ulało". Jestem świadom, że tu rządzi popyt, nie obrażam się i życzę jak najlepiej tej marce i paru innym ale ja osobiście powiedziałem basta. Uważam, że jeśli chodzi o zegary nowe to na dzień dzisiejszy najsensowniej wydane pieniądze w relacji cena/jakość to FC i Alpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.